Akit Gazetesi

GİT
Bugünkü Akit Gazetesi
YORUMLAR

 • CEMAAT HALA SUSACAK MI?:
  BOP eşbaşkanını 17 / 25 Aralık’ta tutuklanmaktan son anda kurtaranlar, cemaati mayın eşeği gibi kullanıp “Asrın Lideri”ni İsrail ile kayıtsız şartsız teslimiyete mecbur ettiler. Tabi böyle ahlaksız teklifler hiç bitmeyecek.
 • ANLAŞMA BOZULSAYDI AKP KALIR MIYDI Kİ?:
  “İsrail ile anlaşmaya varıldı” sözleri bizleri de “yüzde elli” yerine koymak değil de nedir?Zira anlaşma eşitler arasında olur. Oysa BOP Eşbaşkanı ve Yahudi Üstün Hizmet madalyalı birisinin başımızda bulunması zaten bir İsrail projesi değil midir?
 • POLYAKOV:
  ''MİLLET İSLAM BİRLİĞİ İSTİYOR''MUŞ, , , . . BİR ÇOK MÜSLÜMAN ÜLKEDE BULUNDUM. BANA ''SÖMÜRÜLMEYEN VE GÜDÜLMEYEN 5 TANE MÜSLÜMAN ÜLKE GÖSTERİN HEMEN KURALIM ''İSLAM'' BİRLİĞİNİ. . . NEYİN BİRLİĞİ''Nİ KURUYORSUNUZ? YAPTIĞINIZ HERŞEYİN ÖNÜNDE SONUNDA ''İSLAM'' OLMAK ZORUNDA MI? ŞU DİNİ ARTIK SADECE İÇİMİZDE YAŞASAK VE SİYASİ FİNANSAL İŞLERİMİZE ALET ETMESEK OLMAZ MI?
 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • GAVUR SAVUŞTURAN:
  EROL EVGİN. . . NE. . DİYOR. . . . BENİM. . GİBİ. ÇİFT . HÖRGÜÇLÜ. . ÇİFT. . UZUVLU. . . VE ÇİFT. . . BEYİNLİ. . . BİRİNİN. . OYU . NASIL. . . TEK . SAYILIYOR. . . . . OLAMAAAZ OLMAZZZZ. . . . HAKSIZLIK. . YAPIYORSUNUZ. . . . . BİZİM. . GİBİ. . . . DEVELERİN. . . OYU. . . . EN. AZ. BEŞ. SAYILMASI . LAZIM. . . . BİZİM . AHLAKSIZ. OĞLUNUN. KAZANMASI . İÇİN. . . . BU. . ADİL . OLMAYAN. . . SEÇİM KANUNUNU . DEĞİŞTİRELİM. . . . BEN DE . AYNEN DESTEKLİYORUM. . . . EN ACİL. . . İŞ. . . YENİ SEÇİM KANUNU
 • HAKKI:
  ALLAHI SEVIYORSANIZ BIRAKIN BU SALLAMALARI. FRANSANIN AVANTASI OLACAK TİCARETTE ÇEKILMESİ SİZCE HAVLU ATMAKMIDIR. BENCE ADAMLAR HESAP KITAP YAPIP, KAR KALMAYACAĞI İÇİN IHALEDEN ÇEKİLMİŞTİR. BİZ DE IHALE ALDIK DİYE HAVALANACAĞINA, ZARARINA ALINMIŞ İHALEYİ EN AZ ZARARLA NASIL ATLATIRIZ DİYE DÜŞÜNSEK DAHA İYİ YAPMIŞ OLURUZ. BİZ MÜSRİF TÜCCARLIKTAN VAZ GEÇERSEK YETIM HAKKINI GÖZETMİŞ OLURUZ.
  SİNASİ: niye inanmadin sen yani türkler aptalmi aselsanin geldigi noktayi hazmedemiyormusunuz
 • MKA:
  ADAM GİBİ ADAMDIN. DİN BEZİRGANLIĞI YAPANLARLA DEVAMLI MÜCADELE ETTİN. AMA BU HALK SENİ ANLAMAZDI, ANLAYAMAZDI. ÇÜNKÜ ÇOĞUNLUK SAHTE DİN ADAMLARININ PEŞİNDEN CAHİLLİKLERİNDEN KOŞUYORDU. CAHİL TOPLUM, ÜRETMEYEN, KARNININ DOYDUĞUNU SANAN TOPLUM SENİN DEDİKLERİNİ ANLAYAMAZ. RUHUN ŞAD OLSUN YAŞAR NURİ ÖZTÜRK.
 • ALİ:
  Türki milletinin kalbini ve düsüncesini fade eden Sn. Cumhurbaskanina tesekkür ederiz. AB denilen oyunu Türkiye sonlandirmali. AB denilen bir sey yok. Bunu sadece Türkiyeye karsi santaj olarak kullanmaktadirlar
 • EROL EVGİN''İN SÖYLEMEDİKLERİ:
  Hiç kitap gazete okumadıklarından, sorgulamasını da bilmeyen dolayısıyla bir fikri de olmayan kesimlerin “Reis ne diyorsa doğrudur” demesinden daha doğal ne olabilir? Seçimleri hep onlar kazanıyor ya! Kendilerini de ülkelerini de bir bataklığa sürüklediklerine de üzülmezler onlar.
 • BOPMAN:
  hendekçi-pkk finansörü belediyeleri fazla zorlamadan-sessizce işlem yapın, bop. projeleri ifşa etmesinler. . .
