Voleybol Heyecanı Antalya'da Yaşanacak - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Voleybol Heyecanı Antalya'da Yaşanacak

AA - Haberler | Spor
Voleybol Heyecanı Antalya'da Yaşanacak

Antalya Belek'te bulunan Gloria Sport Arena'nın ev sahipliğinde düzenlenecek Gloria Cup Volleyball'da Türkiye'nin yanı sıra Rusya, İtalya ve Azerbaycan milli takımları mücadele edecek.

Antalya Belek'te bulunan Gloria Sport Arena'nın ev sahipliğinde düzenlenecek Gloria Cup Volleyball'da Türkiye'nin yanı sıra Rusya, İtalya ve Azerbaycan milli takımları mücadele edecek.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 23-25 Ağustos tarihlerinde yapılacak organizasyonda, 2018 FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası hazırlıklarına devam eden 4 milli takım yer alacak.

Organizasyonda sahaya çıkacak milli takımların kadroları şöyle:

Türkiye

Pasörler: Cansu Özbay, Cansu Aydınoğulları, Çağla Akın

Pasör çaprazları: Meryem Boz, Ebrar Karakurt

Smaçörler: Hande Baladın, Meliha İsmailoğlu, Şeyma Ercan, Saliha Şahin, Tuğba Şenoğlu

Orta oyuncular: Eda Erdem Dündar, Beyza Arıcı, Zehra Güneş, Aslı Kalaç

Liberolar: Hatice Gizem Örge, Şebnem Simge Aköz, Aylin Sarıoğlu

Azerbaycan

Pasörler: Shafagat Alishanova, Krystsina Yagubova

Pasör Çaprazı: Polina Rahimova

Smaçörler: Odina Aliyeva, Yelyzaveta Samadova, Natalya Mammadova, Jana Kulan, Anastasiya Bezsonova

Orta oyuncular: Olena Hasanova, Aynur Karimova, Ayshan Abdulazimova

Liberolar: Jeyran Imanova, Luliia Karimova, Bayaz Aliyeva

İtalya

Pasörler: Ofelia Malinov, Alessia Orro, Carlotta Cambi

Pasör çaprazları: Paola Egonu, Serena Ortolani, Sylvia Nwakalor

Smaçörler: Lucia Bosetti, Miriam Sylla, Elena Pietrini, Anastasia Guerra, Camilla Mingardi

Orta oyuncular: Cristina Chirichella, Anna Danesi, Sarah Fahr, Marina Lubian, Laura Melandri

Liberolar: Monica de Gennaro, Beatrice Parrocchiale

Rusya

Pasörler: Evgeniya Startseva, Tatiana Romanova

Pasör Çaprazları: Nataliya Goncharova, Natalia Malykh, Iuliia Kutiukova, Anna Kotikova

Smaçörler: Natalia Krutkova, Irina Voronkova, Kseniia Parubets, Olga Biryukova

Orta oyuncular: Irina Koroleva, Irina Fetisova, Ekaterina Lyubushkina, Ekaterina Efimova

Liberolar: Daria Talysheva, Alla Galkina

Maç programı

23 Ağustos Perşembe:

16.30 Rusya-İtalya

19.00 Türkiye-Azerbaycan

24 Ağustos Cuma:

16.30 İtalya-Azerbaycan

19.00 Türkiye-Rusya

25 Temmuz Cumartesi:

16.30 Azerbaycan-Rusya

19.00 Türkiye-İtalya

AA - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title