Yeni Çağ Gazetesi

GİT
Bugünkü Yeni Çağ Gazetesi
YORUMLAR

 • HAKKI:
  BOMBALI SALDIRIYA SANSÜR UYGULAMAKLA BU ALLAHIN RAHMETİNE KAVUŞANLARI YOK MU SAYACAĞIZ. BU NASIL BIR SAKAT DÜŞÜNCE. NEYMİŞ TERÖR CESARETLENİRMİŞ , YA 7/8 AYDA ÖLENLER 600 ÜN ÜSTÜNDE. YANİ TERÖR ŞEHİTLERİ. YA BU CANLI BOMBA VEYA CANSIZ BOMBA EYLEMLERINDE ÖLENLER İSE 250 CÌVARINDA. YANİ 17 BOMBALI EYLEMDE 250 INSANIMIZ ÖLDÜ. 17 BOMBALI SALDIRDA BIR AZALMA OLMUŞMU YOK. YAYIN YASAĞI KOYSANDA PATLIYOR , KOYMASANDA PATLIYOR. EEE AYIYLA AYNI YATAĞI PAYLASIRSAN OLACAKLAR KAÇINILMAZDIR. BURADA AYI PKK VE İŞİD
 • ELEŞTİREN:
  BAHÇELİ , BULUNDUĞUN MAKAMA KARŠI HİÇ ETİK DAVRANMIYORSUN. KOSKOCA MHP CAMIASININ BAŞKANINA BU SÖYLEMLER YAKIŞIYORMU. BIRDE BUGÜNÜN YARINI VAR BUNU UNUTMUŞA BENZİYOR. ILLAKİ IKTIDAR YANDAŞLIĞIMI SÜRDÜRECEĞIM DİYOR. ATATÜRK HAVA LIMANINDAKİ ELIM BOMBALI SALDIRIDA ÖLENLERE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA BAŞSAĞLIGI VE YARALILARA ACİL ŞİFALAR DİLERİM. SALDIRIYI YAPANIDA YAPTIRANIDA NEFRETLE KINIYORUM . FAILLER BULUNUPAÇIKLANMALI. BIZIM MIT ÇILER UYUYORMU. AYRICA NEDEN DIŞ HATLAR. !!!?????????
 • REİS:
  eski çağ sözcü den beter yalan yazıyorsun ak beyazı kara gösteriyorsun. Türkiye ve gazze kazanmıştır.
  ELEŞTİREN: İNŞALLAH BU SÖZLERİNİ YEMEK ZORUNDA KALMAZSIN. KIM ISTEMEZ TÜRKİYENIN ESKİ KOMŞULARINA KAVUŞMASINIBU BEDEL ÖDEMEDEN OLMALI, AMA OLMIYACAK. FAKAT TÜRKİYE DOĞRU YOLU BULDU NIHAYET.
  RANTOBOP: esasen kazanım var. . . gazze yardım alacak, türkiye tazminat-ticaret-rant. . . israil bazı mevzuları tanınmış olacak. . . herkes kazanıyor az çok. . . daha nolsun. . .
 • ANLAŞMA BOZULSAYDI AKP KALIR MIYDI Kİ?:
  “İsrail ile anlaşmaya varıldı” sözleri bizleri de “yüzde elli” yerine koymak değil de nedir?Zira anlaşma eşitler arasında olur. Oysa BOP Eşbaşkanı ve Yahudi Üstün Hizmet madalyalı birisinin başımızda bulunması zaten bir İsrail projesi değil midir?
 • ELEŞTİREN:
  DAHA DÜN GIBI AKP VE ERDOĞAN HAKKINDA SÖYLEDIKLERIN AKLIMIZDA. YOKSA UNUTULDUĞUNU SANIP REISINIZ GIBI MIKROFONAMI ÜFÜRMEK İSTEDİN. DÎGERLERINDE OLDUĞU GIBI SENDEDE KIŞILIK BUNALIMI SURUYOR. BU YALANA SARILMAYIN , YANDAŞLARA BILE GINA GELDİ. HANİ TEMCID PILAV HİKAYESİ , ISITIP , ISITIP GUNDEME SÜRÜYIRSUNUZ. YENILMIYOR. DEVAMLI ISITILAN ŞEYIN EKŞIDIĞINI BILMEN LAZIM. YOK BILMIYORSAN EVDE BIR BILENE SOR.
