Haberler

DİKKAD ve Dicle Gençlikspor'dan liseler arası futbol turnuvası

Spor Haberleri

Dicle Kırsal Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği (DİKKAD) ve Dicle Gençlikspor, ilçede liseler arası futbol turnuvası düzenledi. Turnuva öncesi takımlara spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirildi ve protokol üyelerine üzerinde isimleri yazılı forma hediye edildi. Programa Dicle Kaymakamı Kadir Yurdagül, Dicle İlçe Emniyet Amiri Ömür Yılmaz, DİKKAD Başkanı Mehmet Şahinoğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Dicle Kırsal Kalkınma Yerel Eylem Grubu Derneği (DİKKAD) ve Dicle Gençlik spor, ilçede liseler arası futbol turnuvası düzenlendi.

DİKKAD tarafından hayata geçirilen proje çerçevesinde ilçede gerçekleştirilen liseler arası futbol turnuvasının ilk maçları oynandı. Maçın başlama vuruşunu Dicle Kaymakamı Kadir Yurdagül yaptı. Dede ÇPA Lisesi, rakibi Necati Ceylan Anadolu Lisesini 5-3 yenerken, Şehit Bilal Dicle Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Dicle Şükrü Ayna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4-4 berabere kaldı. Penaltılara giden maçı Şehit Bilal Dicle Anadolu İmam Hatip Lisesi kazandı.

Turnuva öncesi takımlara spor malzemesi dağıtımı gerçekleştirildi. Turnuvada ayrıca DİKKAD Başkanı Mehmet Şahinoğlu tarafından protokol üyelerine üzerinde isimleri yazılı forma hediye edildi.

Programa Dicle Kaymakamı Kadir Yurdagül, Dicle İlçe Emniyet Amiri Ömür Yılmaz, DİKKAD Başkanı Mehmet Şahinoğlu ve çok sayıda öğrenci katıldı. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Hisarcık Futbol Dicle Spor Haberler

title