Yeni Çağ Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Çağ Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  HATIRLAYIN LÜTFEN , KENDİ MAAŞLARINA ZAM İÇİN HEPSININ HAZIRKITA OLDUĞU MECLISTE YARIM SAAT İÇİNDE ONAYLANIP, MECLISTEN GEÇIVERDİ. AMA EMEKLIYE VE IŞÇİ MEMURA GELINCE KASA YANI HAZINE TAMTAKIR KIZILBAKIROLUYOR. BURADAKI HAÇ FARİZESİDE AYNI KAZAYA KURBAN EDILIYOR.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ELEŞTİREN:
  INANIYORUMKİ !MHP VE CHPEDE YAPILACAK BAŞKAN DEĞİŞİKLİKLERİ, BU IKI PARTIYE HAYAT VERECEK TAZE KAN NITELIGINDE OLACAKTIR. ESKILERİYLE BIRYERE VARILMIYACAĞI ÇOKTAN BILINIYORDU, AMA PARTİ VEKILLERİ KOLTUKLARININ SOĞU-MAMASI İÇİN HAREKET GÖSTERMIYORLARDI. AMA INŞAALLAH ALLAHINDA IZNIYLE, BU AÇMAZLIK SON BULACAK. MEMLEKETIÇİN DEMOKRASİ DİYEN LIDERLER , AYNI SÖYLEMİ KENDİ PARTİLEFÎ İÇİN NIYE DILE GETİRMEZ.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ELEŞTİREN:
  BAŞBAKAN KILISE DÜŞEN ROKETLER İÇÎN, SINIRDA ASKERI VARLIĞIMIZI ARTTIRACAĞIZ DEMİŞ. BENCE HAVADA KALMIŞ BİR CÜMLE KURMUŞ . SURIYEDN IŞİD''İN ATTIĞI ROKETLERİ ASKERİ VARLIĞIMIZMI AZALTACAK. ADAMLARIN ATTIKLARI ROKETİ ASKERLERIMIZ ELLEMİ YAKALAYACAK. TEK ÇARE RUSYA ILE ANLAŞIP UÇAKLARIMIZI HAVALANDIRIP BOMBALAMAK. BUDARUSYA ILE ANLAŞMADAN GEÇER.
 • ELEŞTİREN:
  ERDOĞAN 1915 OLAYLARI IÇIN ERMENI PATRIĞINE MESAJ YOLLAMIŞ. BENCE ÇOK SAÇMA ERDOĞANIN YAPTIĞI. TÜRKİYEYE 1915 ÖNCESİ ERMENI ÇETELERINCE KATLEDILEN TÜRKLER ICIN KIM MESAJ YOLLADI. NEDEN DEVAMLI BENDEN ÖZÜR BEKLI-YORLAR. SÖYLIYEYIM , ERDOĞAN GIBILERİ MESAJ YOLLARSA, OLACAKLARI NORMAL KARŞILAMAK LAZIM. ADAMLARA İSTAN-BULDA İŞ VER ÇALIŞSIN. ERMENISTANA GIDINCEDE TÙRK BAYRAĞINI YAKSIN. AL SANA BESLE KARGAYI, OYSUN GÖZÜNÜ ATASÖZÜNÜ ANIMSATSIN. GERÇEKLERİ GÖRELIM ARTIK.
 • ELEŞTİREN:
  MERAL AKŞENER HANIMA YAPILAN BU DEV SOLCU YAKIŞTIRMASI, OLMAZ ONA BU YAPIŞMAZ. BU YAPILANLARIN , MERAL HANIMI SEÇMENLERIN INDINDE PUAN KAYBETMESİ PLANININ BIR PARÇASI OLDUĞUNU ANLAMAK IÇIN AKILLI OLMAK GEREKMIYOR. YAZIK , NERDE KALDI FAIR PLAY. AYRICA BAYAN OLAN BIRINE BU YAKIŞTIRMALAR OLUYORMU. YALÇIN BEY VEBAHÇELİNİN KORKUNUN ECELE FAYDASI OLMADIĞINI BILMELERI GEREKTIĞINİ KONGRE GÖSTERECEK. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLIK VE ÇOCUK BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.
 • ELEŞTİREN:
  BIRAKSINLAR BU ASPARAGAS SÖYLEMLERİ . PKKAYA AĞIR DARBE, PKKAYI ERIME NOKTASINA GETIRDIK. INLERINE GIRDIK. GIBI SÖZLERLE HALKI UYUTUYORLAR. BUGÜN BIR MÜCADELE VARSA BUNU BIZIM KAHRAMAN ASKERIMIZE VE POLISIMIZE BORÇLUYUZ. KIMSE ZANETMESINKİ BU İŞİ HUKUMET DESTEKLİ GÖTÜRÜLÜYOR. AYNINI FETULLAHIN ÖRGÜTÜ MUCADELESİ ÌÇİNDE SÖYLEYEBILIRIZ. MESELA PARALEL DEDIKLERI ŞAHISLARIN KIM OLDUKLARINI SÖZDE BILMIYORLAR. YAHU SEN DEĞİLMİYDİN BUNLARLA ON SENEYÎ AŞKIN SÜREDÎR BERABER. NASIL BILMEZSIN. INANDIRICI DEĞİLLER.