 • ELEŞTİREN:
  MHP TÜZÜK KURULTYINA AKP ELİYLE DARBE YAPILMIŞTIR. YOKSA BIR MAHKEMENIN BÖYLE BİR HUKUKSUZ KARAR ALMASI MUMKUNMU. YARGININ AKP YARGISI OLMASI MUNASEBETİYLE, TORPIL YÜKSEKTEN GELDİ. DAHADA AÇIK KONUŞURSAK ERDOĞANIN , YARGIYI MANİPULE ETTIĞİ AŞİKAR. EEE INSAN KENDİNE HAYRAN AŞKLARI İÇÏN NE YAPMAZ. ASKLARI DERKEN BAHÇELİ VE ETHEM SANCAK''I DİYORUM. AMA ALLAHA İNANIŞIM GİBİ INANIYORUMKİ ELBET BU KATAKULLİ TERS TEPECektir.
  TAKLACI KURT: marjinal partilerde bu tür tezgahlar çok olur. . . onlar ancak yancı olurlar. . .
 • HAKKI:
  İNCİRLIK RESTİ DEMEYELIM ŞUNA. ALMAN POLITIKACIYA GÖSTERMELIK, İÇ HESABA YONELIK AMBARGO DIYELIM. FAKAT KAPALI KAPILAR ARDINDA DA İSRAİLE VERILEN ÖDÜNLER GIBI ÖDÜNLER VERİLİYOR. VAN MINIT''I HATIRLAYIN. O ŞOVU YAPANLARI HATIRLAYIN.
  TAKLACI: yani incirlikte varilecek, şov da yapılacak, çakma kabadayılıkta. .
 • ELEŞTİREN:
  BÖLÜCÜLER DAVETE ICABET ETMEDÌLERSE, Kİ ÖYLE OLMUŞ . TOPLA EŞBAŞKANIYLA TERÖRİSTE ARKA ÇIKANLARI , HEPSINI YARGIYA TESLÎM ET. SEN DEVLET OLMANIN GEREĞINI YAPACAKSIN. HANGİ BİR DÜNYA DEVLETİ, KENDINI BÖLMEK İSTEYEN TERÖRİSTÎ SAĞ BIRAKIR. HATA BÖLME LAFINI ETTIRIR.
  TAKLACI TAKİYECİ: onu barış süreci-görüşmeleri yaparken, seçmeni kandırırken düşüncedin şabanım. . . adamlar mahkemede fazla öterse şenlik o zaman olur. . .
 • SARAY İZİN VERSE BAHÇELİ BİR GÜN DURMAZ:
  Bahçeli cami duvarını kirlettiğinin farkında ama saray: ''Sen ve Kılıçtaroğlu; biz aynı projenin elemanlarıyız, proje bitmeden siz de gidemezsiniz'' dediğinden, delege ve seçmen yüzüne tükürdüğü halde efendisine yaranmak için MHP''yi terk edemiyor.
  BOPCU KRAL TEKİR: bak bu dediğin de olabilir. . . millet adamların günahına mı giriyo yosam. . . bu ülkede herşey olur ve mübahtır çünkü. . . zaten bastonvari tavırları var muhalefetin. . . hem miyavliler, hem tırmaliler, kedi gibiler yani. . . ne ülke, ne siyaset beya. . .
 • ELEŞTİREN:
  MHPEDEKİ ÜLKÜCÜLERİ VE DUYARLI DELEGELERİ KALBEN KUTLUYORUM. GERÇEKTENDE O KADAR ENGELİ AŞMALARINDAMEMLEKETİN KÖTÜ YÖNETİLDİĞİNİ GÖRMELERİNDENDİR. ŞÎMDİ SIRA KONGREYE GELDİ. BİR UYARIM OLACAK BURADAN. !YURDUNU SEVEN MHPELİLER, !! KONGREYİ BALTALAMAK İÇÎN BAZILARI TAŞKINLIK YAPACAKTIR. BILESİNİZKİ BUNLAR İKTİDARIN YALAKA TAKIMINDAN OLUP MHPELIKLE ALAKALARI YOKTUR. KIŞKIRTMALARA KARŞI UYANIK FAKAT SAKİN OLALIM.
  UYUYAN KURT: iki tarafta önlem alacaktır. . demokratik ve adil kurultay olması için. . .
