Haberler

Başkan adayı Hasan Arat'tan Beşiktaş taraftarını havalara uçuracak sözler! Getireceği ismi duyanlar yerinde duramıyor

Son Güncelleme:
Abone Ol

Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat, tanıtım toplantısında projelerini anlattı. Arat, Beşiktaş'a dünya yıldızlarını getireceklerini belirtti ve bu isimler arasında Anderson Talisca'nın da olduğunu ifade etti. Talisca tezahüratlarına "Talisca dahil herkesle görüşeceğiz" yanıtını verdi.

Süper Lig devi Beşiktaş'ın başkan adayı Hasan Arat, siyah-beyazlı camiayı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

TARAFTARLARI HEYECANLANDIRDI

Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat, "Beşiktaşlıların yolu" adlı tanıtım toplantısında hayata geçirecekleri projelerini anlattı. Taraftarların Anderson Talisca tezehüratlarına yanıtsız kalmayan Arat, Talisca da dahil herkesle görüşeceklerini bildirdi.

Başkan adayı Hasan Arat'tan Beşiktaş taraftarını havalara uçuracak sözler! Getireceği ismi duyanlar yerlinde duramıyor

"TALISCA DAHİL TÜM HERKESLE İLE GÖRÜŞECEĞİZ"

"Beşiktaş'a dünya yıldızlarını getireceğiz" diyen Arat'ın sözlerine taraftarlar salonu Talisca tezahüratlarıyla inletti. Bu tezahüratlara cevap veren Arat, "Talisca dahil tüm herkesle görüşeceğiz. Herkesin için rahat olsun" ifadelerini kullandı.

Başkan adayı Hasan Arat'tan Beşiktaş taraftarını havalara uçuracak sözler! Getireceği ismi duyanlar yerlinde duramıyor

Kaynak: Haberler.com / Spor

Anderson Talisca Hasan Arat Beşiktaş Spor Haberler

Bakmadan Geçme

PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Kadın Sanatçı ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK SANATÇI kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri Erkek Sanatçı ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title