Haber : Şampiyon boksör Ünsal Arık'tan hırsızlık suçlaması: Demet Evgar'a verdiğim Anıtkabir kemeri nerede? - Haberler

Haberi Paylaş

Şampiyon boksör Ünsal Arık'tan hırsızlık suçlaması: Demet Evgar'a verdiğim Anıtkabir kemeri nerede?

Avrupa Boks Şampiyonu Ünsal Arık, SMA hastası bir çocuk için Demet Evgar'a verdiği Anıtkabir kemerinin çalındığını iddia etti. Arık, kendisine geri verileceği söylenen kemere ulaşamadığını, hırsızlık yapıldığını ileri sürdü.

Ünsal Arık'ın sosyal medyadaki hırsızlık paylaşımı ortalığı salladı. Avrupa şampiyonu boksör Arık, SMA hastası bir çocuk için oyuncu Demet Evgar'a verdiği kemere ulaşamadığını, hırsızlık yaşandığını iddia etti.

Ünsal Arık'tan bomba hırsızlık suçlaması: Demet Evgar'a emanet ettiğim Anıtkabir kemeri çalındı

"YUH ARTIK"

Ünsal Arık, "Çalındı!!! Yuh artık... Yardım amacı ile verdiğim Anıtkabir Kemeri çalındı! Demet Evgar'a emanet ettim ve şimdi soruyorum, Atatürk'ün kemeri nerede?" paylaşımı yaptı. Bu paylaşımın ardından bir video yayınladı.

"BUNA HIRSIZLIK DERİM"

Arık, attığı Tweet'in açıklamasını videoda şu sözlerle yaptı: Kemeri SMA'lı aile için verdim. Açık artırmada satıldı. Bir rakam söylendi, ben vermeyeceğim rakamı. Atatürk'ün kemeridir o. Bana dediler ki Müzeye gideceğin gün, törene gideceğin gün o kemer sana geri verilecek. Hırsızlık olduğunu anladığımda geri ulaştım. Dedim ki, 'Lütfen bana kemerimi geri yollayın' dedim. Bana dedi ki 'Ben öyle değerli bir şeyi bilseydim asla almazdım. Ben sadece bağış yaptım.' Peki soruyorum; benim kemerim o şahısta değilse ve satılmadıysa kemerim nerede? Ben buna hırsızlık derim. Atatürk'ün kemeri nerede?

Şampiyon boksör Ünsal Arık'tan hırsızlık suçlaması: Demet Evgar'a verdiğim Anıtkabir kemeri nerede?

Demet Evgar Anıtkabir Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ferfer :

kemeri yardım için vermişsin sonra kemerini alacağını söylemişler nasıl iş bu???sen şimdi aileye yardım etmemişsin kemerin geri gelecek beklentisi varmış zaten burda güzel bi tiyatro oynamışsınız ortada ne kemer verilme var ne bağış var bizi yardımseverim diye uyutmuşsunuz birde çalındı falan diyon hiç utanmada yok yani senaryoyu kurmuşsunuz baştan ben kemeri bağışlayım sonra satılsın ama kemer bana geri gelsin ne güzel akıl sizinki.parayı veren adam napacak kemerin görüntüsene paramı verecekti?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title