  HAKKI: KATILIYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  EGEDE SÖZDE NATO GEMİLERİ, KONTROL ALANINI GENİŞLETİP, EGE VE AKDENIZI ABD HIZMETINE SUNMAK İSTİYOR. BUGÜN -HERKESÇE MALUM OLDUĞU ÜZRE, NATO DEMEK AMERİKA DEMEKTİR. BU ÖRGÜT DEVLETLER ARASI DAYANIŞMA ÖRGÜTÜ OLMAKTAN ÇIKMIŞ ABDENIN PEYK''İ (UYDUSU) OLMUŞTUR. RUSYANIN VERDİĞİ TEPKİ GAYET NORMAL. AYNI ZAMANDA TSK-NINDA VERDİĞİ TEPKİ TAKDİRLE KARŞILANMALI BIZLER TARAFINDAN. BIZIM KIÇIMIZIN DIBINDE BÜYÜK OYUNLAR OYNANI-YOR. BIZLER BUNU TÜRKİYE SURIYE IRAK IRAN VE RUSYA BIRLIK OLURSAK BOZARIZ. VE BOZACAĞIZDA. !
  ÇAKMA BOPCU: bop projesine göre yürüyor herşey. . . engellenmesi zor. . . komşularla sıfır sorunsuzuz zaten. . . bide uçak düşürdük, reklam için. . nasıl olacak dediğin. . .
 • ELEŞTİREN:
  MERÂL HANIMA KATILIYORUM. BU KURULTAY YA YAPILMALI YADA YAPILMALI. ANCAK DEMOKRASİ OLGUNLUĞU İÇİNDE OLMALI Kİ ESKİ BAŞKAN, PARDON BEN ESKİMİ DEDİM, YAHU ADAM EDEBINLE ÇEKİLSEYDİ MHPNIN TARİHÎNDE ŞEREFLİLER LISTESİNDE YERINI ALACAKTI. AMA KENDİ AKPE ŞUBESİ OLMAKTAN VAZ GEÇMEDİ. BUNUN İÇİN İYİ SÖZLERLE ANILMAYACAKBU MEYANDA MERAL HANIMA KURULTAYDA BAŞARILAR DİLİYORUM.
 • ELEŞTİREN:
  HADİ DURDURUN INCIRLIKTEN KALKAN UÇAKLARI. YAPABILIYORMUSUNUZ. HAYIR YAPAMAZSINIZ, ÇÜNKÜ AKP VARLIĞINI ABDEYE BORÇLU. CUMARTESÎ GÜNÜ ABDEYİ ÙSTÜ KAPALI DEĞİL, ELÇİYİ DIŞİŞLERİNE ÇAĞIRIP, İNCİRLİĞİ KAPATIYORUZ. BU DAKIKADAN ITIBAREN BİR UÇAK HAVALANAMAZ DİYEBÎLİYORMUSUN. PKKAYA VE PYDEYE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYIİLÎŞKÎLERİ DONDURABİLİYORMUSUN. HILMI ÖZKÖK ZAMANINDAKİ ÇUVALI ÌNCİRLIK KOMUTAN VE ASKERINE GEÇİREBÎLİYORMUSUN. İŞTE O ANDAN İTİBAREN TÜM YURTTAŞ GENCİYLE İHTİYARIYLA YANINDA OLACAKTIR.
  BOP MAN: bişiler yapmaya çalıştılar ama ellerine yüzlerine bulaştırdılar. . tır-uçak mevzuları. . . çapsız-vizyonsuz insanlarla bu kadar olur. . . bop varken zor. . .
  REİS: SİZİN gibi salakların sayesinde akp büyüdü.
 • ELEŞTİREN:
  ABD=İŞİD PYD PKK BUNLAR TERÖR ŞUÇ ÖRGÜTLERİ. ABD SÖZDE ESADIN GITMESİNİ İSTEMİYOR. AMA KENDİ İMÂLÂTI TAŞARON İŞİD''İ SÖZDE İSLÂMİ ÖRGÜT ÌLAN EDEREK , AVRUPA VE AMERİKANIN LEŞ KARGALARINI MÜSLÙMAN DİYE YUTTURDU. AMA ASIL GÖREV PKK YAPAMADIĞINI İŞİD''E HAVALE ETTİ, ŞÎMDİ OLANLAR SÖZDE İŞİDLE SAVASILIYOR. VE İŞİD''E DARBE VURULUYOR. ASLINDA İŞİD ÖNCÜ BİRLİK O YAPAMAZSA PKK VE PYD DEVREYE GÌRÌYOR. BÖYLECE İSRAİLİN KORİDORU, SÖZDEKÜRDİSTAN HAYALİ KURANLARA KURDURULUYOR. AMA BAŞARAMAYACAKLAR. . . .
  BOP MAN: kürdistan ırakta kurulu, suriyede ara bölge alınırsa temam o iş. . . bop projeye uygun gidiyor. . . yurt içinde de yalandan palavradan canbazlıktan ranttan geçilmiyor. . .
