Haberi Paylaş

Futbol dünyası çalkalanıyor! Neymar'ın güzel modele yolladığı mesajlar ifşa oldu

Spor Haberleri

Brezilyalı genç model Anna Lis, Paris Saint-Germain'in yıldızı Neymar'ın kendisine attığı mesajları ifşa etti. Lis'in fotoğrafına "Güzel" mesajını atan Neymar, "Gel daha yakından bak." cevabını aldı. Model, Neymar'ın mesajlarını sosyal medyada ifşa ederken takipçi sayısı kısa sürede hızla arttı.

Son günlerde Paris Saint-Germain'de Mbappe ile yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Neymar, sosyal medyada genç bir modele attığı mesajların ortaya çıkmasının ardından gündeme oldu.

FRANSA'DA GÜNDEM OLDU

Brezilyalı model Anna Lis, Neymar'ın kendisine attığı mesajları ifşa etti. Sosyal medyada kısa sürede elden ele yayılan mesaj görüntüleri sonrası Brezilyalı yıldız, özellikle Fransa'da gündeme oturdu.

Futbol dünyası çalkalanıyor! Neymar'ın güzel modele yolladığı mesajlar ifşa oldu

Futbol dünyası çalkalanıyor! Neymar'ın güzel modele yolladığı mesajlar ifşa oldu

"ÇALIŞMAK BENİ ENGELLİYOR"

Anna Lis'in Neymar ile yaptığı konuşmada Brezilyalı yıldızın, genç modele "Güzel fotoğraf" dedikten sonra "Gel daha yakından bak." cevabını aldığı görülüyor. Bunun üzerine "Çok uzak." yanıtını veren Neymar'a karşı ısrarcı tavrını sürdüren Lis, "Hiçbir şey yaklaşmamıza engel değil" ifadelerini kullanıyor. PSG'nin yıldızı ise son olarak "Çalışmak beni engelliyor." diyerek konuşmayı sonlandırıyor.

Futbol dünyası çalkalanıyor! Neymar'ın güzel modele yolladığı mesajlar ifşa oldu

Haberler.com - Spor

Paris Saint Germain Neymar Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Murat ÖREN:

Neymar çok paralı zengin ünlü biri olabilir ama Brezilya da futboldan vakit bulamayarak okul eğitimi almadığı için avam hareketlerini normal karşılamak gerekir. Bizim süper ligde de var böyle kafası başka yerlere çalışan eğitimsiz avamlar.

cemil karaca :

Yusuf Yaşar:Kardeşim yazdıklarını beğenmemişler memlekette o kadar çok gayrimüslüm varki dışarlarda çıplak dolaşmaktan zina yapmaktan ezanı susturmaktan Allah'ı inkar etmekten başka yaptıkları hiçbir işleri yoktur bunlarıda açık açık yapıyorlar Allah'ın azabı yakındır.

Yusuf Yaşar:

Neymardan bize ne, diğer tarafta ifşa olacağız asıl o zaman ne halt edeceğiz onu düşünmeli ve bu konuda Allahtan günahlarımızı örtmesini rica etmeliyiz.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title