Haberler

Rektör Özcan ESTÜ Bahar Şenlikleri'nde öğrencilere taş çıkardı

Güncelleme:

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde düzenlenen ESTÜ Bahar Şenlikleri'ne katılan Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan, öğrencilerle voleybol oynayarak performansıyla alkış topladı.

Rektör Özcan performansı öğrencilere taş çıkardı

ESTÜ Bahar Şenlikleri renkli görüntülerle başladı

ESTÜ Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan:

"Sanatçılarımız olacak, akşamları konserlerimiz var"

"Herkesin mutluluğu yüzünden okunuyor"

ESKİŞEHİR - Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde geleneksel olarak düzenlenen ESTÜ Bahar Şenlikleri'ne katılan Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan, voleybol başta olmak üzere öğrencilerle çeşitli oyunlar oynadı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nce geleneksel olarak kutlanan ESTÜ Bahar Şenlikleri, 2 Eylül Kampüsü'nde bugün itibariyle başladı. Etkinlik alanında öğrenci klüpleri stantlar kurup bilgilendirme yaparken, katılımcılar çeşitli oyun ve söylenen şarkılarla eğlenceli anlar yaşadı.

Şenlik alanını ziyaret eden Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Özcan, öğrencilerle sohbet ederken, davet edildiği oyunlara katıldı. Özellikle voleybol ve ayak tenisindeki performansı ile alkışlanan Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan, ESTÜ'lü öğrencilerle keyifli anlar yaşadı. Öğrenciler Prof. Dr. Özcan ile sık sık hatıra fotoğrafı çekindi. Rektör, daha sonra öğrencilerin kurmuş olduğu stantları dolaşarak tek tek bilgi aldı.

"Bahar Şenlikleri'miz gerçekleşiyor"

Şenlik hakkında konuşan Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Özcan, "Üniversitemizde uzun yıllardır devam ettirdiğimiz ve geleneksel hale gelen 2 ila 4 Mayıs tarihleri arasında Bahar Şenlikleri'miz gerçekleşiyor. Bugün ilk günümüz, yarın da devam edeceğiz. Birçok etkinlik var. Son günde de uçurtma şenliğimiz olacak. Aslında uçurtma şenliği başka bir etkinlikti ama hep beraber daha iyi günler geçirelim diye biz buna dahil ettik. Sanatçılarımız olacak, akşamları konserlerimiz var. Bunun dışında gün içerisinde farklı farklı etkinlikler gerçekleşiyor. Spor müsabakaları oluyor, oyunlar oynanıyor ve eğlenceler düzenleniyor. Birçok kulübümüzün düzenlediği farklı farklı faaliyetler yapılacak. Az önce birkaç öğrenimiz yanımıza uğramıştı, o kadar mutlular ki anlatmam. Gerçekten onları mutlu görünce biz daha çok mutlu oluyoruz. Etrafa baktığımız zaman zaten herkesin mutluluğu yüzünden okunuyor. Biz bu tür etkinlikleri daha da sıkılaştırarak devam ettirmek istiyoruz. Biz öğrencilerimizin sosyalleşmesini, bir arada olmalarını ve birbirleriyle kaynaşmalarını çok arzu ediyoruz. Üniversite zaten bu demek ve bunun için de çaba gösteriyoruz" dedi.

"Rektörümüzle voleybol oynadık"

ESTÜ Beden Eğitimi Öğretmenliği 4'üncü sınıf öğrencisi Abdulkadir Hacıgil ise şenlikler hakkında, "Biraz önce rektörümüzle voleybol oynadık, çok güzeldi. Üniversitede yapılacak aktiviteleri, spor salonlarını anlattı. Çok güzel aktiviteleri varmış. Bu sayede de biz daha çok sporla eşlik edeceğiz. Zaten voleybol topuyla futbol oynadık. Mükemmel oynuyor. Bir dost, bir arkadaş olarak geldi. Sınıf arkadaşımız gibi devam etti. Bir statü farkı gözetmeksizin bizimle beraberdi" şeklinde konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Bahar Şenlikleri Eskişehir Voleybol Rektör Etkinlikler Eğitim Yerel Spor Güncel Haberler

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

'Kadını camdan atıyorlar' ihbarına giden polis evde ceset buldu

"Kadını camdan atıyorlar" ihbarına giden polis evde ceset buldu

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

3 ilde operasyon! Suç örgütü çökertildi, 2 elebaşı dahil 11 kişi yakalandı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

Ali Koç'tan yaylım ateşi: Cumhurbaşkanımızın haberi olmadan gücünü kullanıp futbolu dizayn edenlerin sonuna az kaldı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title