Milat Gazetesi

GİT
Bugünkü Milat Gazetesi
YORUMLAR

 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • NURHAN:
  Kimin ustunlugu belli. Ruyamizda gormedigimiz, proje ve gelismeleri, herhalde inkar edemessiniz. Daha once hangi idare , neyi basardi?
 • NURHAN:
  Turkiyede bu gunku arzu edilmeyen , olanaklari muhalif siniflar uretmektedir. Secimi kazananlari kaybettirmek umidiyle yonetime el koymak. Bu 66sene boyle denenmistir. Cok sukur yuce ulusumuz hainlerin dersini , her defasinda vermistir. Verecektirde.
 • ''İŞTE YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • MKA:
  97 YIL ÖNCE BUGÜN, KARA TALİHİN YENİLDİĞİ GÜNDÜR. 19 MAYIS ATATÜRK''Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. İYİ Kİ VARDIN VE VAROLMAYA DEVAM EDECEKSİN ATAM.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • İPE SAPA GELMEZ ARZULAR:
  Her gün beş on şehit, şehirlere bombalar yağıyor, yakılıp yıkılıyor, Güneydoğu’da okullar tümden kapalı, hayat durmuş, ülke kan gölü ve fiilen bölünmüş ama kimin umurunda?Muktedirin bitmez tükenmez, ipe sapa gelmez arzuları ile oyalanıyoruz.
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • EMİRLE GELEN EMİRLE GİDER:
  Halktan yüzde elli oy da alsanız, emirle geldiğiniz yerden emirle ve üstelik haysiyetinizi de yitirerek gidersiniz.
  AK VATANDAŞ: Her Şeyi Bilir, Lap Diyede Yorum Yaparsınız, Laf Ola Beri Gele , Siz Ne İş Yaparsınız. Başkanlıktan Ne Anlarsınız, Çekemeyirsanız, Uyuz Oluyorsanız, Kaşınırsınız.
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • MKA:
  BU MİLLET 1919 DA KENDİ GÖBEĞİNİ ZATEN KESTİ. KESİLECEK GÖBEK KALMADI ŞU ANDA BİZDE TÜRKİYE''yi YÖNETEMEME SORUNU VAR. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINDAN UZAKLAŞIRSAK DAHA ÇOOOK TEPEMİZE BİNERLER. AMA LAİK TÜRK HALKI KENDİNİ HİÇ BİR ZAMAN DIŞ GÜÇLERİN MANDASI HALİNE GETİRMEZ.
 • MKA:
  GAFLETTEN UYANDIM. 1919 OLMASAYDI NE SEN VARDIN NEDE BEN. BELKİ DOĞARDIK AMA KİLİSEYE GİDERDİK.
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.