Anayurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Anayurt Gazetesi
YORUMLAR

 • İHLASLİ MÜMİN:
  Ana yasayi değiştirun bize bal kavun yedirun bâşkanlik sistemi getirun biz lazuk hizmet içun haziruk tavuk kaç hindi cuk cuk .
 • ANTİ AKP:
  EY HALKIM AKP NİN 90 YILLIK ENKAZ DİYE ADLANDIRMIŞ OLDUĞU CUMHURİYETİ ADAM GİBİ İNSAN GİBİ ONURUNLA VE GURURUNLA YAŞAMIŞ OLDUN BUNDAN SONRA GELECEK OLAN YILLARINI DA BAŞKANLIK ADI ALTINDA HİLAFET İLE YAŞAYARAK GEÇİR YALNIZ ŞUNU UNUTMA Kİ BİR DAHA GERİYE DÖNÜŞÜN SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR BİR ZAMANLAR İRAN DA CUMHURİYET İLE YÖNETİLİYORDU İŞTE BU GÜN Kİ DURUMU ORTADA KARAR SENİN. . .
 • ANTİ AKP:
  BU HARİTA YILLAR ÖNCESİNDEN ZATEN ÇİZİLDİ ÇİZİLMİŞ OLAN HARİTADAN HABERİMİZ VAR AYRICA HARİTAYI GÖZLEMLEMEKTEYİZ BİZİM ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREV ŞEHİT KANLARI İLE SULANMIŞ BU AZİZ VATANIMIZI AZİZ TOPRAKLARIMIZI ŞANLI BAYRAĞIMIZI İLALEBET MUHAFAZA VE MÜDAFAA ETMEK OLACAKTIR BİZ BU AZİZ VATAN TOPRAKLARI İLE ŞANLI BAYRAK VE CUMHURİYETİ LAF OLSUN DİYE KAZANMADIK EFENDİLER. . .
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE ABUK SUBUK PROGRAMLAR İLE SÜREKLİ OLARAK GÜNDEM DEĞİŞTİRİP MİLLETİN ZİHNİNİ BULANDIRIYORSUNUZ YOK SURVİVOR YOK İZDİVAÇ YOK TOP YOK MAÇ KİM KAZANIRSA KAZANSIN KİM EVLENİRSE EVLENSİN SİZE NE SİZ MEMLEKET MESELESİNE BAKIN BU VATAN NASIL KURTULUR NE YAPABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜN SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ TÜRKİYE NİN KAYBEDECEK ZAMANI KALMADI EFENDİLER. . .
 • ANTİ AKP:
  HADİ ORADAN RANTİYECİ SİYONİST KIYAMET FİTNECİSİ VE ONUN MÜDAVİMLERİ OLAN CİN TAYFASI TAKIMI HER GÜN FARKLI BİR SENARYO İLE MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRIP GÜNDEM DEĞİŞTİRMEK SURETİYLE HER GÜN YENİ BİR KIYAMET FİTNESİ ÇIKARTARAK RANT ELDE EDEN BİN BİR ÇEŞİT TEZGAH DOLAP DÜMEN ÇEVİREREK DİNİ ALET EDEREK ALLAH İLE KANDIRIP İNSANLARIN MANEVİ DUYGULARI İLE OYNAMAK SURETİYLE ORTALIĞI MİKSER GİBİ KARIŞTIRIP İNSANLARIN ARASINA KIYAMET FİTNESİ SOKARAK BİRBİRİNE DÜŞÜREREK FIRKALARA BÖLÜP AYIRAN SİZLERSİNİZ.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ASMAZI.ASAR.:
  NE. ALA. NE. ALA. DOGRUDUR. ENERZINÌZÌ. GAFLETTEN. ALGIDAN. KURTULMAMIS. 2. MÌLYON. KARSILIGI. KURTULUS. BEKLENEN. KURTULUSLARINSATILDIGINI. BÌLIYORUZ. DAVUTOGLU. SÌZ. ENERZÌNÌZÌ. GENÇLERDEN. ALIRSINZ. DÌREKTÌFÌ. OSLO. ABD. DEN. BOP. ESBASKANINDAN. ALDIGINIZDANHERGÜN. 5. 10. SEHÌDIMIZ GELÌYOR. KÜLLÌYECÌ. ÌÇÌN. ONLAR. SEHÌT. DEYÌL KELLE. . SÌZÌN. ÌÇÌN. NEDÌR. VELHASILIKELAM. AKILINIZI. AHLAKINIZI. KÌMDEN. ALIYORSUNUZ.
 • YUSUF:
  erdogan bey diyor ki ölan da ve ölduran da alah vekber bageriyor adam ne iyi soru soruyor hanginiz cevab veracak bakalim
 • CETIN:
  Türkiye Halki HDP, li hainleri tutuklamayi dört gözle bekliyor ! Sehitlerimizin anne ve babalarinin verdigi vergilerden her ay 20. bin TL maas alan bu ücüncü sinif vekil olmuslara gec kalinmadan gereken ders verilmeli. Bunlari iceri attiginizda her kesimden alkis alirsiniz.
 • M.KAYA TÜRKDEN ;:
  Ülkemizde diyanet topluma faydalı olmaktan çıkmıştır. . . . . Laik bir ülkede herşeye burunu sokması hoş değil. . . . . . . Bu ve bunun gibi beyanları ve yayınlarla halkı SÜNNİ inançlarına göre yönlendirmeye çalışıyor. . . . . . . Amaç siyaset Erkine ve Emperyalist güçlere yandaşlık yapmaktır. . . . . . Altı bakanlık bütçesinin toplamı kadar bir bütçe ve 100. 000 kişilik bir kadro 120. 000 cami de AKP nin şubesi gibi çalışmaktadır. . . . BU KURUMU EYLEM VE SÖYLEMLERİNI . . . KINIYORUM. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.