Tigana: 'Çok Güzel Bir Oyun Sergiledik'

Tigana: 'Çok Güzel Bir Oyun Sergiledik'

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Vestel Manisaspor Karşısında Çok İyi Bir Oyun Sergilediklerini ve Galip Geldiklerini Söyledi.

Tigana: 'Çok Güzel Bir Oyun Sergiledik'

Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana, Vestel Manisaspor karşısında çok iyi bir oyun sergilediklerini ve galip geldiklerini söyledi.

Tigana, maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, özellikle ilk yarıda çok iyi olduklarını belirterek, ''İÇarşamba günü bu takımla yeniden kupa maçı yapacağız ve bu maçta gol yemememiz gerekiyor'' diye konuştu.

Takımın ilerleme kaydettiğini ifade eden Fransız teknik adam, ''Ligin ilk yarısında birçok sakat vermiştik. Delgado, Koray ve Gökhan Zan gibi futbolcularımız sakatlanmıştı. Böyle olunca da sıkıntılar yaşadık. Şimdi böyle sıkıntımız fazla yok. Umarım bundan sonra da olmaz'' dedi.

Tigana, Nobre'nin şimdiye kadar çok gol pozisyonuna girdiğini ama bunları sonuçlandıramadığını belirterek, "Galatasaray'a Efes Cup'ta attığı gol Nobre'ye moral oldu. Onun böyle devam etmesini umuyorum. Bu arada Bobo da ona çok güzel paslar verdi. Onu da unutmamak gerek'' diye konuştu.

Tigana, Deportivo La Coruna'dan bir futbolcunun transfer edileceği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine ''Şu anda böyle birşey yok'' derken, transferle ilgili konularda yorum yapmaktan kaçındı.

Fransız teknik adam, ayrıca Serdal Kurtuluş'a da değinerek, ''Serdal'ın orta alan futbolcusu olmadığı söyleniyordu ama o çok iyi bir orta alan oyuncusu. Bunu da herkes görüyor'' dedi.

Fahri'nin sakatlığıyla ilgili bir soru üzerine Tigana, ''Kasta yırtılma var gibi görünüyor ama durumu yarın netlik kazanır'' diye konuştu.

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Beşiktaş'ın kazanma isteğinin üstün geldiğini belirterek, rakip takımı kutladı.

Kaynak: AA