Sürekli Hastanedeler

Seda Sayan ile Nihat Doğan, 'Ayrıldık' Dese de Çiftin Son Bir Aydır Sürekli Bir Hastanenin Tüp Bebek Servisine Gittiği İddia Edildi.

Sürekli Hastanedeler
26.12.2006 23:20 | Son Güncelleme: 26.12.2006 23:20

SEDA SAYAN İLE NİHAT DOĞAN, 'AYRILDIK' DESE DE ÇİFTİN SON BİR AYDIR SÜREKLİ BİR HASTANENİN TÜP BEBEK SERVİSİNE GİTTİĞİ İDDİA EDİLDİ.

Ünlü çift, geçtiğimiz perşembe de aynı yerdeydi....

Aşkları iki yıl önce Bodrum'da görüntülenmeleriyle ortaya çıkan Seda Sayan ile Nihat Doğan, o günden beri magazin gündeminin ilk sırasında yer almayı başardı. Aşkları kadar kavgalarını da ekranlara taşıyan çift, yaklaşık son bir aydır da ayrıldıklarını söylüyordu. Yılbaşında aynı otelde kalacak olan ikilinin yeniden bir araya geleceklerine kesin gözüyle bakılırken, Sayan ile Doğan cephesinden gelen bir haber, çiftin söyledikleri gibi ayrılmadıklarını ortaya çıkardı. Seda Sayan ile Nihat Doğan'ın bir aydır İstanbul Memorial Hastanesi'nin Tüp Bebek Servisi'ne gittiği iddiaları ortaya atıldı. Geçtiğimiz perşembe günü de aynı hastanede görülen çiftin, tüp bebek yöntemiyle çocuk sahibi olmak için kesin olarak karar verdiği konuşuluyor. Seda Sayan ile Nihat Doğan barıştıklarını en yakınlarından bile gizliyor. Çift bebekle birlikte sürpriz yaparak evlenmeyi de planlıyor

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title