Evrensel Gazetesi

GİT
Bugünkü Evrensel Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  EY HALKIM AKP NİN 90 YILLIK ENKAZ DİYE ADLANDIRMIŞ OLDUĞU CUMHURİYETİ ADAM GİBİ İNSAN GİBİ ONURUNLA VE GURURUNLA YAŞAMIŞ OLDUN BUNDAN SONRA GELECEK OLAN YILLARINI DA BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA HİLAFET İLE YAŞAYARAK GEÇİR YALNIZ ŞUNU UNUTMA Kİ BİR DAHA GERİYE DÖNÜŞÜN KESİNLİKLE SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR BAŞKANLIK SİSTEMİ ADI ALTINDA KENDİ HİLAFETLERİNİ MİLLETE DAYATACAK İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ BİR ZAMANLAR İRAN DA CUMHURİYET İLE YÖNETİLİYORDU İŞTE BU GÜN Kİ DURUMU ORTADA KARAR SENİN EY HALKIM
  DEMOKLES: muhalefet partileri adam gibi çalışmasın, halka topu atın. . . halk 7 haziranda kıyak yaptı. . nooldu, anlaşamadılar vatansever muhalifler. . halk daha napacadı. . her işi halk yapacasa bu partiler ne iş yapar. . bu işler böle. . yapamazsan-yönetemezsen yönetirler, dayatırlar. .
 • ADINIZI YAZINVATANDAŞ:
  ESAZ DARBE ŞİMDİ YAPILDI. ÖNCE MİLLET VEKİLLERİ BAKANLAR DEVLET KURUMUNDA ÇALIŞANLAR POLİSLERİ VE ASKERİYEYİDE ELİNE ALDI. SON OLARAKTA YARGIYI ELİNE GEÇİRİYOR. O KADAR SAVCI VE HAKİM ATANIYOR BUNLARI KİM SEÇTİ SANIYORSUNUZ.
 • ADINIZI YAZINALİ:
  CERRAT TEPEDE BULUNAN ALTIN REZERVİNİ BU HÜKÜMET KİMLERE PEŞKEF ÇEKİYOR. ASGARİ ÜCRETLİYE GELİNCE KANDIRILDIK . OY ZAMANI ALIRSINIZ ASGARİ ÜCRETLİLERDEN
  RANTİYECİ: ranta-kandırmaya devam. . . yorulmak yok yolmaya devam. . taki halk uyanıncaya kadar. . .
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • BİR DE SİZİN KANINIZA BAKTIRSAK:
  “Cem Özdemir’in kanı test edilmeli” demiş: İyi demiş de; ülkenin Güneydoğu’sunu PKK’ya, batısını arazi ve inşaat mafyasına, Süleymanşah Türbesini IŞİD’e, Ege’deki adalarımızı Yunan’a teslim eden, yoksulun-yetimin parası ile dünyayı birkaç kez dolaşan görgüsüzlerin de kanlarını test ettirsek. Ne dersiniz?
 • SENİN ÖNCE KENDİNE SAYGIN OLSUN Kİ...:
  Süleymanşah Türbesini IŞİD’e, ülkenin Güneydoğu’sunu PKK’ya, batısını arazi ve inşaat mafyasına, Ege’deki adalarımızı Yunan’a teslim edene kızmıyorsun da elin Alman’ına neden kızıyorsun?
  GARİBAN ALMANCI: gariban almanlara yazık demü. . .
 • VATANDAŞ:
  silopide özel harekat tacizi diye yapılan haberden dolayı polise kızan varsa kandilde nelen oluyor ona baksınlar. bu güvenlik güçlerimize algı operosyonudur, inanmayın
  BIKIK KORUCU: o bölgenin çivisi çıkmış zaten. . . kimin ne halt ettiği belli değil. . batıdan palavrayla olmuyor. .
