Yeni Çağ Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Çağ Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  KILIÇDAROĞLU İNCE AYARI ÖNCE KENDİNE VERSİN . UNUTMASINKİ 8 TANE SEÇIMİ MUHARREM BEY KAYBETMEDİ. MUHARREM BEY''İN VERDİĞİ İNCE NÜANSI KENDİGÖRSÜN VE ARTIK PARTIYE ZARAR VERDİĞİNİGÖRSÜN. KENDİ GİBİ DEVLET BEYDE PARTİSİNE ZARAR VERİYOR. BU IKISİ ORTALIKTA OLDUĞU MÜDDETÇEAKP KENDİNE BAŞKA YANDAŞ ARAMASIN. BU IKILI HEPSİNE BEDEL.
 • ELEŞTİREN:
  BAHÇELİYİ BİR DÜŞÜNCE SARMIŞ. DAVUTOĞLUNDAN KALAN KUKLA BAŞBAKANLIK KAÇTI DIYEMİ ÜZÜLÜYOR ACABA. OYSA AKPENIN OYUNUNAMI GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR ACABA. BENCE YERSİZ BİR KURUNTU. ÇÜNKÜ AKP BAHÇELİYE OLAN VEFASINI YARGIYI MANİPULE EDEREK GÖSTERDİ. BIR NEVİ TEŞEKKÜR BABINDA.
 • ÇARİKLİ ABDULCABAR:
  Akp bin yüzü aktir baçeli. Paktir meral hanim geleceği parlaktir kemal beyde biraz çatlaktir
 • HAKAN TURAN:
  MAALESEF BAHÇELİ HEP SARAYA ÇALIŞTI. VER BİLALİ AL İKTİDARI DERKEN ASLINDA BU SÖZÜYLE DAHİ SARAYA ÇALIŞTI. ÇÜNKÜ SARAYI SEVMEYENLER BİLE BU SÖZ ÜZERİNE SARAYI SAVUNDU. VE BENCE BAHÇELİ BU SÖZÜN DOĞURACAĞI SONUCU ÖNGÖRMÜŞ VE ÖYLE KULLANMIŞTI. SARAYDA SANKİ DANIŞIKLI DÖĞÜŞ YAPIYORLARMIŞ GİBİ BENİM OĞLUMDAN NE İSTİYORLAR DİYE ÇOK DEMOGOJİ YAPTI.
 • ERTAN OĞUZSOYU:
  SARAYIN EMRİYLE HSYK MHP KONGRESİ YAPILSIN DİYEN ANKARA 2. İCRA HAKİMLİĞİNE İNCELEME BAŞLATTI. ONCA BASKI KARŞISINDA YARGIDA KORKUDAN KURULTAY LEHİNE BİR KARAR VERMEZ. BU KADARDA ANTİDEKOMRATİK BASKI OLMAZ OLSUN.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
 • BU NE SEVGİ AH.:
  Halkın yüzde elli oyu ile gelen başbakanın darbe ile devrilmesine sesini çıkarmayan çevrelerin Bahçeli''ye bu derece sahip çıkmasının sebebi nedir acaba!?
 • ELEŞTİREN:
  AKPEDE KORKU DAĞLARIDA BEKLEMIYOR ARTIK, KORKU DAĞIN ARDINA GEÇTİ. AKP BU KONGREYİ ENGELLEMEK İÇİN BÜTÜN YARGI ORGANLARINI KULLANMAKTAN BIR BEIS GÖRMÜYOR. (UTANMIYOR).
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ASLAN TÜRK:
  Biz türküz dunyayi titretiriz yeri göğü inletiriz bir avuç terörü savururuz türk gücünü sesini herkese dinletir iz bi tarihe kahramanlık destanları yazdik dünya türkün gücünü görecek bir türk dünyaya değil kainata bedeldir .
