Akit Gazetesi

GİT
Bugünkü Akit Gazetesi
YORUMLAR

 • ÇAKIRCALI:
  KÜFÜR DÜZENİNİ, ISLAM BITIRECEK DEMEK, RIYAKARLIK OLMUYORMU? BU GÜN ORTADOĞUDA ISLAMIN YAPTIKLARINA GÖZ YUMMAK, DILSIZ ŞEYTAN OLMAKTIR. SUUDLAR DEĞILMIDIR BUGÜN ORTADOĞU YANGINININ SORUMLUSU. SUUDLARDA ISLAMDEVLETİ DEĞILMIYDIKI TERÖRTİSTLERİN FINANSINI YAPIP YÜZBINLERCE INSANIN ÖLMESİNDE BAŞ AKTÖR OLDU. HANI ISLAMDA BIR INSANI OLDURMEK, INSANLIĞI ÖLDÜRMEKLE EŞANLAMLIYDI. UTANMADAN KALKMIŞ BIRDE HILAFETİ ÖVÜYORSUNUZ. BARİ MÜSLÜMANLIĞI KENDİ ÇIKARLARINIZA ALET ETMEYIN. İSRAIL UŞAKLARI!!!!!
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ''''ŞEYTANLA ORTAK EKİN EKEN EKİNİN SAMANINI ALIR '''' DER BİR ATASÖZÜ BU KAFAYLA TÜRKİİYENİN ALACAĞI GİBİ İNSANLARIN , İSLAMİYET SAYESİNDE BİRLİK VE BERABERLİKLERİNİN PEKİŞTİRİLECEĞİ YERDE BÖL PARÇALA YÖNET TAKTİĞİ İLE AYRIŞTIRILDIKLARI BU ZAMAN DİNCİ YOBAZLAR SAYESİNDE HERHALDE YAŞADIĞIMIZ KIYAMET ALAMETİ OLSA GEREK.
 • BOP''UN ÇOCUKLARI:
  Kadim dostlarınız olan ''Fethullah, PKK, Öcalan, Esat, ABD bizi kandırdı'' dediniz ama yine de şu Perinçek gibi rezilleri, amerikalı cemaatin mensuplarını el üstünde tutumaya devam ediyorsunuz. Sakın onlarda sizi kandırmasın!
 • GAVUR İZMİRLİ:
  CHPEDE ATATÜRKÇÜ VEKIL YOKKİ. SİZ NEDEN BAHSEDIYORSUNUZ. HAKIKATLER KARŞISINDA SUSANLAR DILSIZ ŞEYTANDI ÖYLE DEĞİLMİ. ŞÌMDİ HANGİ PARTİDEN HANGİ VEKIL BIR HAKSIZLIKTA KONUŞUYOR. GÖYA FEDAKARLIK YAPIYORLAR. ŞIMDI-LERDE KOL KIRILIR YEN IÇINDE KALIR DENILIYOR. YANİ KANUNSUZLUKLARA KILIF UYGULANIYOR. NEDEN!. . . . ÇÜNKÜ HEPSİDEAYNI YOLUN YOLCUSU. DIGER YANDAN AÇ BIRI EKMEK ÇALIYOR HAPISE GIRIYOR. 7, 5/8 LIRA ICRALIK DAVADA ON YILDAN FAZLA CEZA ALIYORSA ORTADA BIR KOKUŞMUŞLUK VARDIR. ÖYLEMİ, DEĞILMI!????
  DEDE: ESKİDEN GAVUR. . HAKARET. . SAYILIYORDU ŞİMDİ. . GURURLA GAVUR OLUYORLAR
 • ARKADAŞ:
  40 Milyonun sözcüsüymüş ALLAHIM ne günlere kaldik. . Sana 40. KOYUN verseler 39, unu kaybedersin. . Yarin almanyaya gidiyorum hoşcakalin. . .
  VATAN: gelmesen iyi olur.
 • 5434:
  VAY O 40 Milyonun haline eğer sen onlarin sözcülüğünü yapiyorsan HALİD. . Bak HALİD Akil yaşta değil baştadir ve görüyorumki sende 1. gr akil yok. . kabahat sende değil bende senin gibi KARA CAHİLE Muhatap oluyorum. . Haydi eyvalah. .
