Türkiye Gazetesi

GİT
Bugünkü Türkiye Gazetesi
YORUMLAR

 • OSMANLI GELİYORR.:
  ANTİ AKP , MKA SİZDEN BAŞKA KİMSE YORUM YAPMIYOR , İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YALAN YANLIŞ ŞEYLER YAZMAK , HERKESİN AKLI VAR FİKRİ , ÜLKEDE NELER OLUYOR HERKES GÖRÜYOR , SİZİN AKLINIZA YORUMUNUZA İHTİYAÇ YOK , BİZİM AKLIMIZ BİLGİMİZ BİZE YETER , SİZİN GİBİ ZİHNİYETLERİN SANDIKTA OYLARI DA BELLİ ZATEN . . . .
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?O fotoğrafların arka planına bir bakın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • MKA:
  IŞİD, ANITKABİRİ TEHDİT ETMİŞ. 19 MAYIS''ta BOMBALAYACAKLARMIŞ. KAN EMİCİ IŞİD ATEŞ OLSAN CÜMRÜN KADAR YER YAKARSIN. ATATÜKÇÜLER DAHA DEVREYE GİRMEDİ. İSTERSENİZ DENEYİN. MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİNİN TOKADI ORALARDAKİNE BENZEMEZ. İSTERSEN KURTULUŞ SAVAŞINI BİR OKU NE HALLERE DÜŞECEĞİNİ GÖRÜRSÜN.
 • ÜSKÜDARLI:
  gazete adı gibi degil ne bir emekli nede işçi haberi var gazeteciler emekli promosyonu ne oldu bir haber gazetecisinizya gazeteyi nerdesatıyorsunuz huuu
 • TÜRKMEN YÖRÜK BEYİ:
  hayalerle uğraşıp, yorumlarla avunuyorsunuz, gerçekleri görmüyorsunuz, her gün şehit var siyeset Nafile dön titre ve türklük davasında bütün aşiretler bir olunuz yoksa arkamızda ağlayanımızı bile bırakmak istemiyor GAVURLAR. emmioğlu.
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • MKA:
  50''yi EVİNDE ZOR TUTUYORUM DİYENLER HAKKINDA NİYE SORUŞTURMA AÇILMADI. BUNLARINDA beyinlerinde DEMEK Kİ KANLI - KANSIZ DÜŞÜNCELERİ VARDI. OKUDUĞUNU VE SÖYLENENLERİ ANLAYAMAYANLARIN DAHA SONRA ALDATILDIK DEMELERİNE ÇOK ŞAHİT OLDUK. ALLAH BU ÜLKEYİ, BU VATANI, BU ULUSU BU GÜNKÜ İDARE ANLAYIŞINDAN KURTARMASI İÇİN HER GÜN DUA EDİYORUM.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
  KALKAN: senin bildiğin yanıldığına yetmez ne demek bnu şimdi yaalan mı yani
 • İPE SAPA GELMEZ ARZULAR:
  Her gün beş on şehit, şehirlere bombalar yağıyor, yakılıp yıkılıyor, Güneydoğu’da okullar tümden kapalı, hayat durmuş, ülke kan gölü ve fiilen bölünmüş ama kimin umurunda?Muktedirin bitmez tükenmez, ipe sapa gelmez arzuları ile oyalanıyoruz.
 • MKA:
  BEN KİMSENİN ARKASINDAN GİTMEM ANCAK DOĞRU BİLDİĞİM YOLDAN GİDERİM. DOĞRU YOLU BANA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GÖSTERMİŞTİR. YURTTA SULH, CİHANDA SULH.
 • MKA:
  İSLAM DÜNYASI TÜRKİYE''YE BAKMASIN, ALLAH KORUSUN KURTULUŞ SAVAŞINDA OLDUĞU GİBİ ARKAMIZDAN VURURLAR
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • HOLLANDA:
  Khan Avrupanin ilk Musluman belediye baskani degil Roterdamin belediye baskani ondan onse secildi.
 • MKA:
  DENİZ GEZMİŞ, YUSUF ASLAN, HÜSEYİN İNAN SİZLERİ SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ. YOLUNUZ YOLUMUZDUR
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • MKA:
  ABDULLAH GÜL, BÜLENT ARINÇ VE DAHA NİCELERİ GİBİ DAVUTOĞLU''da NİHAYET AFAROZ EDİLDİ.
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.