Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

57. Alay Yürüyüş Komitesi, NKÜ Rektörü Şimşek'i ziyaret etti.

57. Alay'ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl Tekirdağ'dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek'i ziyaret etti.

Komite Başkanı Hikmet Selim Yılmaz ve komite üyeleri, geçen yıl 57. Alay yürüyüşüne verdiği destekten dolayı Şimşek'e teşekkür etti. 

Bu yıl dördüncüsünü gerçekleştirecekleri 57. Alay yürüyüş programı çerçevesinde, 14 Mart Cuma günü 09.00'da Tekirdağ Valiliği önünden Çanakkale'ye hareket edeceklerini ve ilk konaklama noktalarının Malkara olacağını ifade eden Yılmaz, Çanakkale'ye gidiş programı hakkında bilgi verdi.

Şimşek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 57. Alay'ın Çanakkale Savaşı'nın kaderini belirleyen alay olduğunu kaydetti.

 

Saray'da elektrik kesintisi yapılacak

 

 Saray ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Çerkezköy ilçesinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 8 Şubat Cumartesi günü 12.00-14.30 saatleri arasında Saray ilçesinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi uygulanacak. - Tekirdağ

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title