Anayurt Gazetesi

GİT
Bugünkü Anayurt Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  DEVLETİN ÖNEM ARZ EDEN 3 ADET GÖREVİ VARDIR 1 EĞİTİM 2 SAĞLIK 3 GÜVENLİK BU ÜÇ GÖREVİ ADAM GİBİ YAPAMIYORSAN ÇEKİP GİDECEKSİN AMA SİZİN DURUMUNUZ FARKLI MUHTEMELEN CEYLAN DERİSİNDEN YAPILMIŞ OLAN KOLTUKLARINIZIN ALT TARAFINA JAPON SÜRMÜŞLER O BAKIMDAN BIRAKAMIYORSUNUZ O KOLTUKLARI MADEM Kİ BIRAKAMIYORSUNUZ O VAKİT İŞİNİZİ ADAM GİBİ YAPIN TERAZİYİ DOĞRU KULLANIN. . .
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ASMAZI.ASAR.:
  NE. ALA. NE. ALA. DOGRUDUR. ENERZINÌZÌ. GAFLETTEN. ALGIDAN. KURTULMAMIS. 2. MÌLYON. KARSILIGI. KURTULUS. BEKLENEN. KURTULUSLARINSATILDIGINI. BÌLIYORUZ. DAVUTOGLU. SÌZ. ENERZÌNÌZÌ. GENÇLERDEN. ALIRSINZ. DÌREKTÌFÌ. OSLO. ABD. DEN. BOP. ESBASKANINDAN. ALDIGINIZDANHERGÜN. 5. 10. SEHÌDIMIZ GELÌYOR. KÜLLÌYECÌ. ÌÇÌN. ONLAR. SEHÌT. DEYÌL KELLE. . SÌZÌN. ÌÇÌN. NEDÌR. VELHASILIKELAM. AKILINIZI. AHLAKINIZI. KÌMDEN. ALIYORSUNUZ.
 • YUSUF:
  erdogan bey diyor ki ölan da ve ölduran da alah vekber bageriyor adam ne iyi soru soruyor hanginiz cevab veracak bakalim
 • CETIN:
  Türkiye Halki HDP, li hainleri tutuklamayi dört gözle bekliyor ! Sehitlerimizin anne ve babalarinin verdigi vergilerden her ay 20. bin TL maas alan bu ücüncü sinif vekil olmuslara gec kalinmadan gereken ders verilmeli. Bunlari iceri attiginizda her kesimden alkis alirsiniz.
 • M.KAYA TÜRKDEN ;:
  Ülkemizde diyanet topluma faydalı olmaktan çıkmıştır. . . . . Laik bir ülkede herşeye burunu sokması hoş değil. . . . . . . Bu ve bunun gibi beyanları ve yayınlarla halkı SÜNNİ inançlarına göre yönlendirmeye çalışıyor. . . . . . . Amaç siyaset Erkine ve Emperyalist güçlere yandaşlık yapmaktır. . . . . . Altı bakanlık bütçesinin toplamı kadar bir bütçe ve 100. 000 kişilik bir kadro 120. 000 cami de AKP nin şubesi gibi çalışmaktadır. . . . BU KURUMU EYLEM VE SÖYLEMLERİNI . . . KINIYORUM. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM DAHA HAYIRLIDIR DERLER EY HALKIM. . .
 • ANTİ AKP:
  ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLSUN DİYE ÖĞRENCİLERİ İNEK ETTİLER KENDİ DALLARI VE BRANŞLARI DIŞINDA DÜNYADAN BİR HABER ETTİLER İNSANLARI OKURKEN CAHİL BIRAKTILAR GENÇLERİ ARA MESLEK GURUPLARINA İHTİYAÇ VE GEREK KALMADI MEMLEKETTE HERKES ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLACAK YADA MÜEZZİN İMAM OLACAK SIHHİ TESİSATÇI ELEKTRİK ELEKTRONİK TORNACI KAYNAKÇI MARANGOZ MOBİLYACI MATBAACI TAMİRCİ VS BU İŞLERİ YAPACAK OLAN ADAMLARA GEREK KALMADI İŞTE SİZE YENİ TÜRKİYE. . .
