Beşiktaş Genel Kurulu'nda ortalık karıştı! Üyeler arasında çıkan arbedeye polis müdahale etti - Haberler
Haberi Paylaş

Beşiktaş Genel Kurulu'nda ortalık karıştı! Üyeler arasında çıkan arbedeye polis müdahale etti

Demirören Haber Ajansı - Spor
 - Güncelleme:

Beşiktaş'ta 2021 yılı olağan ve idari mali genel kurulu Akatlar Spor Kompleksi'nde devam ediyor. Genel kurul üyesi Berk Tunca'nın konuşmasını yaptığı sırada salonda gerginlik yaşandı. Tunca'nın konuşmasının yapmasının ardından üyeler arasında arbede yaşandı. Tokat atmaya ve karşılıklı hakarete varan kavgalar uzun süre yatışmadı.

Berk Tunca'nın konuşmasını yaptığı sırada genel kurul üyesi Özer Özçetin, Tunca'ya tepki gösterdi. Özçetin'in tepkisinin ardından salonda bulunan üyeler arasında sözlü tartışmalar yaşandı ve taraflar birbirlerinin üstüne yürüdü.

Tunca'nın konuşmasının bitmesinin ardından kürsüden indiği sırada, bu kez arbede çıktı. Taraflar birbirlerine fiziki müdahalelerde bulunurken, güvenlik güçleri araya girdi. Divan başkanı Uluç Gürkan, genel kurula 10 dakika ara verirken, olayların yaşandığı noktaya gelerek tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

Öte yandan kulüpte görev alan bir çalışan da konuşmacı Berk Tunca'nın üstüne yürüdü. Ayrıca Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri de kendilerine ayrılan yere geçerken, Berk Tunca'ya tepki gösterdi.

Uzun süre yatıştırılamayan tartışmanın ardından Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler salonun dışına çıkarak üyelerin sakinleşmesini bekledi. Olaylara polisin müdahale ettiği öğrenildi.

İşte salonda yaşanan kavgadan kareler;

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

SPOR Beşiktaş Kulübü mali genel kurulunda kavga

Demirören Haber Ajansı / Spor

Akatlar Spor Kompleksi Beşiktaş Hakaret kavga Spor Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

T.C. Vatandaşı:

Hem İETT zamlarını konuşalım hemde enflasyonu, bu ülkede hep beraber yaşıyoruz. A yada B diye ayırt etmeden söylüyorum birileri bal kaymak yerken birileri kuru ekmeğe talim ediliyor... Herkes ölecek hatırlatıyorum... Her Nefis ölümü Tadacaktır.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title