Haberi Paylaş

Eşref Hamamcıoğlu'na belki de seçimi kazandıracak hamle! Dünyaca ünlü hocayı resmen açıkladı

Spor Haberleri

Galatasaray başkan adayı Eşref Hamamcıoğlu, İtalya Milli Takım Teknik Direktörü Roberto Mancini ile görüştüklerini açıkladı. Hamamcıoğlu, dünyaca ünlü hocayla ilk görüşmenin olumlu geçtiğini belirtti.

11 Haziran'da yapılacak başkanlık seçimine sayılı günler kalan Galatasaray'da adaylardan Eşref Hamamcıoğlu açıklamalarda bulundu. Hamamcıoğlu, İtalya Milli Takım Teknik Direktörü Roberto Mancini ile ilk temaslarının olumlu olduğunu ifade etti.

"PLANIMIZ HAZIR"

NTV Spor'a konuk olan Eşref Hamamcıoğlu yaptığı açıklamada, "Seçilince nasıl bir aksiyon alacağımız ile ilgili planımız hazır. Şuan da kısa listemizdeki aday teknik direktörlerle bir sıcak temas sağladık. İlerlediklerimiz var ama genel kuruldan bir yetki almadan aksiyon almıyoruz. Teknik direktörün yabancı olacağını buradan teyit edebilirim." ifadelerini kullandı.

Eşref Hamamcıoğlu'na belki de seçimi kazandıracak hamle! Dünyaca ünlü hocayı resmen açıkladı

"MANCINI İLE TEMAS KURMAMIZ ZOR DEĞİL"

Roberto Mancini ile ilgili konuşan Hamamcıoğlu, "Mancini daha önce Türkiye'de çalıştı. Burada bağlantıları var. Bizim Mancini ile temas kurmamız çok zor değil, bir temas da kuruldu. 'Düşünür müsün?' diye sorduk, 'Yarım bıraktığım bir iş var gelmek isterim' gibi bir motivasyonu var. Ama bunlar ön görüşmeler." dedi.

Haberler.com - Spor

Eşref Hamamcıoğlu Roberto Mancini Galatasaray Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

umurka 06:

Bu beyefendi o aralar canıyla uğraşan rahmetli Mustafa Cengize kabir başında omuz atan zamanın divan başkanı değilmiydi ya??

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title