Milat Gazetesi

GİT
Bugünkü Milat Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ARKADAŞ:
  Eğitim sistemi ne hale gelmiş SEKİZ sene okuyup mezun olan cocuklarin coğu ÇARPIM tablosunu bilmiyor. . Bazilari da kalkinmadan bahsediyor. . . !!!
  VATAN: onun icinmi tip ta avrupali dis yaptirmaya bile türkiyeye geliyor. cocukmu kandiriyon. amerikda adamlar toplama yapamiyor. laz kafali askerleri sadece beyin takimi var. onun icinmi aselsandaki mühendisleri intahar süsü verilerek , öldürüldü. isparta ucagi prof ve bilim adamii doluydu neden düstü ne kadar zavalli beyinkisin.
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • ANTİ AKP:
  13 YILDAN BERİDİR MEMLEKETİN TEPESİNE YILAN GİBİ ÇÖREKLENİP BAYKUŞ GİBİ TÜNEMEK SURETİYLE MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINI CENAZE EVİNE ÇEVİREN SİYASİ İKTİDAR TÜRKİYE Yİ ORTADOĞU BATAKLIĞINA ÇEKEREK İÇERİSİNDEN ÇIKILMASI ÇOK ZOR OLAN KANLI BİR GİRDABIN İÇERİSİNE SÜRÜKLEMİŞTİR ACİLEN DURDURULMASI GEREĞİ HASIL OLMUŞTUR İLAVETEN YERALTI KAYNAKLARINI YÖNETMEK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMEKTEDİRLER ÖNCELİKLE BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA TÜRKİYE YE KENDİ HİLAFETLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR. . .
 • ADINIZI YAZINBİR DOST:
  bitlisli dogudaki halki 1 odaya hapsedip ac susuz birakanlar bu yönetimmi, begenmiyorsan sinir ötesine git
 • BİTLİSLİ:
  bir kürt olarak merak ediyorum çünkü burada yaşıyorum. bu ülkede ölüm ne kadar ucuz ve böyle bir yönetimle daha çok ucuzlar.
 • BİRAZ VİCDAN:
  dunyada 7 miliyardan fazla insan var allahin baska isi yok tayyibin poitikasina vekil olacak memlekette koyun cok nasil olsa salla gitsin
  DOST: sen koyun degilmisin benziyonda
 • ZAZA 1000 GÖLLÜ:
  doğru kürtler orada faşizmi gördü dersimi gördü zilan deresini gördü asit kuyularını gördü bu gün tarih tekerrür ediyor kürtler yine devlet terörünü görüyor
  -VATAN: dogru durun lan. devlete bas kaldirmayin.
  DOST: devlete silah ceken cetasini cekmeli
  DOST: yalan pkk zülmü
 • KEMAL:
  BASKANLIK iCiN SÖZÜ EViRDi CEViRDi VE iSTEDiGiNi SÖYLEDi; HiTLER ALMANYASI VE HiTLER''iN YETKiSi. MEGERSE BASKANLIKTAN BAHSEDERKEN AKLINDA HiTLER HAYALi VARMIS.
  HAYL: oldumu ıyısı olsun aga. . . :)
  DOST: baskanlik geliyor catlayacan
 • GAZETECİ KALEMİNİ SATMAMALI:
  GAZETE DEDİĞİN ADAM GİBİ OLMALI, TROL OLMAMALI, GERÇEKLERİ YAZMALI, ALGI YAPMAMALI , TARAFSIZ HABER YAZMALI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.