Milat Gazetesi

GİT
Bugünkü Milat Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • AKSARAY:
  HOCA OBAMANIN REİSLE ARASININ BOZUK OLMASINI FIRSAT BİLİP HEMEN OBAMADAN GÖRÜŞME RANDEVUSU KOPARDI. BU HİÇDE ETİK DEĞİL. DEMEKKİ REİS SENDELESE HEMEN SALDIRACAK.
 • KENAN:
  IŞID DEVAMLI KİLİSE ROKET ATARAK RTE AKP İKTİDARININ KARİZMASINI ÇİZİYOR. DEMEKKİ ONLARDA PARALELCİ
 • ABC:
  EVET, TÜRKİYE ARTIK ESKİ TÜRKİYE DEĞİL. EGE''DE ADALAR YUNANİSTAN''A GEÇTİ, DOĞU VE GÜNEYDOĞU PKK VE İSLAMİ TERÖR GURUPLARINA GEÇTİ ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN
 • ASMAZI.ASAR.:
  ÌSRAÌLE. BU. ÇAKALLIGINA. SEBEP. KÌM. BOPCU. KÜLLÌYECÌ. ACABA. EMEVÌ. CAMÌSINDE. ESED. KARDESIYLE. NAMAZA. DURSAYDI. ÌSRAYÌL. BU. DENLÌKUSTAH. OLURMUYDU. BÌRAZ. ZOR. AMA. BÌZÌMKÌ. ARABIN. ARABA. KÌNÌNÌ. ÄCIKTAN. SATÌLÄRAK. EMEVÌLÌGE. VAHABÌLÌGE. BÌLMEM. NELÌGE. ÇEVÌRMÌSTÌR. GERCÌ. CEVAZÌYEL. EVELÌ. BELLÌ. HÌLEYÌ. SERÌYE. KÌME. KARDESÌM. DÌNDASIM. DEMÌSSE. TÜRKÌYEYE. OLDUGU. GÌBÌ. ONLARADA. ÌHANET. ETMÌSTÌR8
 • MKA:
  FİLİSTİNİN YANINDAYIZ, İSRAİL BİZİM DOSTUMUZ, NASIL OLUYOR BU. VAN MİNÜT İLE BU İŞLER OLMUYOR.
 • ASMAZI.ASAR.:
  DUYDUGUM. DOGRUMU. KÜLLIYECÌÑIN. DÌNÌ. ÌSLAMMIS. VALLAHÌ. YALAN. KONUSUYOR. ONUN. DÌNÌ. SIFRLAMA. VE. VAHABÌLÌKTÌR. 17. 25. TÌR
 • POLYAKOV:
  İŞTE BUDUR GAZETECİLİK. KILIÇDAROĞLU''NU İSTİFAYA DAVET EDİYOR. . BENCE HAKLI BU DAVETTE. SADECE MERAK ETTİĞİM BİRŞEY VAR. ANKARA 3 KERE PATLAYINCA BU GAZETE NEDEN BAKANLARI İSTİFAYA DAVET ETMEDİ?
  HAKİKATOV: SEN PATLATAKSIN BEN İSTİFA EDECEĞİM ÖYLEMİ YEMEZLER
  SUNGUR: benimde merak ettiğim şudur. ankaradaki patlamayla kılıçdaroğlu yani çakma gandinin bir bakana ağıza alınmayacak şekildeki sözleri arasında ne gibi bir benzerlik var?
 • MİSAFİR:
  bu gazete akp ve Erdoğan yalakacılığı yapıyor
  KARA SİNCAN YAĞMURA KAÇAN: Yok canim yanlişin var galiba
  APTAL: malatyadaki okul müdürünüz halay çeken gençlerimize ağza alımayacak laflar söylemesine ne diyeyeceksiniz protestolarınızı siyayah çeleklerinizi bekliyoruz
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
  SUNGUR TEKİN: parelelci trol gene ne saçmalıyon
 • ANTİ AKP:
  ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLSUN DİYE ÖĞRENCİLERİ İNEK ETTİLER KENDİ DALLARI VE BRANŞLARI DIŞINDA DÜNYADAN BİR HABER ETTİLER İNSANLARI OKURKEN CAHİL BIRAKTILAR GENÇLERİ ARA MESLEK GURUPLARINA İHTİYAÇ VE GEREK KALMADI MEMLEKETTE HERKES ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLACAK YADA MÜEZZİN İMAM OLACAK SIHHİ TESİSATÇI ELEKTRİK ELEKTRONİK TORNACI KAYNAKÇI MARANGOZ MOBİLYACI MATBAACI TAMİRCİ VS BU İŞLERİ YAPACAK OLAN ADAMLARA GEREK KALMADI İŞTE SİZE YENİ TÜRKİYE. . .
