Dünya Gazetesi

GİT
Bugünkü Dünya Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  AKP NİN KENDİ İÇİNDEN BİRBİRİNE DÜŞMEYE BAŞLAMASI BİZLER İÇİN FIRTINALI DENİZDEN KURTULUŞ ÜMİDİ VERİYOR .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ÜLKEMİZ İN BU FIRTINALI DENİZDEN KURTULMASI İÇİN UFUKTA KARA GÖRÜNÜYOR KARA GÖRÜN DÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ. . . . . . . . . . . . . . . . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR ALLAH ŞIMARIKLARI SEVMEZ. . .
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ADAMLARIN GÖZÜ NEDEN TÜRKİYE DE NEDEN BÖLÜP PARÇALAMA GAYRETİ İÇERİSİNDELER YERALTI KAYNAKLARI İLE BOĞAZLARI KULLANMAK İÇİN HEDEFLERİ HER NE KADAR İNSANMIŞ GİBİ GÖRÜNSEDE ASIL HEDEF VE MAKSATLARI BELLİDİR ORTALIĞI KARIŞTIRIP TOZ DUMAN ETMEK SURETİYLE BİR ŞEKİLDE KAFALARINA KOYMUŞ OLDUKLARI ŞEYİ YAPMA GAYRETİ İÇERİSİNDE OLACAKLARDIR SİYONİZM VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT ETMELERİNİN YEGANE SEBEBİ BUDUR. . .
 • ANTİ AKP:
  DÜNYANIN NERESİNDE TÜRBELER ŞEHİRLER İLLER İLÇELER TAŞINIR ÇOK MERAK EDİYORUM AKIL ALIR GİBİ DEĞİL İNSAN DÜŞÜNDÜKÇE AKLINI OYNATASI GELİYOR BUNLARIN KABİNESİNİ KÜÇÜKKEN YA DELİ ÖPMÜŞ YADA BUNLAR KÜÇÜKKEN ATEŞLİ HASTALIK HAVALE GİBİ BİR ŞEY GEÇİRMİŞ GİBİLER AKLI BAŞINDA BİR DÜŞÜNCE YAPISI BÖYLE BİR TUTUM VE DURUMA MÜSAADE ETMEZ İKTİDAR PARTİSİ SAYESİNDE TÜRKİYE NİN DÖRT BİR YANINDA İKAMET EDEN HALKIMIZI PARANOYA ETTİLER ŞİZOFREN ETTİLER KISACASI HASTA ETTİLER KANLI GİRDABIN İÇERİSİNE SOKTULAR. . .
 • GARİP BİRİ:
  evet başkanlık sistemine geçelim ama şu anki c. başkanı başbakan ve muhalefetteki parti liderleri iki dönem aday olamasın.
 • RAFETYURT:
  bütün kapıları açın bunlara ders vermek zamanı gel geçiyor ülkeleri bıraksınlar herkes kendi sınırları içinde yaşasın ticaret serbest olsun
 • FİKRET:
  Manşet, e aynen katılıyorum, ve diyorumki. . Avrupa''ya giden Kapıkule sınır kapısı mültecilere açılmalı ve onbinler yetmez milyonlarca mülteci yola koyulmalı ve artık Avrupa yaptıkları ile yüzleşmeli ve Amerikayıda ihmal etmemeli. Bunlar demokrasi ve özgürlük, çü ülkeler, çok severler demokrasi getirmeyi. !
 • TÜRK VATANDAŞ:
  MEGA GEMİLER GELSE NE OLUR GİTSE NE OLUR BİZE NE YARARI VAR BİR GEMİMİZ BİLE YOK ANLIYOR MUSUNUZ DÜNYA GÜNEŞ IŞIĞINI MEMLEKETİME GETİRMİŞ DOĞRU BİZİM IŞIĞIMIZ SÖNDÜ KİM YAKACAK ONU DİYİNBİZLERE
 • RAMAZAN DERELİ:
  O CEVVAL İNSAN PERİNÇEKİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM 1948 YILINDAN BU YANA ÜLKEMİZİN KANAYAN YARASINI TÜM CABALARI İLE KAPATMAYA ÇALIŞTI MALESEF DEVLET ERKANINDAN HİÇ BİR KİŞİ TEBRİK VE TEŞEKKÜR ETMEDİ ZANNEDİYORUM DUYMADIM. YAZIKLAR OLSIN
 • MUSTAFA / HOLLANDA:
  HELAL SANA PERiNCEK, AVRUPADA Ki BiZ TÜRKLERi VE TÜRKiYE Yi BÜYÜK BiR CIKMAZDAN ALDIN CIKARDIN. SiZ KADAR HÜKÜMET GAYRET ETMiYOR. SiZiN CABANIZ VATANSEVERLiK VE BiLGi FARKI !!!
 • TÜRK VATANDAŞI:
  orta direk olduğumuz zaman ilgıleniyorduk şimdi zenginler ilgilensin adı TÜRK LİRASI YÜKSELMEZ AKSİNE HEP DÜŞERı
 • AF:
  YAHU BU NE BİÇİM GAZETE, SANKİ BUNLARIN ÇALIŞANLARI MARS TA YAŞIYOR. BULAR GECE RÜYALARINDA DA PARA GÖRÜYORDUR VALLAHİ, OLAMAZ BÖYLE BİR ŞEY YAHU! ÜLKENİN DERDİ NE, BULARIN DERDİ NE???
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.