Milli tekvandocu İrem Yaman, İYİ Parti'ye katıldı! Rozetini bizzat Meral Akşener taktı - Haberler
Haberi Paylaş

Milli tekvandocu İrem Yaman, İYİ Parti'ye katıldı! Rozetini bizzat Meral Akşener taktı

Haberler.com - Gözde Nur Bayar - Spor
 - Güncelleme:

Daha önce iki kez dünya şampiyonluğuna ulaşan ve geçtiğimiz sene kariyerini sonlandıran milli tekvandocu İrem Yaman, siyasete atıldı. Bugün İYİ Parti'ye katılan ve Meral Akşener tarafından kürsüye çıkarılan Yaman, "Profesyonel sporculuk kariyerimdeki mücadelemi bundan sonra ülkemin refahı için sizlerin temsilcisi olarak sürdürmeye karar verdim. Ve ilk adımı bugün attık." dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Akşener, konuşmasının öncesinde geçen yıl kariyerini sonlandıran milli tekvandocu İrem Yaman'ı kürsüye davet etti.

ROZETİNİ AKŞENER TAKTI

İYİ Parti'ye katılma kararı alan Yaman'ın rozetini Akşener taktı. Kısa bir konuşma yapan ve mutluluğunu anlatan Yaman, salondakiler tarafından alkışlandı. Akşener ise Yaman'a sarılıp teşekkür etti.

Milli tekvandocu İrem Yaman, İYİ Parti'ye katıldı

"BUGÜN İLK ADIMI ATTIK"

Yaman sosyal medya hesabından Akşener'le birlikte verdiği pozu "Profesyonel sporculuk kariyerimdeki mücadelemi bundan sonra ülkemin refahı için sizlerin temsilcisi olarak sürdürmeye karar verdim. Ve ilk adımı bugün attık. Çünkü yenilikçi ve Cumhuriyetçi olanların yeri, gerçekten yenilikçi ve Cumhuriyetçi olanların yanıdır" ifadeleriyle paylaştı.

Milli tekvandocu İrem Yaman, İYİ Parti'ye katıldı

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Spor

Meral Akşener İrem Yaman İYİ Parti Politika Spor Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

corci:

Helal sana İrem, gururumuzsun

Points Grup:

senin neişin var adı sadece iyi olan partiyle

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title