Yeni Şafak Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Şafak Gazetesi
YORUMLAR

 • CEMAAT HALA SUSACAK MI?:
  BOP eşbaşkanını 17 / 25 Aralık’ta tutuklanmaktan son anda kurtaranlar, cemaati mayın eşeği gibi kullanıp “Asrın Lideri”ni İsrail ile kayıtsız şartsız teslimiyete mecbur ettiler. Tabi böyle ahlaksız teklifler hiç bitmeyecek.
 • ANLAŞMA BOZULSAYDI AKP KALIR MIYDI Kİ?:
  “İsrail ile anlaşmaya varıldı” sözleri bizleri de “yüzde elli” yerine koymak değil de nedir?Zira anlaşma eşitler arasında olur. Oysa BOP Eşbaşkanı ve Yahudi Üstün Hizmet madalyalı birisinin başımızda bulunması zaten bir İsrail projesi değil midir?
 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • MKA:
  DİN BEZİRGANLIĞI YAPMAYAN GÜZEL İNSAN YAŞAR NURİ ÖZTÜRK HOCAMIZA ALLAH''tan RAHMET DİLERİM. HOCAM UNUTMA Kİ DİN ADINA YAPTIĞIN KONUŞMALARIN YOLUMU AYDINLATMAYA DEVAM EDECEKTİR.
 • GAVUR SAVUŞTURAN:
  AVRUPA BİRLİĞİ . . ASLINDA, BİR HIRISTIYAN , . ÖRGÜTÜ VE. . KENDİ, ARALARINDAKİ , KAVGAYI , BİTİRMEK, İÇİN. . . PAPAZLAR , TARAFINDAN, KURULDU. . . . DAĞILACAKLARINI ZANNETMİYORUM , AMA. . . . BİZ MÜSLÜMANLAR, OLARAK , NE ZAMAN , BİRLEŞİP, . . KENDİ . . BİRLİĞİMİZİ, KURACAĞIZ. . . . İSLAM, ORTAK, PAZARI. . İSLAM, DİNARI. . , İSLAM ORDUSU. . İSLAM. . BİRLEŞMİŞ. , . MİLLETLERİ. . . . . İNŞAALLAH İÇİMİZDEKİ KEFERE, ARTIKLARINA, RAHMEN. . . BİR GÜN. . . GERÇEKLEŞİR.
  DEDE: . . RAHMETLİ. . . ERBAKAN . . HOCANIN EN BÜYÜK HAYALİ. . MÜSLÜMANLARIN. . . KEFERENİN. . . BOYUNDURUĞUNDAN KURTULMASI VE. . . BİRLİĞİN OLUŞMASIYDI. . .
 • CEMAATİN AHLÂK ANLAYIŞI:
  Şu cemaat: “Zalime ve onun zulmüne 11 yıl neden destek oldukları” ile ilgili hiç bir açıklama veya özür beyan etmediğine göre, onların bütün kaygısı bir zamanlar tetikçisi oldukları zalimin zulmünün artık onlara da yönelmiş olması mıdır acaba?
 • PERİNÇEK CEMAATİN YERİNE GEÇTİ:
  Şu ''Aydınlık''ı çıkarın yerine ''Akit / Akşam / Türkiye'' yazın kimse fark edemez. Cemaat BOP Eşbaşakanını parlatmayı, cilalamayı, tetikçiliğini yapmayı bırakınca, bu görevi doğrudan CIA''dan emir alan şu rezil Perinçek ve yayın organları üstlendi.
 • MKA:
  PKK''yı ŞEHİRLERE SOK, ONDAN SONRA ASKER VE POLİSLERİ ŞEHİT ET. ŞEHİR BİTTİ SIRA DAĞDA DE. EE BU NE PERHİZ NE LAHANA. HİÇ YERE ÖLDÜRÜLEN ASKER-POLİS, MİLYONLARCA HARCANAN PARALAR, YIKILAN ŞEHİRLER. BUNLARIN HESABINI KİM VERECEK. ŞEHİT EDİLEN YÜZLERCE ASKER - POLİS SENİN EVLADIN DEĞİL, HARCANAN MİLYONLARCA LİRA DA SENİN DEĞİL. AT MANŞETİ ÇEKİL KENARA. OH NE ALA MEMLEKET.