 • ELEŞTİREN:
  ADAMA BAKARMISIN . !HEDEF MILLI BAŞKANLIKMIŞ . KILIÇDAROĞLUNA HAYIFLANANLAR BU SÖZE NIYE KARŞI ÇIKMIYORLARNE DEMEK HEDEF??!!. HÜKÜMET VE BIR BÖLÜM HALK SAVAŞMI YAPIYOR. SIYASETÇİ KONUŞACAKLARINI SEÇIP IKI SEFER DÜŞÜNEREK SÖYLEMELİ. ALEM ADAM BU MALKOÇ LAF OLSUN TORBA DOLSUN DIYD SÖZ YAPMIŞ.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ELEŞTİREN:
  YARGIDA SANKİ BİRŞEY YAPMIŞ GİBİ HABER YAPILMIŞ. BELEDİYE BORÇLUYSA MAKAM ARABASI ANAYASAYA AYKIRIYMIŞ. YAHU ANAYASAYI TAKANMI VARKİ BU KARARA VARILMIŞ. BALIK BAŞTAN KOKMUŞ BUNLARIN HABERİ YOK GALIBA. ADAMLAR ÇORAP DEĞİŞTİRİR GİBİ MAKAM ARABASI DEĞİŞTİRİYOR. DAHA BİR SENELIK MSKAM ARAÇLARI BU SENE YENILERİ ALINARAK DEĞİŞTİRÌLECEK. YANİ AYRANIMIZ YOKTUR İÇMEYE , TAHTIRAVANLA GIDERİZ HACET GIDERMEYE. BAKANIN NEKİ VEKILIN NE OLSUN, VEKILIN NEKİ BELEDİYE REISIN NE OLSUN. YAĞMA HASANIN BÖREĞİ. !!!!!!!!
 • ELEŞTİREN:
  23 MILYONUN IRADESİ YOK SAYILMIŞMIŞ. SANA NE SEN ÖNCE KENDİ KAPI ÖNÜNÜ SÜPÜR TEMİZ TUT. TUTKİ BAŞKASINA SÖZ SÖYLEME HAKKIN DOĞSUN. HADİ DAVUTOĞLU İÇÎN SÖYLEDİKLERİNE KISMEN HAK VERELIM. ÇÜNKÜ SEÇİMLE GELDİ AMAISTER KOVULDU DENSİN İSTER İSTİFA DENSİN, ADAM BIRAKTI. OYSA SEN KILIÇDAROĞLU OLARAK ONCA SEÇİM KAYBETTİN HALA O SANDALYEDE 404LE YAPIŞTIRILMIŞ GİBİ YAPIŞMIŞSIN. ÇEK GİT DE GIDERKEN BÖLÜCÜLERİDE BERABER AL GÖTÜRCHP RAHATLASIN RAHAT NEFES ALSIN.
 • ELEŞTİREN:
  ŞAHISIN ETTİ LAFMI ŞİMDİ. KENDİ KARARIYMIŞ TA, ADAY OLMAYACAKMIŞ TA YAHU ADAMI SEÇIMLE GETİRDİLER (GERÇİ AL BİRİNİ, VUR ÖTEKINE) HADİ DEFOL DEYİP KOVALADILAR. KENDİ TERCİHİYMİŞDE YALANIN BU KADAR KUYRUKLUSUNADA ILK-SEFER DENK GELİYORUM . ADAM ZATEN BAŞBAKANDI BU SÖYLENEN NEYİN ADAYLIĞI. AAAA TREN GEÇİYOR!!!!!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ELEŞTİREN:
  DEMİRTAŞIN;VEKILLIKLERI DÜŞÜRÜLÜRSE AYRI PARLAMENTO KURACAKLAR TEHDIDINE. HÜKÜMETİN TÜM BIREYLERININ TEPKI VERMESINI VE KINAMASINI BEKLERDIM. BU DENGESİZİ BU HÜKÜMET SUSTURAMIYACAKMI. MECLIS TÜZUK VE KANUNLARI ÇERÇEVESINDE IMRALIDAKIYLE BERABER, ALAYINI SILIVRIYE TIKACAKLARKİ AYRI PARLAMENTOYU KURMA VAKITLERI OLSUN. IMRALIYA YABANCI ZIYARETINI DEFEDIN GERISIN GERIYE. NERDE GÖRÜLMÜŞ BU. BUNLAR AKIL HOCALIGINA GELIYOR. TÜRKIYEYİ DAHA ÇOK KARIŞTIRMAYA GELIYOR. SINIRDAN SOKMAYALIM IBLISLERİ.
 • ELEŞTİREN:
  HATIRLAYIN LÜTFEN , KENDİ MAAŞLARINA ZAM İÇİN HEPSININ HAZIRKITA OLDUĞU MECLISTE YARIM SAAT İÇİNDE ONAYLANIP, MECLISTEN GEÇIVERDİ. AMA EMEKLIYE VE IŞÇİ MEMURA GELINCE KASA YANI HAZINE TAMTAKIR KIZILBAKIROLUYOR. BURADAKI HAÇ FARİZESİDE AYNI KAZAYA KURBAN EDILIYOR.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.