 • SİNASİ:
  vatan haini alcaklar faizin nereye düstügünü bundan ülkenin kazancini yazsaniza kus beyinliler isiniz gücünüz devlete kin kusmak su kadarcik beyninizle cumhurbaskanina laf atiyorlar akillarinca bakin 17 milyar dolarlik yatirim cekmis ülke gözü dönmüs benligini kaybetmis bizans torunlari bir günde iyi bir seyler yazin
  HAKKI: AÇIK ADRESİNİ VERDE SANA KAĞIT MENDİL YOLLAYAYIM , AĞZINI SİLERSİN. FAIZ DÜŞMÜŞ MÜŞ. HANGİ FAİZ DÜŞMÜŞ. ?ALAN YOKSA , SATANI BILMEM NE YAPAN FAIZMİ DÜŞMÜŞ. AĞZINI KAPA PİS KOKULAR GELIYOR.
  ELEŞTİREN.: SENDE BIR GUN YALAKALIKTAN VAZ GEÇ. YOKSA MAKARNAN KESİLİR DİYEMİ KORKUYORSUN. MAKARNACI OLDUĞUN GARSNTİ DE, AYLIKTA ALIYORMUSUN. ÇÜNKÜ BU YAĞI BEDAVAYA YAKMAYACAĞIN KESİN.
 • PERİNÇEK CEMAATİN YERİNE GEÇTİ:
  Şu ''Aydınlık''ı çıkarın yerine ''Akit / Akşam / Türkiye'' yazın kimse fark edemez. Cemaat BOP Eşbaşakanını parlatmayı, cilalamayı, tetikçiliğini yapmayı bırakınca, bu görevi doğrudan CIA''dan emir alan şu rezil Perinçek ve yayın organları üstlendi.
  HAKKI: YANLIŞIN VAR CIA PERINCEK ZIT KUTUPLAR, TUTTURAMADIN
 • HAKKI:
  İŞTE HABER BUDUR. ALMANYA 1970 LERDE BADER MEINHOF ÖRGÜTÜNDEKİLERİ GÖYA KALORİFER PETEKLERINDE ASILARAK INTİHAR ETTILER DIYE DUYURMUŞTU. TABI BU YALAN HABERDİ. AMA BIZDE NE YAPIYORUZ ADAMA PLAZMA TELEVIZYON VERİYORUZ. NE GEREKÇEYLE, !!! ASKERIMIZI POLISIMIZI KORUCUMUZU DAHA FAZLA ÖLDÜRSÜNLER DİYE GALIBA!!???
 • MÜLAYİM:
  EN ÜST TARAFTA, IHH NIN REKLAMINDA ÇOCUKLAR ÜSTÜNDEN DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPILIYOR. BENCE SİZ O IHH REKLAMINI ERDOĞAN VE AKPEYE YOLLAYIN. SAYELERINDE SURİYEDE ŞU 4/5 SENEDE 1 MILYON ÇOCUK ANASIZ BABASIZ KALDI. EĞER YARDIM YAPILACAKSA ( AMA HALKIN VERGILERINDEN DEĞİL ) ERDOĞAN VE AKPENIN VE YANDAŞLARININ TÜMÜ HAYATLARININ SONUNA KADAR YARDIM YAPSALAR DAHİ SURİYEDEKİ 1 MILYON YETIM VE ÖKSÜZÜN GÜNAHININ KEFARETİ OLAMAZ. NE DİYEYİM ALLAH AFFETSİN.
 • ELEŞTİREN:
  MHP YİNE MAHHKEMELIK DEĞİL. ! ANKARA 18. ASLIYE HUKUK MAHKEMESİ, SİNAN OGAN''IN MHPEDEN İHRAÇ KARARINI DURDURMUŞOLUP BILGINIZE SUNARIM. AYRICA GEMEREK BADEMSPORLU HAKIMIN TEMYIZE VERDİGİ KARARI, YARGITAY KARARIN 18. ASLIYE HUKUK MAHKEMESININ ALDIĞI SINAN OGAN IHRAÇ EDİLEMEZ KARARININ TEMYİZ EDİLEMEYECEĞİ GEREKÇESÎYLE GERİYE ÇEVİRMİŞTİR. BÖYLECE SINAN OGANI PARTIDEN ATMA HAYALLERİ SUYA DÜŞMÜŞTÜR
 • ELEŞTİREN:
  AKİT, BAŞBAKAN BINALI YILDIRIM YÜZÜNDEN, ÎZMİRDE BELİRLÎ YOLLARIN TRAFİĞE KAPATILIP, O YOLLARDAKİ ORUÇLU VATANDAŞLARIN BAŞBAKAN YÜZÜNDEN , İFTARLARINI 4 SAAT GİBİ ZAMAN SONRA AÇTIKLARINI NEDEN YAZMIYORSUN.
 • BU ÇUKURA KOLAY DÜŞMEDİK:
  1950’de Köy Enstitülerini kapatıp Kur’an kursları, İmam Hatip, İlahiyat Fakültelerinin sayısını çoğaltarak sömürgeleştirme ve cehaletin temellerini attılar. Sonra da, bu sayede ülkemizi kan gölü ve yangın yerine çeviren “Asrın Lideri” ve canlı bombaları yetiştirdiler.
  DEDE: ÇUKURLARIN. . ÇUKURUNA . DÜŞEN. BU . SOYTARIYA. . . İLTİMASMI . GEÇİLİYOR. . . HER. . GAZTEYE . AYNI . ŞEYLERİ. . . NASIL. . YAZIYOR VE YAYINLANIYOR
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • VATANDAŞ RUZA:
  FIRATIN BATISINA GECERLERSE KIRMIZI CİZGİYDİ TAR MAR ETTİLER KIRMIZI CİZGİYİ KENDİN KONUŞ KENDİN DİNLE KİM TAKAR YALAVA KAYMAKAMINI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.