  HALİD: BU GERİ ZEKALIYA. . LAF ANLATMAK ÇOK ZOR. . ÇÜNKÜ KENDİLERİNİ . . . . SURİYEDE ZANNEDİYORLAR. . . . . BÜYÜK İHTİMALLE ESADIN. . MESHEBİNDELER
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ARKADAŞ:
  Vala bu HALİD kadar palavraci biri daha olamaz. . Bizde TÜRKİYEDE yaşiyoruz sen ne saçmaliyorsun. . AT gözlüğünü bi cikarip bak etrafina
  VATAN: fikri sadece karamsarlik edebiyati yapip sadece kuklalik yapiyorlar. sadece nefreti körükleyip milleti sokaga cagiran tipler. oy abakmaz cogunluk nedir bilmezler. bu solaklar.
  HALİD: BEN AK PARTİYE OY VEREN 40 MİLYON İNSANIN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPIYORUM. . . . YAŞINI BİLMİYORUM AMA ÇOCUK OLDUĞUN BELLİ. . . . . . . . YA. . . SEN KAÇ . . . KİRALİK KİŞİSİN, , , GERÇEK BİRDİR. . YA SEN YALANCISIN . . YA BEN. . . . MALESEF. . GÜÇLÜ VE SESİ ÇOK ÇIKANLARIN. . HAKLI OLDUĞU BİR DÜNYADA YAŞIYORUZ. . . . . GÜÇSÜZSEN. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ''''OSKAR WILDE : ''''HERKES BENİM DÜŞÜNCEME KATILIRSA YANILMIŞ OLMAKTAN KORKARIM '''' KARŞIT DÜŞÜNCELERDEN DERS ÇIKARAMAYANLAR KENDİLERİYLE BERABER ÜLKEYİDE UÇURUMA SÜRÜKLÜYORLAR . HABERLERİ YOK PEŞİNDEN GİDENLERDE DURUMU SORGULAMADIKLARI İÇİN UÇURUMUN DİBİNDE ARTIK SORGULARLAR . TABİİ Kİ sağ kalırlarsa . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • OSMANLI SEVDALILARI:
  nerdesiniz terör sevicileri nmssz lar. görün işte okul camii yakanları savunun . siz chp ye hdp ye oy verdiğiniz için lnt olsun sizlere. . sonunuz geldi aşşlık adamlarpkk chp hdp hepiniz boyunuzun ölçüsünü alacaksınız yakında terör bitince görürsünüz.
 • BOP EŞBAŞAKANI BUNLAR MI?:
  Bunlar mı 14 senedir iktidardaymış? Oslo, Dolmabahçe pazarlıkları, açılım afyonu bunların marifeti mi? ''Ben BOP eşbaşkanıyım'' diyen de bunlar mı ki mecliste istemiyorsunuz?
 • HALİD:
  KAFASINI . . KUMA. . . GÖMEN. . GERZEKLER . . . . . GERCEKLERİ. . YAZAN. . BU . . GAZTEYE. . . . HAKARET . . EDİYOR. . . . . MALESEF . BU YOBAZLARIN. . . . . SESİ DAHA . . ÇOK ÇIKIYOR. . . . . . ÇOK. FAZLA . YIRTINMANIZ. . . GERÇEKLERİ ÖRTBAS EDEMEZ. . . . . . . DOĞRU BİRDİR. . . . . . . YALNIZ . . MÜSLÜMANLAR . KARDEŞTİR. .
 • XXX CESUR:
  Su yaziya BAK Dualarla ugurlandi!. . . Neyle ugurlanacakti?. . . Pusuyu kuran Sizsiniz dagdaki hainleri sehirlere Indien sizsiniz! Utanmiyan sind sizsiniz . Siz Rezil bir varliksiniz ALLAH bildigi gibi yapsin. . . . . . .
 • ŞER GÜÇLERİ AKİT VE AYDINLIK:
  Akit ve Aydınlık''ın aynı istihbarat örgütü tarafından kullanıldığına hala inanmayan varsa, ''nasıl da paralel yayın yapıyorlar'' bu günlerde iyi takip etsinler.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.