 • ELEŞTİREN:
  AMAN BOŞ VERİN YAHU. !!! HİÇBİR ŞEYDE ( YOLSUZLUK HARİÇ) BAŞARI GRAFİĞİMİZ YERLERDE SÜRÜNÜYOR. BIRAKINDA HİÇ OLMAZSA BIR DALDA AB BIRINCISI VE DÜNYA IKINCISI OLALIM, DIMI YA.
  YANDAŞÜLRANT: evet yani. . . birde, halkı kandırıp-ikna edip sultanlık/başkanlık ilan edersek temam olur. . .
 • TARİHE GEÇEN EN BÜYÜK FELAKETSİNİZ:
  Bu topraklar Haçlı, Moğol, Timur istilaları, Celali isyanları, açlık, kıtlık, veba salgınlarını gördü fakat hiç birisi de yağma, talan, görgüsüzlük, cehalet ve yakıp yıkma konusunda sizin on dört yılda yaptığınız tahribatı gerçekleştiremedi.
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan Lanetlenmiş Canavar insan görünümlü Hayvanlar Hey insanlara zülüm eden Zalimler alçaklar Dünyayı ve insanlığı kirleten Yalanla Haramla geçinen Lanetlenmiş Sahtekarlar Hey Türk olmayan ırkçı sahte Türklük oyunu oynayan sahtekar Dinleri kirleten Lanetlenmiş Sahte Müslümanlar Türk bayrağını Orduyu ve Devleti kirleten Atatürk düşmanları Peygamber ocağına ve islam dinine Kurana ihanet edenler Peygamber Torunu hepinizi uyarmıştıki yaptınız pislikler sınırı aştıinsanoğlu
  ELZEBANİ: kıyameti mi dirilişi mi çağırıyo. . millet uykuda rahatsız etmeyin. . .
 • ELEŞTİREN:
  TÜRK HALKI DAMAT BEYE NAZİREN, ELETRIK KAYIP KAÇAK BEDEL KANUNUNA SAYGI DUYMAYA MECBUR DEĞİL. YURTTAŞ-LARDAN BU TÜRK HALKININ BİREYİ OLARAK. KATLANACAK OLAN ELETRIK FATURALARINI ÖDEMEMELERINI ÖNERİYORUM. FAKAT ISTISNASIZ HERKES FATURALARI ÖDEMESİN. BUNU PROTESTO MAHIYETINDE IKI ÜÇAY SÜRDÜRELIM. 78 MILYONUN 35 MILYONUNU ALACAK BIR HAPISHANE DAHA TARİHTE YAPILMADI. HALKIN YUMRUĞUNU MASAYA VURMA ZAMANI GELDİGEÇİYOR. HAKSIZLIKLARA BERABERCE KARŞI DURALIM.
 • ELEŞTİREN:
  ALMANYADAKİ TÜRK VEKİLLERE HAKSIZ ELEŞTİRİ YAPIYORSUN DEĞERLİ YENİ MESAJ. ! NEDENMİ, SÖYLİYEYİM. ERDOĞANIN BIR YIL ÖNCESINDEN BU TASARIDAN HABERİ VARDI. YA AKP BAKAN VE VEKILLERİ NE İŞ YAPAR SORARIM SİZE. GÖREVLERİ EMME BASMA TULUMBA MISALİ EVET EFENDIM SEPET EFENDIM DEMEKMIDIR. YADA MECLISTE NE İÇİN EL KALDIRDIĞINI BİLMEMEKMIDIR GÖREVLERİ. ßUÇU DIŞARIDA ARAMAK YERINE DÖNÜP BIZI YÖNETENLERE NİÇİN BAKMIYORUZ. AKP AB ADALETDIVANI KARARINDA DOĞU BEY''İN YANINDA YER ALSAYDI, ALMANYA BU KARARI ZOR ALIRDI.
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  İNGİLTERE BAŞBAKANI TÜREKİYENİN 3000 YILINDA AB YE ÜYE OLABİLECEĞİNİ BELİRTMİŞ BENCE ÇOK ERKEN 4000 SENESİNDEN ÖNCESİNİ KABUL ETMEYELİM . !!!!
  ÇAKMA ABCİ: ingiltere AB den çıkmak istiyo, üzülüp yerlerini bize mi verecekler yosam. . . biz zaten AB ye çok girmek istemiyek. . standartları bizi bozar. . . ekonomi-siyaset-kültür de özellikle. .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.