Haberler

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret etti

Güncelleme:

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret ederek, spor ve tesisleşme konularında bilgi aldı. Alp, amatör spor kulüplerine destek sözü verdi ve tesislerin yapılması için çalışmalar yapacağını belirtti.

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret etti.

Alp, Sadri Atam'ın başkanlığını yaptığı federasyonu ziyaretinde, Eskişehir'de spor ve tesisleşmeyle ilgili bilgi aldı.

Ziyaretinde konuşan Alp, Odunpazarı ilçesinde çocukların ve gençlerin, spor ve tesisler hakkında ihtiyaçlarını çok iyi bildiğini dile getirdi.

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olduğunu vurgulayan Alp, şöyle konuştu:

"Kulüp başkanlığı yaptım. Neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi anlıyorum ve biliyorum. Bir an önce çalışmaya başlamak lazım. Gençlerimizi ve sporcularımızı sahipsiz bırakmayacağım. Tüm taleplerinizi karşılayacağım. Odunpazarı'nda gezerken hemşehrilerimden en çok duyduğum istek, sahalar ve spor tesislerinin yapılması. Size burada sözünü veriyorum. Amatör spor kulüplerinin ve federasyonun her daim yanında olacağım. Amatör spor kulüpleri için maç sahaları, kapalı spor kompleksleri ve altyapı için önemli tesisler yapacağım. Amatör spor kulüplerini bugün hak etmedikleri yerden alıp tesis anlamında, sporcu yetiştirme anlamında uçuracağım. En başarılı sporcularımızı Odunpazarı'ndan çıkaracağız."

Atam da Alp'in amatör sporu ve sporcuları çok iyi anladığını belirtti.

Seçim sürecinde Alp'e başarılar dileyen Atam, ilçede amatör spor kulüplerine destek için yapacağı hizmetleri sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Kaynak: AA / Spor

Odunpazarı Özkan Alp Eskişehir AK Parti Spor Politika Spor Güncel Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title