 • MADEM BİLİYORDUNUZ!:
  Madem biliyordunuz ''Karapara babalarının Pensilvanya''da'' olduğunu, peki bu ülkeyi yağmalayıp talan etmek ve yıkmak için, 11 yıl neden o babalarla ortaklık kurdunuz?
 • ANTİ AKP:
  MASKENİZ DÜŞTÜ SARAY TAKIMI TAYFALARI VE ONUN YALAKALARI RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ CİLER SAHTE DİNCİLER ALLAH İLE ALDATAN SAHTE HİLAFETÇİLER SAHTE MEHDİ KANDAN BESLENEN YARATIKLAR CUMHURİYET DEMOKRASİ VE HALK DÜŞMANLARI CİN TAYFASI ŞEYTANIN AVUKATLARI ALLAH IN VE KULLARININ ÖNÜNDE KEPAZE OLACAĞINIZ GÜNLER GİDEREK HIZLA YAKLAŞMAKTADIR DÜNYA ÜZERİNDEKİ TÜM DİKTATÖRLER GİBİ SİZDE KEPAZE OLACAKSINIZ BAŞKANLIK DİYE MİLLETE OKUDUĞUNUZ MAVAL DİKTATÖRLÜĞÜN ÖNÜNÜ AÇMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. .
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN KORKU İMPARATORLUĞU SAYESİNDE ENDİŞE KORKU PANİK KAOS KARGAŞA FİTNE KUTUPLAŞMA KAVGA DÖVÜŞ SAVAŞ ÖLÜM İSTİKRARSIZLIK ÖNÜNÜ GÖREMEME KARIŞIKLIK FİTNE VE FESAT ODAKLARI ZAM GAM PARANOYA ŞİZOFREN HAKİM OLACAK EN SONUNDA MİLLETE GÖMLEĞİ TERSTEN GİYDİRİP 46 RAPORU TANZİM EDEREK MİLLETİ HEDER EDİP MEMLEKETİN TAMAMINI BAKIRKÖY RUH VE SİNİR HASTALIKLARI HASTANESİ MODUNA ÇEVİRMEK SURETİYLE EMELLERİNE NAİL OLUP MUTLU MESUT BİR ŞEKİLDE YAPTIKLARI ESERLER İLE ÖĞÜNÜP SALTANAT SÜRECEKLERDİR. .
 • ANTİ AKP:
  ÖĞRETMEN GAZETECİ BİLİM ADAMI ASKER YARGIÇ HAKİM ADALET ADAMI DOKTOR MÜHENDİS AVUKAT VS YETİŞTİRMEK BUNLARIN İŞİNE TERS GELİR BUNLARA İMAM LAZIM MÜEZZİN LAZIM NEDENİ DÜŞÜNMEYEN İRDELEMEYEN SORGULAMAYAN ANLAMAYAN BİLMEYEN HÖDÜK GİBİ BİR TOPLUM YARATARAK 1000 TL ALAN ADAMA ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK NALINCI KESERİ GİBİ KENDİLERİNE YONTMAK SURETİYLE ATI ALARAK ÜSKÜDAR I GEÇMEKTİR. . .
 • ANTİ AKP:
  BÖYLE YAZARAK MİLLETTEN GERÇEKLERİ SAKLAYARAK BİR YERE VARAMAZSINIZ YALAN KIRMIZIDIR YA YAKADAN ÇIKAR YADA KOLDAN NEREYE KADAR MİLLETE YALAN SÖYLEYECEKSİNİZ ŞÖYLE BOMBALADIM BÖYLE BOMBALADIM KANDİLİ YERLE BİR ETTİM YÜZLERCE TERÖRİST ÖLDÜRDÜM DİYORSUNUZ EFENDİLER HANGİ TAŞI KALDIRIRSANIZ KALDIRIN ALTINDAN BUNLAR ÇIKIYOR GERÇEK ANLAMDA BİR ŞEYLER YAPILSA MÜDAHALE EDİLSE MEMLEKETTE HERGÜN ONLARCA ŞEHİT VERİRMİYİZ ASKER POLİS SİVİL HALK HER GÜN ONLARCA VATANDAŞIMIZ SİZLERİN KOLTUK SEVDASINA YİTİYOR.
 • KIRKDÖNÜMLÜ SOSYALİST İSLAMCI:
  Mesut barbarzani geçmişinde pislik geleceğinde pislik. Paraya kendini sattığını için adam olamasın.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.