Haberler

Konyaaltı, 18. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak

Güncelleme:

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'nın ilk etabı, 05 - 07 Mayıs 2023 tarihlerinde, Konyaaltı ve Kemer Belediyeleri'nin  ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, şampiyonaya ilişkin değerlendirmede bulunarak Antalya halkını mücadeleleri izlemeye davet etti.

Konyaaltı, 05-07 Mayıs 2023 tarihlerinde 18.Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak.

Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası'nın ilk etabı, 05 - 07 Mayıs 2023 tarihlerinde, Konyaaltı ve Kemer Belediyeleri'nin  ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Şampiyonaya ilişkin değerlendirmede bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, "Akdeniz'e kıyısı olan ülkeler dikkate alındığında en nitelikli ve en geniş katılımlı şampiyona olan Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına ilk kez ev sahipliği yapacağız. Şampiyonaya katılacak sporcularımıza, hakem ve görevlilerimize başarılar diliyor, Antalya halkını bu heyecanlı ve keyifli mücadeleleri izlemeye davet ediyorum" dedi.

Kaynak: ANKA / Spor

Semih Esen Konyaaltı Antalya Kemer Kemer Spor Haberler

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

Şanlıurfa'da protokol krizi! YRP'li Belediye Başkanı Gülpınar'dan Bakan Kurum'a sert sözler

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title