Anayurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Anayurt Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
 • ADINIZI YAZIN:
  AB, SN HANH PKK ILE ILGILI SENIN ACIKLAMALARINA GEREK KALMADAN TÜRKIYE HEM ISIDI HEMDE PKK VE ARKASINDAKI GÜCLERI YENECEKTIR. BÖLGEDEKI ISID VE PKK ÜZERINDEN YAPILMAK ISTENENLERI TÜRKIYE COK IYI BILIYOR. AB OLARAK ACIKLAMALARINIZIN TÜRKLER ICIN PEK ANLAMI YOK. TÜRKIYE SIZIN YANLI VE AMACLI ACIKLAMALARINIZA ALISIK.
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • BALİKCİ:
  Ne Ekonomisi, Ekonomimi kaldi. . Bir zamanlar 1. Dolar 1, tl olacak palavrasi atanlar nerede şimdi.
 • FETHİ ULUÇEÇEN:
  DAVUTOĞLU SURİYE ERDOĞANIN BİR NUMARALI DOSTUDUR SEN ABD LERİN AKLINA GİTME SONRA BATAKLIĞA SAPLANIRSIN CEZASINI BİZLER ÇEKERİ
 • VATAN SANA HERŞEY FEDA:
  BU SÖZDE AK PARTİ VE HÜKÜMETTEKİ PİYON YÖNETİCİLER CHP NİN GEÇMİŞ SEÇİMDEKİ VAADLERİNİ KAYNAK NERDE DİYE ELEŞTİRDİLER. ŞİMDİ AYNI VAADLERİ KENDİLERİ YAPIYORLAR. BİZ SİZİN SANDIĞINIZ GİBİ SABİT FİKİRLİ VEYA AKILDAN YOKSUN DEYİLİZ. ANCAK SİZLER BİZİM AKSİMİZE, SAMİMİYETSİZ, YALANCI VE GİZLİ AJANDALARIYLA BU DEVLETİ İDARE ETMEKTESİNİZ. 7HAZİRAN SONRASI MEYDANA GELEN OLAYLARIN SUÇ ORTAĞISINIZ, HAİNCE CANLARINA KIYILAN İNSANLARIMIZIN VEBALİ SİZİNDİR. SİZLERİ EL KAHHAR OLAN ALLAHA HAVALE EDİYORUM. . .
 • FETHİ ULUÇEÇEN:
  DAVUTOĞLU ŞİMDİYE KADAR NEREDEYDİN SIKIŞINCA KESENİN AĞZINI ACTIN ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.