Evrensel Gazetesi

GİT
Bugünkü Evrensel Gazetesi
YORUMLAR

 • AKP ALİ:
  Tebrikler polislerimize Allah onlardan razı olsun temizlik operasyonunda başarılı bir şekilde bütün teröristleri temizlemişlerdir . . . Güzelde yazı yazmışlar '' seni seviyoruz Uzun adam''
 • ULUBATLI HASAN.:
  bordum katta insanlık suçu işleniyormuş, İNSANLIK MÜSVEDDELERİ SOYUNUZ KURUSUN.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR. . .
 • HAKAN:
  Asgari ücrete zam zam diye bağrınanlar, alın size zam, CP piliç asgari ücret artışı nedeniyle 50 işçiyi daha işten atmış, daha hangi fabrikalar işçi çıkaracak görün bak. 1. 000 lira asgari ücreti beğenmeyenler şimdi onuda bulamayacak
  ?: sen kime yalakalik yapmaya calisiyon issizlik olayi o zamdan dolayi degil senin aga babalarinin yalnis politikasi plansiz procesiz (aslinda cok ince cikar pilani) iki miliyon insani piyasaya saldi insanlar multeci ve aclar piyasa degerinin cok altinda ucretle is murecati yapinca bir cok vatandas isini kaybetti bu isverenlerin ekmeyine yag oldu dusun iki miliyon ucuz isci bir dusun istersen
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • ANTİ AKP:
  AKP PKK IŞİD ŞEYTAN ÜÇGENİ İLAVETEN RANTİYECİ SİYONİSTLERE VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDİP YEMİN İÇMEK SURETİYLE BÜYÜK ORTADOĞU VE BÜYÜK İSRAİL PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA ASIL HEDEFLERİ OLAN YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMEDEREK BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFET DÜZENLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF AMAÇ VE GAYELERİ YERALTI KAYNAKLARINA HÜKMETMEK OLACAKTIR. . .
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • TÜRK.:
  sosyalizmmi kaldiki. dünyada uyanda baliga gidek onun icinmi sosyalist ulkeler rusyadan ayrildi.
 • ANTİ AKP:
  13 YILDAN BERİDİR MEMLEKETİN TEPESİNE YILAN GİBİ ÇÖREKLENİP BAYKUŞ GİBİ TÜNEMEK SURETİYLE MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINI CENAZE EVİNE ÇEVİREN SİYASİ İKTİDAR TÜRKİYE Yİ ORTADOĞU BATAKLIĞINA ÇEKEREK İÇERİSİNDEN ÇIKILMASI ÇOK ZOR OLAN KANLI BİR GİRDABIN İÇERİSİNE SÜRÜKLEMİŞTİR ACİLEN DURDURULMASI GEREĞİ HASIL OLMUŞTUR İLAVETEN YERALTI KAYNAKLARINI YÖNETMEK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMEKTEDİRLER ÖNCELİKLE BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA TÜRKİYE YE KENDİ HİLAFETLERİ İLE HÜKMEDECEKLERDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  MEMLEKETTE PATRON MU BIRAKTINIZ GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ ÜSTÜN BAŞARI VE GAYRETLERİNİZ NETİCESİNDE PATRONLARIN HEPSİ BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI OLDU TARIM BİTTİ HAYVANCILIK BİTTİ SANAYİ BİTTİ ESNAF BİTTİ MEMLEKET BİTTİ ELDEN GİTTİ OTURMUŞSUNUZ PİŞKİN PİŞKİN KENDİ İŞİNİN PATRONU OL DİYE UTANMADAN SIKILMADAN BİRDE MİLLETLE DALGA GEÇİYORSUNUZ RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN MÜDAVİMLERİ AYAK TAKIMI VE ÇAKALLARI ŞEYTANIN HİZMETKARLARI SİZİ. . .
 • KIRKDÖNÜMLÜ SOSYALİST İSLÂMCI:
  ABD ye göre PKK Türkiye içinde bir terör örgütüdür. Bunuda istemeyerek söylüyor. ABDye PKK Türkiyenin sınırları dışına çıktımı terör örgütü değildir diyor. Yanı Türkiyenin ısrarlarına dayanmayarak söylüyor. Aslında ABD ve Rusya ortadoğu ya bir şekil vermeye çalışıyorlar.
  DOST: sen islamci falan degilsin yüzünü maskeleme. gercek yüzünü göster.
  VATANINI SEVEN ADAM: gündemi kendin oluştur önemli olanlarıyorumlatma dışarda çorap örülüyor birlik olmak gerekirken kelle avına çıkılıyor ortadoğu şekiil alırken bizimakill adamlarımız ülkeyi nasıl bölüp kurtlar sofrası atarız diyor bazı medya tartışmanın demokratik olduğunu söyleyerek hangi kurdun ekmeğine yağ sürüyor hey halkım yapmayın görün artık mantık böl parçala yok et mustafa kemal atatürkü rahmetle anıyorum
 • MUŞ49:
  ALLAH AŞKINA BARIŞ DEMEYİN GICIK OLUYORUM TERÖRLE DEVLETMİ BARIŞIYOR KİM KİME KÜSMÜŞ HALKI AYDINLATIN
 • AKP ALİ:
  Karanlık aydınlar pkk ye şünü dedinizmi ? Masum insanları çöcukları öldürmeyin hastaneleri okulları yakmayın Hendek''ler açmayın iş adamları ölümle tehdit etmeyin silahları bırakın : Bunları dedinizmi? Ey karanlık aydınlar
 • KIRKDÖNÜMLÜ SOSYALİST İSLÂMCI:
  Gazete gibi gazete yalaka gazeteler(akit zaman yeni şafak gibi gazeteler) onlar gibi değilsin.
  TÜRK: islamci deme fetöcu de israil destekcieri
 • SELANİK KAYILARDAN:
  türkiyenin 3 tarafı denizle çevrili düşünün denizde 1 gemi eger bu gemi bir su alıp batarsa burda ne türk ne kürt ne laz ne çerkez ne de başka biri kalır onun için derim ki herkez aklını başına toplasın bugün pış pış yapan devletler mazallh hepimizi katleder gidecek hiç bir yerimiz yok
  BİR TÜRK: izmirl aysemisin nesin silopi sur hayati insanlara zehir ettiniz bu mukendinizi yönetmek insanlari evini yikip onlari ac susuz biraktiniz. esyalarini evlerini baslarina yiktiniz yarin yönetime gecseniz stalin zailimi gibi olursunuz, senin dinin varmi
  TÜRK: yabanci devletlere simdiden yalakalik yapanlar ozamanda onlarin kulu kölesi olur ama sou yinede ölüm olur, hainleri ancak türkiyede yasatirlar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.