Uşak Polisi, Kundaklama Olaylarına Karşı Alarma Geçti

Uşak Polisi, Kundaklama Olaylarına Karşı Alarma Geçti

Ülke Genelinde Son Günlerde Meydana Gelen Araç Kundaklama Olaylarına Karşı Uşak Polisi Alarma Geçti.

Uşak Polisi, Kundaklama Olaylarına Karşı Alarma Geçti

Ülke genelinde son günlerde meydana gelen araç kundaklama olaylarına karşı Uşak polisi alarma geçti.

İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, il genelinde başta resmi kurumlar olmak üzere vatandaşların araçlarının kundaklanması olaylarına karşı personeline dikkatli olmaları konusunda talimat verdi. Akşam saatlerinde yaklaşık 15 dakika polis telsizi ile muhabereye katılan ve tüm birim amirlerine seslenen İl Emniyet Müdürü Cafer Şahin, başta İstanbul olmak üzere bazı kentlerde meydana gelen kundaklama olaylarının Uşak'ta da yaşanabileceğini ifade ederek dikkatli olmalarını istedi. Emniyet Müdürü Cafer Şahin;

valilik, emniyet, belediye ve jandarma başta olmak üzere tüm resmi kurum binaları ile kentin önemli noktalarında ekiplerin 24 saat titizlikle görev yapmasını istedi.

Şahin, personelin saat başı kundaklama olaylarına karşı kendisine, görevli müdür yardımcılarına ve haber merkezine rapor vermelerini istediklerini, bu sözlü emrin yarından itibaren de yazılı emir haline dönüştürüleceğini belirtti. Cafer Şahin, kundaklama olaylarına karşı vatandaşın mal ve can güvenliğini sağlamak amacıyla 24 saat görev başında olacaklarını ifade etti.

(KY-OK-Y)

Kaynak: İHA