Yolanthe Cabau, "Aptallık ettim" diyen Wesley Sneijder'e kapıları kapattı!

Boşanma kararı alan Yolanthe Cabau, Wesley Sneijder'in "Aptallık ettim" sözlerine, "Bu zor süreçten güçlenerek çıkacağım. Aşk acıtmaz. İnsanların yanlış seçimleri acıtır." cevabını verdi.

Yolanthe Cabau,

Eşi Yolanthe Cabau'nun gönlünü almak için akla karayı seçen Wesley Sneijder'e kötü haber. Galatasaray'ın eski yıldızı Sneijder, oğlu Xess Xava'nın annesi Cabau ile boşanacağını açıklayıp "Her şeyi ben berbat ettim. Hem de birkaç kere" diyerek de hatanın kendisinde olduğunu itiraf etmişti. Suskunluğunu bozan güzel oyuncu, Hollanda'daki Grazia dergisine konuştu.

BOŞANMAKTA KARARLI

Şu sıralar 3 yaşındaki oğluyla Hollanda, İbiza ve Los Angeles arasında mekik dokuyan Cabau, şu sözlerle boşanmakta kararlı olduğunu gösterip Sneijder'in barışma umudunu söndürdü: "Zorlu bir süreç yaşıyorum. Ama bu süreçten güçlenerek çıkacağım. Aşk acıtmaz. İnsanların yanlış seçimleri acıtır. Şu an tüm hayatım oğlum."

"APTALLIK ETTİM" DEDİ İŞE YARAMADI

Hollandalı futbolcu, boşanma haberlerinin çıktığı dönemde 'Aptallık ettim' dese de bu açıklamadan güzel yenge, ikna olmadı.

(Takvim)

Yolanthe Cabau,
YORUMLAR (17)

Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.