Haberler

Ahmet Bayram Fırtınası Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un atletizmdeki altın adamı Ahmet Bayram, Bodrum’da düzenlenen ‘5. Global Bodrum Koşusu’nda genel klasmanda 6’ıncı, 40-49 yaş grubunda ise 1’inci olmayı başardı.

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un atletizmdeki altın adamı Ahmet Bayram, Bodrum'da düzenlenen '5. Global Bodrum Koşusu'nda genel klasmanda 6'ıncı, 40-49 yaş grubunda ise 1'inci olmayı başardı.

Bodrum'da gelenek haline dönüşen Global Run Bodrum yarışının beşincisi hafta sonunda gerçekleşti. Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen etkinliğe bin 500 sporcu kayıt yaptırdı. Kazandığı kupa ve madalyalarla kulübü Manisa Büyükşehir Belediyespor'un ve Manisa'nın adını başarıyla duyuran şampiyon atlet Ahmet Bayram, '5. Global Bodrum Koşusu'nda 10 kilometrede 36.30'luk derecesiyle genel klasmanda 6'ıncı, kendi yaş grubu olan 40-49 yaş grubunda ise 1'inci oldu.

"Kulübümüzün ve Manisa'nın adını başarıyla duyurmaya devam edeceğim"

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un sporcusu olmaktan gurur duyduğunu söyleyen şampiyon atlet Ahmet Bayram, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuzun bana verdiği büyük desteğe layık olmaya çalışıyorum. Başarılı derecelere imza atmak için çok çalışıyorum. Bundan sonra da katılacağım yarışmalarda kulübümüzün ve Manisa'mızın adını başarıyla duyurmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Yeni hedefi: Wings For Life World Run

Omurilik tedavisi için bilim insanları tarafından yapılan araştırmalara destek sağlamak için 2014 yılından bu yana düzenlenen Wings for Life World Run'da hafta sonunda İzmir'de koşacak olan Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, 2016 yılında bu önemli organizasyonda birinci olmayı başarmış ve çok önemli bir başarıya imza atmıştı. 2016 yılında araca yakalanmadan 53 kilometre koştuğunu söyleyen Ahmet Bayram, "Hedefim şimdi araca yakalanmadan 63 kilometre koşmak. 2014'ten bu yana 'Koşamayanlar için koşuyoruz' sloganıyla düzenlenen Wings for Life World Run, bu yıl 6 Mayıs'ta gerçekleşecek. Bir Yakalama Aracı'nın katılımcılar için finiş çizgisi olduğu, dünyanın her yerinde -hangi saat diliminde olursa olsun- aynı anda başlayan ve gelirinin yüzde 100'ünü omurilik felcinin tedavisi için yapılan üst düzey araştırmalara aktaran Wings for Life World Run'a yine iddialı hazırlanıyorum. Bu önemli organizasyonda kulübümüz Manisa Büyükşehir Belediyespor'un ve Manisa'nın adını başarıyla duyuracağım" dedi. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Büyükşehir Belediyespor Ahmet Bayram Bodrum Spor Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

Esenler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Çatalca hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Çatalca nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maçını hangi kanal veriyor? Lugano Fenerbahçe maçı şifresiz mi, nereden izlenir? Masterchef 10. yarışmacı kim oldu? BELLİ OLDU! Masterchef kim kazandı? UEFA ülke puanı sıralaması (GÜNCEL) 2024 UEFA ülkeler sıralaması Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 22 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Ötenazi nedir? Ötenazi ne demek? Ötenazi sokak hayvanları yasasından çıkarılıyor mu? Çanakkale'de deprem mi oldu? Çanakkale'de son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title