Yeni Çağ Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Çağ Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR IZMIRLI:
  KAYNAĞI BELLİ OLMAYAN PARALAR İÇİN, HATIRLARSAK ÖNCEKİ SENELERDE TORBA KANUNU DEDIKLERİ YASALARDA, PARA YETERKİ GELSINDİ, BUNUN KAYNAĞININ SORULMAYACAĞINI YASADA BELIRTEREK KARA PARA AKLANMASININ YOLUNU AÇTILAR. BU BILINEN 30 MILYAR, BILINMEYEN YÖNÜYLE BELKI 50 , 60 MILYAR. HANGİ SILAH SATIŞINDAN, HANGİ UYUŞTURUCU SATIŞINDAN, YAHUT BEYAZ KADIN TICARETINDEN. YADA AKÇELİ İŞLER OLAN KUZEY IRAK PETROLLERINDENMI ELDE EDILDI. HÜKÜMET OLMANINDA CILKI ÇIKARILDI, MAFYAVARİ YÖNTEMLERLE AYAKTAMI DURUYORUZ.
 • HAKKI.:
  TÜRKIYEYE SON VURUŞUDA YAPARAK, BUNU KAMUFLE ETMEK İÇİN ABDEYE IKIYÜZLÜ DIYENLER, BIR ZAHMET AYNAYA BAKIPTA , IKIYÜZLÜ GÖRSÜNLER. ŞİMDÎ SIRA TEKMIL VERMEDE. !!! DENECEKKİ BOP EŞBAŞKANLIĞI ÇERÇEVESINDE. EMİR VE GÖRÜŞLERINIZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI. TÜRKİYENIN GÜNEYİ , SURİYENIN KUZEYİ EMIR VE GÖRÜŞLERINIZE HAZIRDIR. . !YANDAŞ LIBOŞ YALAKA VE BADEMLERE HAYIRLI OLSUN.
 • ANTİ AKP:
  AK PARTİ TÜRKİYE Yİ TEMİZLEMEYE KARARLI YAPMIŞ OLDUKLARI BAŞARILI ÇALIŞMALARI SAYESİNDE BÜTÜN TÜRKİYE Yİ TOPYEKÜN ŞEHİT ETMEYE KARARLILAR BAŞKANLIĞIN HİLAFETİN SİYONİZMİN EMPERYALİZMİN İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN KÖLELİK DÜZENİNİN AYAK SESLERİ CUMHURİYET DEMOKRASİ LAİK DÜZEN DEVLET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ CUMHURİYET TARİHİNDE KARŞILAŞMADIĞI BİR İHANET SÜRECİ İLE KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİR ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI BİTİRMEK ADINA ELLERİNDEN NE GELİYORSA YAPMAK İÇİN BİAT EDEREK YEMİN İÇMİŞLERDİR. . .
 • KAPLAN:
  Erdogani sallayan yok ne yapsin zavalli bos bos konusuyor oda biliyor ne konussan Millet yiyiyor Ey. Allahim bir baskanlik ugruna kac sehit verecegiz Bunu AKP ye oy verenler anlamazda sana söylüyorum allahim
 • GAVUR İZMİRLİ:
  MADEM MERKEL BU GÜN GELIYOR. HAZIR GELMİŞ ELLERİNİ BOŞ GÖNDERMEYİN ŞOYLE 1 MILYON MÜLTECİYİ YANINDA GÖTÜRSÜN. ÖYLE HARÌÇTEN GAZEL OKUYUP MULTECİLERE YARDIM EDILMIYOR. BIZE SINIRLARINIZI AÇIN DIYENLERE BUNLARI SÖYLETENLERE YAZIKLAR OLSUN. NEDEN SORMUYORUZKİ KENDİLERİ ANINDA SENGENİ NIYE UYGULAMAYA KOYDUIKI YÜZLÜ ŞAM ŞEYTANLARI BUNLAR KARRAKTER DERSEN SIFIR.
