Yeni Şafak Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Şafak Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR.SAVAR:
  14 . SENEDİR. DEVLETİ. HORTUMLAYAMADIKLARI. İÇİN . . ÇILDIRAN. CHP. VE . YANDAŞLARI. . . YENİ. BAŞBAKANA. VE . KABİNESİNE. . DAHA . İLK. GÜNDEN. . HAKARET. . KÜFÜR. . YALAN. . VE. KONU . SAPTIRMALARA. . . İFTİRALARA. . . BAŞLADILAR. . . . . . BUNLARIN . ZATEN . CİBİLLİYETLERİ . BOZUK. . . BU . SEFER. . KANLIMI. . . KANSIZMI. . OLACAK. . . YAYGARALARINA. . . . BAŞLADILAR. . . . . YENİ . HÜKÜMETE . . BAŞARILAR. . . . . VE. . BAŞARACAKLARINA İNANIYORUM
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkın bir kesimini yine uyutuyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • HEM ''DİNDAR'' HEM ''PUTPEREST:
  80 yıl haklı olarak Kemalistleri putperestlikle suçladıktan sonra şimdi kendine ''dindar'' diyen kesimlerinde onlardan daha acınacak vaziyette olması, kahredici bir durum değil midir?
 • ELEŞTİREN:
  HALKLA YÜZLEŞMEKTEN NİYE KORKSUNLAR. ÇİĞ YEMEDİLERKİ KARINLARI AĞIRSIN. YURTTAŞLAR BÖLÜK PÖRÇÜK OLACAĞI İÇİN . KARDEŞ KAVGALARI ÇOĞALACAĞI İÇİN, TOPLUM BARIŞINIMKORUMAK İÇİN REFERANDUMA GIDILMESİ İSTENİLMEDİ. RESMIYETLE AÇIKLANMAYAN UCU AÇIK BIR SÖYLEM. DOKUNULMAZLIK. NEYE KIME NIÇIN NASIL NE GIBI SORULARA CEVAP VERILMEYEN BIR KONUNUN REFERANDUMUMU OLUR. MILLETE DOĞRU AÇIKLAMA YAPILMADAN GÜNDEMİ VE ŞEHİTLERİ UNUTTURMAK IÇİN EN AZ ÜÇ AY RAHATLAR. GÜNDEM DOKUNULMAZLIKLAR. !!!!!!!!!!
 • SİNASİ:
  demekki chp milletin gözüne girmek icin daha coooooooook nutuk cekmek anitkabire yürümek zorunda
 • MKA:
  OSMANLI TORUNUYUZ DİYENLER, OSMANLIYI KİM YARATTI. ORTA ASYA''dan GELEN SOYUMUZ OLAN TÜRK''ler. DEMEK Kİ NEYMİŞ BİZ TÜRK TORUNLARIYMIŞIZ. OSMANLI KİMMİŞ O DA TÜRKLERİN TORUNLARIYMIŞ. EE OSMANLI TORUNUYUM NE DEMEK. TÜRKÜM TÜRK
 • GÖZÜN AYDIN ''YENİ TÜRKİYE'':
  “Sözleşmeli memur, sözleşmeli işçi, sözleşmeli asker” derken şimdi halkın oyu ile değil, ''temayül yoklaması''yla seçilmiş, düşük profilli “sözleşmeli başbakan”ımız olacak.
 • MKA:
  MİLLETİN GÖNLÜNE GİRMEK İÇİN, ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINI KABUL EDİP ATATÜRK''ÇÜ OLUNMALI. TC KANUNLARINI UYGULAMADAN GEÇER. EDİLEN YEMİNLERİN DOĞRULTUSUNDA HAK - HUKUK DIŞINA ÇIKMADAN ULUSUNUN MENFAATLERİ İÇİN ÇALIŞMAKLA OLUR
 • GAVUR.SAVAR:
  AMERİKA . KEFERESİ. . YENİ. . BİR. . OYUNLA. . ARABİSTANIN. . PARALARINA. EL. KOYMAYA. ÇALIŞIYOR. . . ŞİMDİ. . BİZİM . MOSKOV UŞAKLARI. . SEVİNÇTEN. . . AMERİKANIN . ÖNÜNE YATARLAR. . . . . BELKİ . BİR . KEMİK . . ATARLAR DİYE. . SALYALARIYLA BEKLİYORLAR
 • ''İŞTE YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • MKA:
  YENİ ŞAFAK GAZETESİ, BAŞINA TAŞ MI DÜŞTÜ DE BAYRAMIMIZI KUTLAMIŞSIN VE DE ATATÜRK DİYE YAZMIŞSIN. TAKİYE YAPMIYORSAN EĞER DOĞRU YOLU BULMUŞSUN DEMEKTİR.
 • BU NE SEVGİ AH.:
  Halkın yüzde elli oyu ile gelen başbakanın darbe ile devrilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin Bahçeli''ye bu derece sahip çıkmasının sebebi nedir acaba!?
 • BAHÇELİ ARTIK BOP''UN DA İŞİNE YARAMAZ:
  Bahçeli''nin BOP''un, dolayısıyla da sarayın bastonu olduğu deşifre oldu ya; onu kullanmak BOP eşbaşkanına oy kaybettireceği için, artık onların da işine yaramaz.
 • MKA:
  AAA YENİ ŞAFAK IŞİD YAZMIŞ. DÜNYANIN SONUNUN GELDİĞİNİ VEYA SONLARININ GELDİKLERİNİ ANLADILAR HER HALDE
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.