 • BU ÇUKURA KOLAY DÜŞÜRÜLMEDİK:
  1950’de Köy Enstitülerini kapatıp Kur’an kursları, İmam Hatip, İlahiyat Fakültelerinin sayısını çoğaltarak sömürgeleştirme ve cehaletin temellerini attılar. Sonra da, bu sayede ülkemizi kan gölü ve yangın yerine çeviren “Asrın Lideri” ve canlı bombaları yetiştirdiler.
 • SİNASİ:
  pkk nin yenilmesi zoruna gitmis bazilarinin besbelli
  UYUYAN RANTCI: şehirlerin işi temam, sıra dağlarda deniyor da, zaten dağlar bombalanmıyor muydu. . . yosam oralarda ranta mı açılacak. . . gerçekten büyük projeler yani. .
 • GAVUR..SAVUŞTURAN:
  SURUÇTAKİ. . . BOMBALI . SALDIRIDA . ÖLENLERİN. . . ASIL KATİLİ. . FİGEN. ÜSTÜNDAĞ. . . . VE . . BEYNİ . YIKANMIŞ. . . KOMÜN. . . GENÇLERİNE . DAHA . . YENİ. . . OPERASYON. YAPILIYOR. . . . BU KATİLLER. . . NASIL BÖYLE RAHAT. . DOLAŞABİLİYORLAR. . ANLAYAMIYORUM. . . BİZİM. . KOMÜN. . TÜRKO. . . FİGOŞ. . . . KÜRT. . . DAVASI . GÜDÜYOR. . . VAY. . . MÜSLÜMAN. . . KÜRTLERİN HALİNE
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • EM.ERD:
  EEEEYYY YALAKA ŞAFAK . RUS LAR İSTEKLİ İMİŞ DE NE İÇİN İLLAKİ ÖZÜR BEKLİYOR İLLAKİ TAZMİNAT BEKLİYOR . SEN ANCAK KOYUNLARI OTLAT UYUT .
  ÇAKMA KABADAYI: sen israilden bekliyon da, rus niye beklemicek uyanık . . . sanki rusya zavallı-cahil-küçük ülke de. . bu işler senide sahiplerini de aşar. . . ne ektiysen onu biçersin. . yanlış hesap, keser sap mevzuları yani. . . bak görürsün paşa paşa gizli anlaşmalarla çözecekler bu işi. . iyi bilirler zaten, takiye işleri. . uluslararası ilişkiler ülkendeki canbaz-takiye işlere benzemez. . adamı uyurken götürürler. . rusya abd-ab-israil işbirliğinden haberin yoksa öğrenirsin üzülme. . anladın mı uyuyan güzel. .
 • ''TENCERE İLE KAPAK...'':
  Şu bozguncu, Gezi’ciler şimdi de Reis’in diplomasına taktılar!: Sabahattin Zaim Üniversitesi’inden Prof. Dr. Bülent Arı: “Cahil halk daha iyidir - okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor” demedi mi?“Bre bozguncular: “Cahil, ezik bir halkın liderinin de cahil, diplomasının sahte olması daha iyi değil mi!?”
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİNCAN''DA CAMİ AVM OLDU.:
  Şu ahlaksız ''cemaat'' ve Gökçek; ikbal günlerinde Sincan''nın merkez camisini yıkıp yerine AVM yaptılar, Yeni Hayat Gazetesi şimdi utanmadan bu ahlaksızlık abidesi AVM''yi ''cami'' adı altında savunmaya kalkıyor.
  ÇAKMA İLAHIYAT PROF.: hem bu dünyaya hem öbür tarafa çalış ilkesi gereği, hem cami hem avm olabilir. . caizdir. .
  ADAM OL: avm ler ekmek getirir, camiler değilgece gündüz dua edip herseyi allahtan bekleyeceğinize, çalişin adam olun
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.