 • ADINIZI YAZINALİ:
  SURİYELİLERE 2000 TL AYLIK VERİYORSUNUZ KENDİ VATANDAŞINIZI MAGDUR EDİYORSUNUZ. KENDİ YANDAŞ VE AKRABALARINIZI ZENGİN EDİPBİZ ASGARİ ÜCRETLİLERİ İYİCE MAGDUR ETTİNİZ ALLAH SİZLERİ BİLDİGİ YAPSIN
 • VATANDAŞ:
  ASGARİ ÜCRETLİLERDEN NE İSTİYORSUNUZ BUKADAR MAĞDUR EDİLMEZKİ. HARÇLIGINIZMI BİTTİDE ASGARİ ÜCRETLİLERE YANAŞIYORSUNUZ. SİZ BAKANLAR BAŞBAKANLAR 1007 TL ALIP ÜÇ ÇOCUK OKUTUP GEÇİNİN BAKALIM SİZLERDE ALLAH KORKUSU YOK
 • SARAYIN İTİBARI UGANDA İLE KENYA''DA OLUR:
  Kendi anayasası, hukuku, adaleti, hükumeti, parlamentosu, Göneydoğu''yu, dolayısıyla da devleti sıfırlayıp; saraya itibar gösterileceğini bekleyenlerin akıbetidir komşularımız, Almanya ve diğer medeni ülkelerle yaşadıklarımız.
 • ''TENCERE İLE KAPAK...'':
  Şu bozguncu, Gezi’ciler şimdi de Reis’in diplomasına taktılar!: Sabahattin Zaim Üniversitesi’inden Prof. Dr. Bülent Arı: “Cahil halk daha iyidir - okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor” demedi mi?“Bre bozguncular: “Cahil, ezik bir halkın liderinin de cahil, diplomasının sahte olması daha iyi değil mi!?”
 • YASLI:
  TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUZ. RABBİM BİZİDE ŞEFAATLERİNE NAİL ETSİN İNŞALLAH BU İŞE SEBEB OLANLARIDA HEM BU TARAFTA HEMDE ÖBÜR TARAFTA ALLAHA HAVALE EDİYORUZ. ÇÜNKÜ EN YÜKSEK MAKAM O DUR.
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
  IQAKİL: fazla kurcalama. . . tezgah böle. . . terör durursa, halk uyanır. . . uyanık halk iyi değildir, siyaset zorlaşır. . .
 • TRIPLE:
  MADEM ÜLKE İHANET İÇİNDE, RÜŞVET VEREN AKLANIYOR, ORTAYA ÇIKARAN ZİNDANA GÖNDERİLİYOR, TERÖRİSTİN ASKERİ ŞEHİT ETTİĞİ SİLAH VE BOMBALAR YİNE AYNI ASKER VE POLİSİN GÖZÜ ÖNÜNDEN GEÇİRİLİYORSA, YARGI YOK OLMUŞ, SİYASET SATILMIŞ, ÜLKE BÖLÜNMEYE GELDİ DİYE DEVLETİ YÖNETENLER İTİRAF EDİYORSA NEREDE BU ÜLKENİN GERÇEK VATANSEVERLERİ ?? YETER ARTIK ÜLKE İŞGAL İÇİNDE VE VATANA İHANET SON BOYUTUNA GELDİ !!!!! EY TÜRK GENÇLİĞİ !!!! YETER ARTIK UYUMAYIN KORKMAYIN !!!!
  MEZOPOTAMYALI: uyandırma milleti. . . her toplum hakketdiği gibi yaşar. . .
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • ALİ:
  ŞİMDİ EKİP TAM OLDU. BİNALİDE GELDİ TÜRKİYEYİ İYİCE SOYACAKLAR. MİLLETİ KENDİLERİNE MUHTAÇ HALE GETİRMEYE ÇALIŞIYORLAR. ZENGİNLER İYİCE ZENGİN DİGERLERİ NE OLURSA OLSUN ÖNCE ALLAHTAN SONRADA TÜRK HALKINDAN KORKSUNLAR BU ÇIKIŞIN İNİŞİ OLACAK.
  ÜSTAKİL: iniş için düzgün partiler-siyasiler-siyaset lazım. . . canbazlarla bu kadar olur. . . halk napsın. . .
 • GÖZÜN AYDIN ''YENİ TÜRKİYE'':
  “Sözleşmeli memur, sözleşmeli işçi, sözleşmeli asker” derken şimdi halkın oyu ile değil, ''temayül yoklaması''yla seçilmiş, düşük profilli “sözleşmeli başbakan”ımız olacak.
  BOPLİNE: sözleşmeli-kiralık partiler varken, normal bunlar. . .
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.