Türkiye Gazetesi

GİT
Bugünkü Türkiye Gazetesi
YORUMLAR

 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI?:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • SİNASİ:
  bakin 17 milyar dolar yabanci sermaye girmis ikinin vatan hainleriyok ülke batmis yok vatan elden gitmis kus kadar beyninizle yazin yorumlarinizi bende okuyup kis kis güleyim perisan halinize
 • PERİNÇEK CEMAATİN YERİNE GEÇTİ:
  Şu ''Aydınlık''ı çıkarın yerine ''Akit / Akşam / Türkiye'' yazın kimse fark edemez. Cemaat BOP Eşbaşakanını parlatmayı, cilalamayı, tetikçiliğini yapmayı bırakınca, bu görevi doğrudan CIA''dan emir alan şu rezil Perinçek ve yayın organları üstlendi.
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • ALİ:
  Istanbul, Antalya, Izmir, Mugla, Bodrum, Balikkesir, Ankarada oturrup Kürdistan isteyenleri kayit altina almalidir. Bunlari Kürdistan diye savunduklari bölgelere gönederin. Halk bunu hükümetten bekliyor
 • MKA:
  NAMAZ KILMAYANLAR HAYVANDIR DİYEN O KİŞİ, HAYVANLARIN YAPTIĞI ARABAYI, TELEFONU, ELEKTRİĞİ, UÇAĞI, . . . . . . . . . . . . . . . . KULLANIYOR. HİÇ ALLAH''a ŞÜKÜR ETMİŞ Mİ Kİ HAYVANLAR OLMASAYDI HACCA GİTMEK İÇİN DEVE İLE YOLCULUK YAPACAKTI
 • KARATANLİ:
  Gezi olaylari, insanligin dusmanlarinin kimler oldugunu ispatladi. Nankorler derslerini aldi. yuce ulusumuz, hainlerin derslerini vermeye suphesiz devam edecektir.
 • HİÇ DÜŞÜNDÜN MÜ?:
  Şu senin ahmakça inadın yüzünden; bu gün yine kaç yerde bombalar patlayacak, kaç cenaze kalkacak ve o param parça cesetlerin içinde bir yakınını arayanların içinde bizler de olacak mıyız?
 • HALA ANLAMADINIZ MI?:
  Gezi Eylemlerinin sadece “iki ağaç” ve sürüp giden yağma talana karşı değil, ülkemizi de Suriyelileştirmeye çalışan haramilere karşı yapıldığını bari şimdi anlayabildiniz mi?
 • CEHALETİN ÇUKURUNA ÇEKİLEN ÜLKE:
  Şehitleri katleden o teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirip bu millete tuzak kuranlarla el ele, 66 yıldır iktidara gelememiş bir partinin genel başkanına kızan, saldıranlar ne yazık ki o bombalardan da büyük tahribat yapıyor ülkeme.
 • ''YİNE BİZİ ÇEKEMEDİLER!'':
  İstanbul ve Türkiye kan gölü diye “duble yollar, üçüncü köprü, üçüncü havaalanını unutup sakın nankörlük yapmayın!. . ''
 • VERİLEMEYECEK HESABI OLANLAR...:
  Asla veremeyecekleri kirli hesapları olanlar çok iyi biliyorlar ki; bir gün bu kan ve gözyaşı duracak olursa kendilerine hesap sorulacağı için, arkalarında hesap soracak bir ülke bırakmamanın gayreti içindeler.
 • TARİHE GEÇEN EN BÜYÜK FELAKETSİNİZ:
  Bu topraklar Haçlı, Moğol, Timur istilaları, Celali isyanları, açlık, kıtlık, veba salgınlarını gördü fakat hiç birisi de yağma, talan, görgüsüzlük, cehalet ve yakıp yıkma konusunda sizin on dört yılda yaptığınız tahribatı gerçekleştiremedi.
 • MKA:
  PADİŞAHLIK BAŞKANLIK DEĞİLMİYDİ, NE OLDU DA PADİŞAHLARIN (BAŞKANLARIN) YÖNETTİĞİ OSMANLI TUZLA BUZ OLDU. O NEDENLE Mİ TÜRKİYE BUGÜNE KADAR EN YÜKSEK BÜYÜMEYİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLE ELDE ETTİ.
 • AYDINLIK''TA ''REİS'' PARLATICI OLDU.:
  Vatanseverliğinden şüphe etmediğim yazarları olmasına rağmen Aydınlık''ın Akit, Türkiye, Star ve diğer saray medyası seviyesine düşmesine çok üzülüyorum.
 • MKA:
  ERMENİ SOYKIRIM YASASINI KABUL EDEN ALMANYANIN BU YASASI YOK HÜKMÜNDEDİR DE, TÜRKİYE''DE YAPILAN TÜM İCRAATLAR ANAYASAYA AYKIRI OLDUĞU İÇİN, ANAYASAYI TANIMAMAK, KENDİNİ BAŞKAN GÖRMEK DE YOK HÜKMÜNDEDİR. ÖNCE KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERİP DEVLET ADAMI GİBİ DAVRANACAKSIN ONDAN SONRA BAŞKALARINDAN İTİBAR GÖRECEKSİN.
 • OSMANLI GELİYORR.:
  ANTİ AKP , MKA SİZDEN BAŞKA KİMSE YORUM YAPMIYOR , İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN YANLIŞ ŞEYLER YAZMAK , HERKESİN AKLI VAR FİKRİ , ÜLKEDE NELER OLUYOR HERKES GÖRÜYOR , SİZİN AKLINIZA YORUMUNUZA İHTİYAÇ YOK , BİZİM AKLIMIZ BİLGİMİZ BİZE YETER , SİZİN GİBİ ZİHNİYETLERİN SANDIKTA OYLARI DA BELLİ ZATEN . . . .
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?O fotoğrafların arka planına bir bakın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.