Yeni Şafak Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Şafak Gazetesi
YORUMLAR

 • BOP''UN ÇOCUKLARI:
  Suriye askerine ''çete'' diyen, ''Suriye''de şu kadar asker üldürüldü'' diye sevinen Yeni Şafak ve diğer havuz medyasının şehit asker ve polisimize gerçekten üzüldüğüne inanmak mümkün mü?
 • GAVUR İZMİRLİ:
  RUSYA ETNIK TEMIZLIK YAPIYOR. KINIYORUM DEMEKLE OLMUYOR. ONA O IMKANI TANIYANDA HIÇMİ KABAHAT YOK. ŞİMDİ YAKINMANIN FAYDASI YOK. O SAVAŞ ZEMINI OLUŞMASINA KATKI VERENLER ACABA VIJDAN AZABI DUYUYORMU DIYE MERAK EDIYORUM. BAŞLARINI HUZURLA YASTIĞA KOYABILIYORLARMI. RUSYA ŞU ANDA KÖŞEYE SIKIŞTIRILAN KEDİ NE KARŞILIKVERİRSE RUSYADA AYNI REFLEKSLE HAREKET EDIYOR. ABDENIN KENDINI KÖŞEYE SIKIŞTIRMAK ISTEĞINI ANLAMADIMI SANIYORUZ. RUSYA APTAL DEĞİL
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  HALİD ARKADAŞ ŞATAFATLI MAĞLUBİYET KİTABINI OKUYMANI ISRARLA ÖNERİRİM.
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ADALET SADECE SOKAKTAKİ VATANDAŞA OLMAZ DEVLETİN TEPESİNDEN SOKAKTAKİ VATANDAŞA KADAR. ADALET ! TİMURLENK ''İN DEDİĞÜİ GİBİ '''''' ÜLKELERİ KILIÇLA FETH ETTİM AMA ADALETLE KORUDUM ''''
 • P''NİN AHMAKLIĞI YÜZÜNDEN:
  PKK şehirlere BOP''a payanda olan P''nin ahmaklığı yüzünden girdi ama bedelini hepimiz ödüyoruz.
  ERGÜN ŞENTÜRK: DÜŞÜNCELERNİ BİLE ADAMGİBİ İFADE EDEMİORSUN DÜNYAYA NİZAM VERMEYE KALKIYORSUN
 • HALİD:
  BU KADAR MAL IN OLDUĞU BİR ÜLKEDE . . İŞ YAPMAK ÇOK ZOR . . . AĞZINLA KUŞ TUTSAN YARANAMASSIN. . . . . . . BAŞBAKANIMIZA ALLAH YARDIM ETSİN. . BUNLARA . . RAHATLIK. . BATIYO . . SURİYE GİBİ OLMAK İÇİN CAN ATIYORLAR. ZAVALLILAR
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ''''SUÇ İŞLEYEN DEVLET BÜYÜKLERİNİ CEZALANDIRMAYAN MİLLETLER ÇÖKMEK ZORUNDADIR. '''' HADİS-İ ŞERİF SUÇ DURUMU OLDUĞUNDA GÖREVDEN ALMA MEKANİZMASI VAR MI ???
  VATAN: dindarlasti birden ve bir hadis yumurtladi hangi devlet büyügü cezalandirimis gelen soyuyo, giden yedigi ile kaliyor. zirhlari dokunulmazlik, teroristler bile mecliste ve vekil olarak büyügüm bana birsey yapamazlar diyye seni aptal yerine koyuyor.
 • BOP''ÇU ŞEBEKE:
  6 aydır sokağa çıkma yasağı ve taş üstünde taş kalmadığı halde, nasıl oluyorda teröristlerin cephane ve erzağı bitmiyor?. . Bu sorunun cevabını verirseniz, terör de biter zaten?
  VATAN: PKK LI BELEDIYELERE SORSANA MILLETVEKILLERI BILE ERZAK TASIRKEN YAKALANDI:SERBEST BIRAKILDI:BUNU ANLAMIYACAK NE VAR:BELEDIYE PARTI MILLET VEKILI HEPSI AYNI CEPHEDE DÜSMAN CEPHESI
 • ALİ-VELİ-49-50:
  HALİD yine işkembeden saliyorsun. . KOALİSYON DÖNEMLERİNİN BİTMESİ İMİŞ BAŞKANLİK. . !!Sanane be allahin cahilli senin 2 gr aklin ermez buna. . BAŞKANLİK bir nevi diktatörlük, Sultanlik, sistemidir bir gir bak internete. . Bak bakim AVRUPADA o sistemle yönetilen bir tane ülke varmi. .
  PİNOŞET KAMİL: güney amerikada bolca var. . . :)
 • ADINIZI YAZIN:
  sari : Az kaldi bu dertler, yakinda sarilcaz birbirimize. . . bizim dert sade bu PKK dir. az kaldi kardas severim seni ic unutma, canakkale gecilmez BABA
 • HALİD:
  BAŞKANLIK SİSTEMİ. . . KOALİSYON DÖNEMLERİNİN. . BİTMESİ DEMEK. . . . . SİYASİ . . . . SOSYAL. . . . EKONOMİK. . . İSTİKRARIN SAĞLANMASI DEMEK. . . . GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN BAŞKANLIK ŞART. . . . . BİZ APTAL BİR MİLLETMİYİZ. . . Kİ HAYATIMIZI BİRBİRİMİZİ YEMEKLE GEÇİRELİM. . . .
  HALİD: BAK. . ELEŞTİREN. . . . . . SENİN GİBİ . . YALAKALARIN . . BU . İKTİDAR . DÖNEMİDE . ARPALIKLARI . KESİLDİ . DİYE. . BAĞIRMANIZ. . . ÇİRKEFLİK YAPMANIZI ANLARIM. BAŞKANLIKTAN KORKUNUZUN NEDENİ . . . BİR DAHA İKTİDARA GELİP. . DEVLETİ SSK GİBİ SOYAMAYACAĞINIZ İÇİN. . . BÜTÜN BÖĞÜRMELERİNİZ BUNDAN. . . . . İSKİLERİ ASKİLERİ. . . . UNUTMADIK. . İLGEZDİLERİ DE UNUTMAYACAĞIZ
  ELEŞTİREN: HALID NERDEYSE AGIZ ISHALINI BUTUN GAZETELER ÜZERINDEN BULAŞTIRMAK ISTIYORSUN. YOKSA RTE DEN SONRA BAŞKANMI OLMAK NIYETIN.
 • HALİL KORKMAZ:
  O teröristler o binalara yerleşirken siz bu milleti ''barış'' masalları ile uyuttunuz. Millete tuzak kurdunuz. Kaharolasınız e mi?
  VATAN: OLUM PKK YENIMI CIKTI:DAHA ÖNCE TUZAK YOKTUDA SON BIRKAC YDAMI CIKTI PKKYA KAHROLSUN DESEN
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.