 • VATANSEVER:
  NE YAZIK Kİ, VATAN PARTİSİ DIŞINDA, MHP VE CHP YÖNETİMLERİ DAHİL, ABD''YE HAYIR DİYEN KİMSE YOK! HELE Kİ MHP YÖNETİMİ. BİR DE SÖZÜM ONA MİLLİYETÇİ GEÇİNİR. KURTULUŞ SAVAŞI GÜNLERİNDEKİ GİBİYİZ. MECLİSİ-MEBUSANIN ÖNEMLİ BÖLÜMÜ, İŞGALCİLERDEN YANA, MANDACI. AMA BU VATANIN İNSANLARI BU İŞGALİ KIRACAK. YENİ KURTULUŞ SAVAŞIMIZ, EMPERYALİSTLERİN YİNE YENİLGİSİYLE, BİZİM ZAFERİMİZLE SONUÇLANACAK. TÜM KALBİMLE İNANIYORUM. SEVR''i TEKRAR DAYATMALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ. TÜRKÜYLE-KÜRDÜYLE.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  MUHALEFETİ KONU MANKENİ YAPANA DEĞIL YAPTIRANA BAKACAKSIN. KIM DEDI CHP VE MHPEYE BÖLÜCÜ ANAYASA YAP-MAYA IMZA KOYSUNLAR DİYE. ONLARIN DEĞIL MASAYA DAVETE BILE ICAP ETMELERİ SUÇTUR. BÖLÜCÜLER HARİÇ , YAPMAK ISTEDIKLERI ANAYASA ILE CUMHURIYETE SON ALTIN VURUŞU YAPMAK ISTIYORLAR. BUNDA CHP VE MHPENIN ISTEKLI GÖRÜNMESİ ŞAŞIRTICI.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • GOCA KURT:
  emioglu leş kargaları birbirilerini hırpalıyor bunlar vatan hayinlerinin torunları bunlardan vatana hayırgelmez
 • OSMAN YENİTÜRK:
  hadi ordan suriyeden ne farkımız var zamında esada katıl esad derdi bizib geçbaşkan şimdi doğuda ne oluyor halk katedilmiyormu ee orası surıye bueası turkıye fark orda insan burası insan değilmi?
 • ELEŞTİREN:
  BIRISI IHLALLER ORTULEMEZ, BIR DIGERIDE ANGAJMAN KURALLARI UYGULANMALI DIYOR. BIRININ YAPTIĞI MACEREPERESTLIK BULAŞICI OLSA GEREK. YAHU BIRINCİ YAPTIĞIMIZA PISMAN OLDUĞUMUZ ŞEYİ IKINCI DEFA NEDEN YAPMAYA MEILLIYIZDAHA BIRINCI BADIREYİ ATLATAMADAN, IKINCIYI UYGULAMAK BENCE AYAĞA KURŞUN SIKMAK DEĞİLDE AYAGİ KOMPLE KESMEKTIR. ZATEN ETRAFIMIZDAKI KOMŞULARLA SÜPER ILIŞKILERIMIZ VAR. AYRICA DEĞERLI YANLIZLIK. YANLIZ ÖLÜMEDEDÖNÜŞEBILIR. AKILLI OLALIM. GAZA GELMEYELIM. HESAPLI ADIMLAR ATALIM.
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  YENİ ANAYASAYI VATANSEVERLER YAPMALI , VE DEĞİŞMEZ MADDE SAYISI DÖRT DEĞİL , ENAZ KIRKDÖRT OLMALI. MAYIN TARLASININ İNSAN İÇİN TEHLİKESİ NEYSE ÇIKAN MADDELERLE YENİ ANAYASADA ÖYLE OLMALI. !
