Haberler

Eskişehirsporlu taraftarların 'Ediz Bahtyaroğlu' özlemi

Abone Ol

Siyah-Kırmızılı renklere gönül veren Eskişehirsporlu taraftarlar, ölümünün üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hafızalardan kazınmayan Ediz Bahtiyaroğlu'nu anlattı.

Siyah-Kırmızılı renklere gönül veren Eskişehirsporlu taraftarlar, ölümünün üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hafızalardan kazınmayan Ediz Bahtiyaroğlu'nu anlattı.

5 Eylül 2012 yılında geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybeden Ediz Bahtiyaroğlu'na özlem duyan Eskişehirsporlu taraftarlar, Ediz'i anlattı. Ölümüyle renk ayırt etmeden pek çok taraftarı üzen Ediz hakkında konuşan Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri, Ediz'in beyefendi bir kişiliğinin olduğunu söyledi. Diri, "Ediz'le futbol dışında da sıkı bir arkadaşlığımız vardı. Normalde çok beyefendiydi ama sahada da varını yoğunu arma için ortaya koyardı. Birçok takımda oynadı ama Eskişehirspor'u bir ayrı seviyordu. Kulübün ona bir ev sözü vardı biraz geçte olsa geçen sene bu sözü yerine getirdik, bundan dolayı çok mutluyum. Ölümü çok erken oldu, çok derin bir hüzün yaşadık camia olarak. Mekanı cennet olsun, Allah geride kalan ailesine sabırlar versin" dedi.

"Bu kadar üzüldüğümü hiç hatırlamıyorum"

Doğuştan Eskişehirsporlu olduğunu belirten ayakkabı boyacısı Ömer Uslu, Ediz'in ölüm haberini duyunca çok üzüldüğünü aktardı. Uslu, "Ediz çok temiz kalpli, dürüst, Eskişehirspor için canını dişine takan ve en önemli taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan bir adamdı. Çünkü aramızdan ayrıldıktan sonra bütün futbolseverleri üzdü. Doğduğumdan buyana Eskişehirspor'u destekliyorum bu kadar üzüldüğümü hiç hatırlamıyorum. Futbolcu olmadan önce yaşadığı sorunlar ve ailesinin ona sonuna kadar destek olması beni çok duygulandırdı. Onlara da buradan çok teşekkür ediyorum böyle bir evlat yetiştirdikleri için. Mekanı cennet olsun" diye konuştu.

"Allah sevdiği kullarını erken alırmış"

Eskişehirspor'a gönül veren bir başka taraftar Muharrem Çubuk ise, Ediz'in acısının hala kendisi için taze olduğunu dile getirdi. Çubuk, "Ediz Bahtiyaroğlu'nu unutmak imkansız. Bugün aramızdan ayrılışının sekizinci yıl dönümü ama sanki dün vefat etmiş gibi üzgünüm. Allah sevdiği kullarını erken alırmış ama bu söz onun ne kadar iyi bir insan olduğunu özetleyen cinsten. Sahada çok hırslıydı, sahada yüreğini ortaya koyan ender futbolculardandı. Maalesef o transfer döneminin son gününde cennete transfer oldu. Kanatlanıp uçtuğun yerde bahtiyar ol Ediz" şeklinde konuştu. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Ediz Bahtiyaroğlu Eskişehirspor Eylül Ölü Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları | 5 Aralık 2023 Resmi Gazete'de yayınlandı mı, bugünün kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Dilan Polat'ın yardımcısı Şule gözaltına mı alındı, suçu ne? Şule Özbek mi, Türk mü? Urfa dürüm tarifi! MasterChef Urfa dürüm nasıl yapılır? Adana dürüm tarifi! MasterChef Adana dürüm nasıl yapılır? Çöp şiş dürüm tarifi! MasterChef Çöp şiş dürüm nasıl yapılır? Tavuk şiş dürüm tarifi! MasterChef Tavuk şiş dürüm nasıl yapılır? 5 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 5 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 5 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 5 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 5 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 5 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 5 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 5 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 5 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 5 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title