Trabzonspor'un Rakibi Apoel Trabzon'a Geldi

Kıbrıs Rum Kesimi'nin Apoel Takımı, Yaklaşık 2 Saat 20 Dakika Rötarla Suriye Üzerinden Trabzona Geldi.mea Havayolları'na Ait Uçakla Trabzon'a Gelen 151 Kişilik Kafilede, 100 Taraftar, 21 Futbolcu, 8 Yönetici, 10 Teknik Kadro, 12 Gazeteci Bulunuyor. Trabzon Havaalanı'ndan Yaklaşık 10 Dakika Süren ...

Trabzonspor'un Rakibi  Apoel Trabzon'a Geldi

Kıbrıs Rum Kesimi`nin Apoel takımı, yaklaşık 2 saat 20 dakika rötarla Suriye üzerinden Trabzona geldi.
Mea Havayolları`na ait uçakla Trabzon`a gelen 151 kişilik kafilede, 100 taraftar, 21 futbolcu, 8 yönetici, 10 teknik kadro, 12 gazeteci bulunuyor. Trabzon Havaalanı`ndan yaklaşık 10 dakika süren pasaport kontrolünden sonra, Apoel kafilesini Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu karşıladı.
Apoel Kulübü Başkanı Zivannaris Kriakos, havalimanında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 1-1`in zor bir skor olduğunu belirterek, ¨Burada elimizden geleni yapacağız. Trabzonspor bizim onlara gösterdiğimiz konukseverliğin karşılığını verdi ve burada çok işi karşılandık. Perşembe akşamı da elimizden geleni yapacağız. Güzel bir dostluk içinde maç olmasını diliyorum. Buraya dostluk duygularıyla ve tıpkı bir Avrupa ülkesine gider gibi geldik¨ şeklinde konuştu.
Apoel kafilesi daha sonra Trabzonspor`un kendilerine tahsis ettiği takım otobüsüyle, kamp yapacakları Maçka`daki Sümela Oteli`ne gittiler. Takım, 15 dakika dinlendikten sonra Maçka İlçe Stadı`nda hafif bir antrenman yaptı. Apoel, Trabzonspor maçı öncesi son antrenmanını yarın saat 17.00`de karşılaşmanın oynanacağı Hüseyin Avni Aker Stadı`nda gerçekleştirecek.

Kaynak: DHA