  DERİN DENİZDE JAWS: mayın anayasa mı. . . demokratik-adaletli-sosyal-eşitlikçi-erk ayrımlı- vs düzgün bişi olsun. . yoksa niye değişmiş olacak ki. . . sadece başkanlık için ise, bir kaç madde değişse yeter. . çoğu zaten değişmiş. . yap boz olmuş. . plan-proje için anayasa değişiklik ardına saklanılmasa. . halk uyuşmuş-uyuyo zati. .
 • EZBERBOZAN:
  EFENDIM DESTAN YAZMIŞ FALAN FILAN. MILLETİ YOZLAŞTIRMAKMIDIR NIYETINIZ. GIDEN CANLARIN ANALARI, BABALARI, KA-RILARI, ÇOCUKLARI YAKILARI VAR. ATEŞTE DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR. DESTAN YAZMAK ÇOK ESKILERDE KALDI. BIRAKALIMBU KILIŞE LAFLARI. BIZ BU DURUMA NEREDEN NASIL VE NICIN GELDIK ONA KAFA YORALIM. BIRKAÇ KENDINI BILMEZIN KAPRISLERİ UĞRUNA GÜN GEÇMIYORKI ŞEHIT GELMESIN. IŞTE ASIL MESELE O KENDINI BILMEZLERI HESABA ÇEKEBILIYOR-SAK İŞTE O ZAMAN DESTAN YAZMIŞ OLURUZ.
  VATAN: sen burda bu yazilarinla milleti demoralize etmek icinmi ugrasiyorsun, senin neisle ugrastigini merak ediyorum bay negatif
 • EZBERBOZAN:
  VAR OLAN ANAYASAYA UYULSAYDI. BELKI YENI ANAYASAYA HALKTAN ONAY ÇIKARDI. HÜKÜMET VE CUMHURBAŞKANININ ANAYASAYI IPLEDIĞI YOK. YENI ANAYASAYI NIÇINISTEDIKLERIDE BELLI. ALTIN VURUŞU CUMHURIYETE YAPMAK NIYETLERÎ VAR ÇÜNKÜ. DAHA ÇOK BEKLERLER. AKLI OLAN YENI ANAYASAYA ONAY VERMEZ.
  VATAN: yeni anayasa yapilmasinda bütün partiler hem fikir bir sen negatif cok iliyonya
 • TÜRK''ÜM:
  kimse bu siyasilerden yeni bir anayasa beklemesin yapamazlar ancak bütün kurumları bir araya gelerek yeni bir anayasa yapılabilir partiler hariç
 • EZBERBOZAN:
  ESKİ CHP ELİ VEKİL, BİDON EFENNDI BİZE AYAR VERMEK İÇİN GELDİĞİNİ SÖYLEMİŞ. HAKSIZ SAYILMAZ. ABD HER ZAMAN YAPIYOR BUNU. NATOYA GİRDİĞİMİZDEN BERİDİR. RAHAT YÜZÜ GÖRMEDİK. MADEM AYAR VERMEK İCÎN GEKMİŞ. ŞIMARIKBIDONA BIZ AYAR VERIP YOLLAYALIM. BUNDA ÇOK CİDDİYİM VE BENIM GIBI DÜŞÜNEN AZ DEĞİL. YA HERRO , YA MERRO DEYİPABDEYLE SAVAŞALIM. KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK. AMERİKAYI ÇOK ŞIMARTTIK. BU NE YA. ŞAMAR OĞLANIMIYIZ. . TERÖR-İSTLE BILE ONLARIN IŞTEĞINE GÖRE SAVAŞIYORUZ, SÖMÜRGESİMİ ZANNEDİYOR BİZİ. ŞEREFSİZLE
 • UZUN HASAN:
  emperyalizmin taşeronları Türkler ile Araplar arasına siyonist bir duvar koymak için çalışıyor , milliyetçilerden ses çıkmıyor!. .
  TURAN CANBAZ: milliyetçiler bu ara meşgul bilader. . . bi el atında yola çıkak. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.