 • NURETTİN AKSOYLU:
  RTE AKP REJİMİNE KALSAYDI ŞİMDİ ÇOKTAN SURİYE BATAKLIĞINA GİRMİŞTİK VE ORADA ESADLA, HİZBULLAH İLE VE RUSYA İLE HADDA BELKİ İRANLA DAHİ SAVAŞIYOR OLURDUK. AMERİKADAKİ VE TÜRKİYEDEKİ BOP''CULAR AFGANİSTANDAN, LİBYADAN, IRAKDAN, SURİYEDEN SONRA TÜRKİYEYİDE SURİYEYE SOKUP RUSYA İLE KAPIŞTIRARAK TARUMAR ETMEK İSTİYORLAR. DİRENİP SURİYE BATAKLIĞINA GİRMEYEN TSK''YA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  AKP VEKILLERINDEN BIRI, MECLISTE HDPELI VEKILE; BIZ SIZIN HER ATTIĞINIZ ADIMI BILIYORUZ ANLAMINDA SÖZLER ETMIŞ-Tİ. BURADAN SORMAK GEREKIR, AÇILIMDA MADEM HER YAPTIKLARINI BILIYORDUNUZ. AÇILIM SAFSATASINI BITIRDIĞINIZDENEDEN YAPANLARI TUTUKLAMADINIZ. HERŞEYİ MADEM BILIYORDUNUZ. BU ŞEHİTLER NIÇİN VERİLİYOR. AÇILIMI BITIRDÎĞİNİZDE ORALARDA NIÇÎN GEÇİCİ SIKIYÖNETİM UYGULANMADI. BENCE AKP IKILI OYNUYOR. ORALARIN TÜRKİYEDEN KOPMASI ÎÇİNYARDIM VE YATAKLIK YAPMIŞTIR. BUNA BULAŞANLAR YÜCE DÌVANLA YARGILANSIN.
 • ÜÇ HİLALLİ KÜRŞAT:
  BAHÇELİ AMERİKADAKİ BOPCULARA HİZMET ETMEYEN MUHSİN BAŞKAN GİBİ BİR SUİKASTE KURBAN GİTMEK İSTEMEDİĞİ İÇİNMİ 2002 YILINDAN BERİ BU BOP(ULARIN TÜRKİYEDEKİ AYAĞINA HİZMET EDİYOR? SAYESİNDE MHP''NİN ARTIK ANKETLERDE YÜZDE ON BARAJININ ALTINA DÜŞTÜĞÜNÜN FARKINDAMI?
  KURTCUK: olabilir. . can ve ikbal tatlıdır. .
 • ELEŞTİREN:
  CHPENIN YAPMAK İSTEDİĞİ, İŞGÜZARLIKTAN GAYRI BİRŞEY DEĞİL. RIZA SARRAF OLAYINDA HANGİ HUKUKSUZLUĞU, HANGİ YOLSUZLUĞU, HANGİ YÜZSÜZLÜĞÜ AKLAYACAK MECLIS. NE TARAFINDAN TUTULSA ELDE PATLAYACAK HASSAS KONULAR. MECLISIN SAYGINLIĞIMI KALDIKİ. KAVGALAR KÜFÜRLER, HANIM VEKILLERE SATAŞMALAR, NE ARARSAN BIZDE MEVCUT. HAN-Gİ BIRINI AKLAYACAKSIN. HER HERZEYİ YE, SONRADA O SAYGIN OLUNMASI YERDE YOLSUZLUKLARA KILIF ARA. OH NE ÂLÂNE ÂLÂ. YURTTAŞ ÇÖPTEN SEBZE TOPLASIN. BUNLARDA YOLSUZLUKLARA KILIF ARASIN.
 • BARAKLI MUSTAFA:
  DOGRU SÖZE NE DENIR, HERKES UMUDUNU , AZ DA OLSA BIR CIKAR, MENFAAT ISTE GERCEGIMIZ NE YAZIK BU.
 • ERTAN KURTOĞLU:
  BAHÇELİ PARALELİ AĞZINDA SAKIZ YAPMIŞ AMA BENCE ASIL PARALELCİ KENDİSİ. UZUNUN SİYASİ ÇIKARLARI İÇİN AKP''NİN PARALELİ OLMUŞ. MHP''İ MAALESEF AKP''NİN PARALELİ YAPMIŞ.
