Tarkan İngiltere'de Radyoda

Tarkan İngiltere'de Radyoda

Bbc Radyosu, Pop Yıldızı Tarkan ile Yaptığı Özel Bir Röportajı Yayınlayacak.

Tarkan İngiltere'de Radyoda

BBC RADYOSU, POP YILDIZI TARKAN İLE YAPTIĞI ÖZEL BİR RÖPORTAJI YAYINLAYACAK.

Dünya müziğinin tanıtımında saygınlığı ile tanınan DJ Ritu Khurana ile bir sohbet edecek sanatçı son albümü 'Metamorfoz' hakkında konuşup Wembley Arena'da vereceği konserden de söz edecek.

Tarkan'ın bu röportajda Atlantic Records kurucusu rahmetli Ahmet Ertegün ile olan dostluğundan, Londra sevgisine, İstanbul ve tabiata olan aşkına kadar pek çok konuya da değineceği bildirildi. DJ Ritu'nun A World in London isimli programında 2 bölüm halinde yayınlanacak röportajın ilk bölümü Cumartesi günü Türkiye saati ile 22.00'de yayına girecek ve ikinci bölümü bir hafta sonra 5 Nisan'da yine aynı saatte dinleyicelerle buluşacak.

Sanatçı, Ritu ile yaptığı röportajda dinleyicilerine Ahmet Ertegün'ün ölümünün kendisini nasıl etkilediğini, yaş konusundaki duygularını, dünyanın şu anki haline dair düşüncelerini ve müzik endüstrisi (internet'ten indirme, korsan yayınlar) ile yöneltilen eleştirilere yaklaşımını anlatacak, Tarkan başka hangi dünya sanatçısı ile birlikte çalışmayı arzu ettiğini ve Londra konseriyle ilgili heyecanını da dinleyicileriyle paylaşacak. Programda sanatçının izleyicileri, hayranları ve sahne şovuyla ilgili olarak "Her şovdan önce heyecanlı oluyorum. Ama sahneye çıkıp, dinleyicilerimle buluştuğumda bir anda rahatlıyorum. Londra'ya gelmeyeli 7 sene oldu ve o nedenle biraz heyecanlıyım" dedi.

DJ Ritu'nun A World in London programında Metamorfoz albümünden parçaların yanı sıra sanatçının geçmişteki liste başı olmuş şarkılarına da yer verilecek.