Spor Yazarı Rıdvan Dilmen: Milli Takımı Yerle Bir Ettiler

Milli Takımın Arnavutluk'a 3-2 yenildiği maçın ardından eleştirilerde bulunan spor yazarı Rıdvan Dilmen, "Koskoca ülkenin milli takımını yerle bir ettiler" dedi.

Ünlü yorumcu ve spor yazarı Rıdvan Dilmen, Milli Takım'ın Arnavutluk'a yenildiği maç sonunda önemli açıklamalarda bulundu.

Rıdvan Dilmen, "Dünya sıralamasında 73. sırada olan Arnavutluk, maçın büyük bölümünde 10 kişi oynuyor ve berabere bile kalamıyorsunuz." dedi.

"NE OYNADIĞIMIZ BELLİ DEĞİL"

"İskelet kadrodan 7 oyuncumuz falan vardı bugün. Volkan, Ozan, Cenk, Oğuzhan, Çağlar, Hakan Çalhanoğlu gibi. 1-2 tecrübeli oyuncu girecek. Ne oynadığımız belli değildi. Hele ki son yarım saat. Kim nerede belli değil."

"YERLE BİR ETTİLER"

"Biz 9 kez yabancı kuralını değiştirmiş bir ülkeyiz. Başka bir ülke yoktur böyle!"

"Ben kulüp takımı için Lucescu'yu tercih ederdim. Ama milli takım olarak 20 yıl önce Romanya'yı çalıştırmış. Futbol organizasyonumuz tamamen çökmüştür. Koskoca ülkenin milli takımını yerle bir ettiler."

"MİLLİ TAKIM FORMASINI UCUZLATTILAR"

"Sadece Lucescu değil. Yıldırım Demirören ve yönetimi ile bu işi becereceklerini düşünmüyorum."

"MİLLİ TAKIM HOCASI İZLEMEDİĞİ OYUNCUYU KADROYA ALMAZ"

"Lucescu veya Tayfur Havutçu, Hollanda'ya Erol Alkan'ı izlemeye gittiler mi? Benim bildiğim stadın yakınından bile geçmediler. Abdullah Ercan tavsiye etti diyorlar. Milli takım hocası, canlı izlemediği futbolcuyu kadroya alamaz!"

"Milli takım formasını ucuzlattılar. Erdal kardeşimizi hiç izlemeden kadroya almaları gibi. Erol Erdal Alkan'ı Hollanda'da izlemeye gittiklerine dair bir tane uçak biletlerini ya da kartlarını göstersinler."