 • ANTİ AKP:
  İNSANOĞLU ÇİĞ SÜT EMDİĞİNDEN DOLAYI HER ŞEYİN SAHTESİNİ YAPABİLİYOR SAHTEKARLIK İNSANOĞLUNUN KANINDA VAR DAMARLARINDA DOLAŞIYOR DEĞİL Mİ Kİ YALANDAN YÜZÜNE GÜLÜYOR GERİSİNİ BOŞVER. . .
 • ELEŞTİREN:
  DAVUTOĞLUNUN AKLI ISTANBULU KATLETTIKTEN SONRA MI YERINE GELDİ. PARTISININ VEKILLERIYLE BERABER KENDISI VE GECEKONDUDA OTURAN ŞAHIS BIR GECEDE ÇIKARDIKLARI KANUN HUKMU KARARNAMELERLE. YURDUN NERDEYSE HER YERINI YANDAŞA PEŞKEŞ ÇEKEREK EN BAŞTA İSTANBUL OLMAK ÜZERE TÜM YURDU ŞANTİYEYE ÇEVÌRTTINIZ. ŞIMDİ KALK-MIŞ GÜNAHMI ÇIKARIYORSUN. ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMİŞ!!!HER ZAMAN YAPTIĞINIZ GIBI HALK''I SALAK , APTAL YERINE KOYUYORSUNUZ. AMA UYSAL ATIN ÇIFTESI DE YAMAN OLUR. UNUTMAYIN.
 • ELEŞTİREN:
  ALIN SIZE AZERBAYCANI GÖRÜN . EMPERYALISTLERIN DÖNDÜRDÜĞÜ DOLAPLARI GÖRÜN. AYNI TÜRKIYEYE YAPILANLAR AZERBAYCANA YAPILDIBIREBIR DEĞILSE BILE BENZERLIK TARTIŞILMAZ. AZERBAYCAN KENDI TOPRAĞI OLAN KARABAĞDA BIR YERI GERI ALIP BAYRAĞINI TEKRAR GÖNDERE ÇEKIYOR. BENZERLIĞE BAKARMISIN. PKK PAÇAVRASINI ASTIĞI YERDEN KOVULUNCA BIZDE TÜRK BAYRAĞINI GÖNDERE ÇEKIYORUZ. FAKAT IKI YERDE DÜŞMAN AYNI. YANI ERMENI LER. OSMANLININ BAŞININ TACI YAPTIĞI INSANLAR. TÜRKIYENIN ALTINI OYMADA YARDIMCILAR ESKIDEN OLDUĞU GIBI.
 • ELEŞTİREN:
  UYAN EGEMENLİĞİNE SAHIP ÇIK BAŞLIĞI GÜZEL OLMUŞ. FAKAT BILMEKTE ISTERIM, EGEMENLIĞIM TEHLIKEDEMI EGER CEVAP EVETSE, BAŞLIK OLMAMIŞ DERİM. ONUN YERINE ŞÖYLE BAŞLIK ATILABILIRDİ. UYAN EGEMENLIĞINI TEHLIKEYE ATAN-LARDAN HESAP SOR. BÖYLE OLURSA DAHA YERINDE OLURDU. ÇÜNKÜ DURUP DURURKEN BU OLUMSUZLUKLAR , BELÂLARBAŞIMIZA GELMEDİ. ŞİMDİ TERÖRLE MÜCADELE EDILIYOR DİYE, AKPENIN TERÖRE VERDİĞİ DESTEĞİ UNUTACAKMIYIM. ÖYLE DÜŞÜNEN VARSA YANILIRLAR. ELIMDEN GELDİĞİNCE TAZE TUTACAĞIM BU HAINLIKLERİ.
 • ELEŞTİREN:
  LÜTFÜ ELVAN BEY GENEL SAĞLIK SIGORTA BORCU OLAN HEMEN HEMEN 3, 5 MILYON GENCIN BORCUNU SILIYORMUŞ. BENDE SORUYORUM NEDEN???NEDEN SILIYOR BU 3, 3 MILYARA DAYANAN BORCU. PEKI BU ZAMANA KADAR ÖDEYENLER ENAYIMIYDİBÖYLE SAÇMALIK OLABILIRMİ. BENIM ASKERIMIN POLISIMIN GÜNEYDOĞUDA ÇELIK MIĞFERİ YOK. NEDENİ ÖDENEK YOK. HÜK-ÜMET PARA YOKLUĞUNDAN ŞIKAYET EDIYOR. AMA 3, 5 MILYARI BIR KALEMDE ÜSTÜNÜ ÇÌZÌYOR. DİGER YANDA , PARASIZLIKTAN ŞEHİT VERMEYE DEVANM EDIYORUZ. AMA ABDEYE CAMI YAPIYORUZ.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.