Milat Gazetesi

GİT
Bugünkü Milat Gazetesi
YORUMLAR

 • MKA:
  YENİ ŞAFAK, ANTLAŞMA METNİNİ OKUMADINIZ MI. İSRAİL TARİHİNDE İLK KEZ BOYUN EĞMİŞ. YA KİMİ KANDIRIYORSUNUZ. BİZ APTAL DEĞİLİZ, SÖYLENENLERİN NEYİ İFADE ETTİĞİNİ ANLAYABİLİYORUZ DA SİZLERİN İŞİNE Mİ GELMİYOR YOKSA HAKİKATEN OKUDUĞUNUZUMU ANLAMIYORSUNUZ. HA BİR DE ŞU VAR, ZARRAB - ABD İKİLİ İLİŞKİLERİ SÜRDÜKÇE BİZ DAHA ÇOK ANTLAŞMALAR YAPARIZ DA OLAN BU MİLLETE VE VATANA OLUR. KAZANAN HEP KARŞI TARAF OLUR.
 • ANLAŞMA BOZULSAYDI AKP KALIR MIYDI Kİ?:
  “İsrail ile anlaşmaya varıldı” sözleri bizleri de “yüzde elli” yerine koymak değil de nedir?Zira anlaşma eşitler arasında olur. Oysa BOP Eşbaşkanı ve Yahudi Üstün Hizmet madalyalı birisinin başımızda bulunması zaten bir İsrail projesi değil midir?
 • ALİ:
  Tesekkürler Sn. Kurtulmus. AB, yi ve dagilmasini iki cümleyle dogru ve yerinde analiz ettiniz. Evet AB aslinda coktan daginikti ve ve dagilmaya adaydi. Bu dagilmasini son üc bes yildan beri SN. Cumhurbaskanimizi odak noktasi haline getiriip bunun üzerinden yaptigi Türkiye ve Türk düsmanligi yapilarak birligin dagilmamasina engel olmaya calistilar. Birligin dagilmasini önlemek icin Ermeni meselesini de buna dahil et ettiler. Ermeni tasarisida AB, nin dagilmamasi icin bir peojeydi.
 • MKA:
  İSTANBUL''da OTURUP DA, HAYATINDA DENİZ BİLE GÖRMEYEN İNSANLARA AB''ye GİRELİM Mİ, GİRMEYELİM Mİ DİYE SORACAKMIŞIZ. DENİZİ BİLMEYEN ADAM AVRUPA BİRLİĞİNİ, AVRUPA''da YAŞAMI NEREDEN BİLECEK.
 • MKA:
  SAYIN BAŞBAKANIM, BİR DE PKK''yı VE SİLAHLARINI ŞEHİRLERE GİRMELERİNE İZİN VERENLERİN BURUNLARINDAN FİTİL FİTİL GETİRSENİZ
 • MKA:
  ZAMANIMIZIN FAKİRLERİ HEM ÇALIŞIYORLAR HEM DE ÇALIŞMALARININ KARŞILIĞI OLARAK AY SONUNDA İŞVERENİNDEN SADAKALARINI ALIYORLAR. HATTA İŞVERENLER SADAKA VERDİKLERİ İÇİN SEVAP İŞLİYORLAR.
 • MKA:
  HER NE HİKMETSE, ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLERE SALDIRANLARA BAKIYORUM HEPSİ DE TAM BİR VANDAL, MAGANDA, HAPÇI, ESRARKEŞ VE MAFYA TİPLER. BİR DE ÜLKEYİ KARIŞTIRMAK İSTEYENLERE BAKIYORUM, HEPSİ OKUMUŞ, GİYİM KUŞAMLARI YERİNDE, ELLERİNDE KALEM VE KİTAPTAN BAŞKA SİLAHLARI OLMAYAN İNSANLAR.
 • MKA:
  KUR''AN''ın GÖNÜLLERE GİRMESİNİ İSTEMİYORSUNUZ Kİ. ŞAYET İSTESENİZ TÜRKÇELEŞTİRİRSİNİZ. TÜRKÇE KUR''AN OKUYAN İNSANLAR DA NE OKUDUĞUNU ANLAR. ÖYLE HACI - HOCANIN ANLATTIĞI YALANLARA İNANMAZ BUDA İŞİNİZE GELMEZ
 • EM.ERD:
  GERİ ZEKALILAR . LİSELİLERE DAYANAN YOK. SİZİN GİBİ ÖKÜZLERİN GÖZÜNÜZÜ AÇIYORLAR UYUMAYIN DİYE
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  SAYIN NUMAN KURTULMUŞ YAKINDA ENİŞTEN GİBİ SENDE KURTULACAN, ACEBA İSLAMA İNANIYORSAN ÖBÜR DÜNYADADA KURTULACANMIII Bİ DÜŞÜN BAKALIM.
 • POLYAKOV:
  EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKÇİ BUYURMUŞ ''AVRUPA''NIN LİDERİYİZ'' )). . . NEREMLE GÜLECEĞİMİ BİLEMEDİM )). . . NİHAT, NİHAT, LİDERİ OLDUĞUMUZ KITAYA VİZESİZ GİDEMİYORUZ. . KAPIDAN ALMIYORLAR BİZİ NİHAT. . . ÇÖZ ARTIK BU İŞİ. . .
 • HALA ANLAMADINIZ MI?:
  Gezi Eylemlerinin sadece “iki ağaç” ve sürüp giden yağma talana karşı değil, ülkemizi de Suriyelileştirmeye çalışan haramilere karşı yapıldığını bari şimdi anlayabildiniz mi?
 • MKA:
  TÜKENİŞ TERÖRÜ SÖZDE BU GÜNÜN YÖNETİCİLERİ İKTİDARDAN GİTMEDİKÇE VE BU HALKA HESAP VERMEDİKÇE BU TERÖR TÜRKİYE''DE BİTMEZ. ALGI OPERASYONLARI YAPIP TERÖR SUÇUNU CHP''ye ATMAYIN. BOMBALARI, SİLAHLARI, ÖRGÜTLERİ ŞEHİRLERE CHP''NİN TALİMATIYLA YERLEŞTİRMEDİLER. SUÇU CHP''ye ATANLAR BİR DE KENDİLERİNE BAKSINLAR BU TERÖRÜ KİM YARATTI DİYE. BİR PARTİ LİDERİNİN AYAKLARININ DİBİNE MERMİ ATTIRANLAR SUÇU BAŞKA YERDE ARAMAYIN. UNUTMAYIN Kİ HER KES SİZİN BİLDİĞİNİZ APTALLARDAN DEĞİL.
 • MKA:
  bir sonraki seçimde 49, 5 akıllanmadığı taktirde daha çoook terör olur, daha çoook şehidimiz gelir.
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • TARİHE GEÇEN EN BÜYÜK FELAKETSİNİZ:
  Bu topraklar Haçlı, Moğol, Timur istilaları, Celali isyanları, açlık, kıtlık, veba salgınlarını gördü fakat hiç birisi de yağma, talan, görgüsüzlük, cehalet ve yakıp yıkma konusunda sizin on dört yılda yaptığınız tahribatı gerçekleştiremedi.
 • SİZ ON YIL SONRA DUYARSINIZ:
  Sadece saraya bağlı gazete ve televizyonlara bakarak haber aldığını zannedenler; Deniz Feneri - On yedi / Yirmi beş Aralık yolsuzlukları ile Zarrap’ın tutuklandığını hala duymadılar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.