 • ANTİ AKP:
  BAŞKANLIK TUTKUNUZUN VE SEVDANIZIN UĞRUNDA KİM BİLİR DAHA NİCE OCAKLAR SÖNECEK NİCE KAHRAMAN YİĞİTLERİMİZ YİTİP GİDECEK BELLİ DEĞİL İNSAN DENEN VARLIK ÖYLE SİZİN BİLDİĞİNİZ GİBİ KOLAY YETİŞMİYOR İNSANLARIMIZIN HAYATI SİZLERİN BİLDİĞİ GİBİ UCUZ DEĞİL KAHRAMAN OLMAK KOLAY DEĞİL SİZİN ANLAYIŞINIZA GÖRE KAHRAMANLIK TA UCUZ İLAVETEN BAŞKANLIK DİYE TUTTURDUĞUNUZ ŞEY ÖYLE ANLATTIĞINIZ GİBİ BİR ŞEY DEĞİL MİLLETE MAVAL OKUMAYIN ARTIK YETER BAŞKANLIK DİKTATÖRLÜĞÜN ÖNÜNÜ AÇMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN KORKU İMPARATORLUĞU SAYESİNDE ENDİŞE KORKU PANİK KAOS KARGAŞA FİTNE KUTUPLAŞMA KAVGA DÖVÜŞ SAVAŞ ÖLÜM İSTİKRARSIZLIK ÖNÜNÜ GÖREMEME KARIŞIKLIK FİTNE VE FESAT ODAKLARI ZAM GAM PARANOYA ŞİZOFREN HAKİM OLACAK EN SONUNDA MİLLETE GÖMLEĞİ TERSTEN GİYDİRİP 46 RAPORU TANZİM EDEREK MİLLETİ HEDER EDİP MEMLEKETİN TAMAMINI BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ MODUNA ÇEVİRMEK SURETİYLE EMELLERİNE NAİL OLUP MUTLU MESUT BİR ŞEKİLDE YAPTIKLARI ESERLER İLE ÖĞÜNÜP SALTANAT SÜRECEKLERDİR. .
 • ANTİ AKP:
  HERKES KENDİSİNE EV DAİRE DÜKKAN REZİDANS YAZLIK TRİPLEKS VİLLA KÖŞK SARAY YALI BİNEK ARABA CİP HELİKOPTER UÇAK EŞYA HİSSE SENEDİ DOLAR ALTIN KÜLÇE ALTIN ARAZİ ARSA BAHÇE TELEFON O BU ŞU FALAN FİLAN HER ŞEYİ SATIN ALMAK İÇİN ADETA BİRBİRLERİYLE YARIŞ HALİNDELER ADAM NE YAPMIŞ EN SONUNDA VARACAĞI YERİ ÖNCEDEN MESKEN TUTMUŞ NASIL OLSA ENİNDE SONUNDA ORAYA GİDECEK ORADAN KAÇIŞ YOK MAL SAHİBİ MÜLK SAHİBİ HANİ BUNUN İLK SAHİBİ AZ YAŞA ÇOK YAŞA AKIBET GELECEK BAŞA İNSANOĞLU DÜNYAYA KAZIK ÇAKACAK GİBİ.
 • ANTİ AKP:
  ÖĞRETMEN GAZETECİ BİLİM ADAMI ASKER YARGIÇ HAKİM ADALET ADAMI DOKTOR MÜHENDİS AVUKAT VS YETİŞTİRMEK BUNLARIN İŞİNE TERS GELİR BUNLARA İMAM LAZIM MÜEZZİN LAZIM NEDENİ DÜŞÜNMEYEN İRDELEMEYEN SORGULAMAYAN ANLAMAYAN BİLMEYEN HÖDÜK GİBİ BİR TOPLUM YARATARAK 1000 TL ALAN ADAMA ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK NALINCI KESERİ GİBİ KENDİLERİNE YONTMAK SURETİYLE ATI ALARAK ÜSKÜDAR I GEÇMEKTİR. . .
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE YAZARAK MİLLETTEN GERÇEKLERİ SAKLAYARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ YALAN KIRMIZIDIR YA YAKADAN ÇIKAR YADA KOLDAN NEREYE KADAR MİLLETE YALAN SÖYLEYECEKSİNİZ ŞÖYLE BOMBALADIM BÖYLE BOMBALADIM KANDİLİ YERLE BİR ETTİM YÜZLERCE TERÖRİST ÖLDÜRDÜM DİYORSUNUZ EFENDİLER HANGİ TAŞI KALDIRIRSANIZ KALDIRIN ALTINDAN BUNLAR ÇIKIYOR GERÇEK ANLAMDA BİR ŞEYLER YAPILSA MÜDAHALE EDİLSE MEMLEKETTE HERGÜN ONLARCA ŞEHİT VERİRMİYİZ ASKER POLİS SİVİL HALK HER GÜN ONLARCA VATANDAŞIMIZ SİZLERİN KOLTUK SEVDASINA YİTİYOR.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE İNKILAP DÜŞMANLARI CUMHURİYET DÜŞMANLARI DEMOKRASİ DÜŞMANLARI BAYRAK DÜŞMANLARI HAK VE ADALET DÜŞMANLARI DOĞRU TARTI VE DOĞRU TERAZİ DÜŞMANLARI ÜRETİM VE İLERİCİLİK DÜŞMANLARI AT GÖZLÜĞÜ TAKMIŞ SAHTE HİLAFETÇİLER MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN SİZLER GERİCİLER ÖRÜMCEK BEYİNLİLER ALLAH İLE ALDATAN SAHTEKAR DİNCİ TAKIMI MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİLER SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN MÜDAVİMLERİ KIYAMET FİTNECİLERİ. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.