Sil Baştan Haberleri

Sil Baştan haber, Sil Baştan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sil Baştan - 18.10.2019
ve TOBB, Diyarbakır'da KOBİ'lerle buluştu
Deegan, KOBİ'lerin Türkiye'de toplam işletmelerin yüzde 99,9'unu oluşturduğunu anımsatan, şunları kaydetti: "Türkiye ekonomisinin can damarını oluşturan KOBİ'lerin, hemen her işleyişin sil baştan yazıldığı geleceğe hazırlıklı olmak için acil adımlar atması gerekiyor.
Sil Baştan - 03.10.2019
Üniversitelilere sıcak karşılama
İlk ve orta dereceli okullarda fiziki eksikliklerin giderilmesi, ihtiyacı karşılayamayan okulların sil baştan yenilenmesi ve eğitim kurumlarına spor salonları kazandırılması başta olmak üzere eğitim yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Büyükşehir Belediyesi düzenlediği farklı etkinliklerle üniversiteli gençleri de yalnız bırakmıyor.
Sil Baştan - 26.09.2019
Batuhan Yaşar: "PKK'nın beşte dördü bitirildi"
İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, Türkiye Gazetesindeki köşesi yazısında, son iki yılda terör örgütünin yüzde 78 oranında kayba uğradığını açıkladı. Terör örgütünün beşte dördünin etkisizleştirildiğine dikkat çeken Yaşar, başarıyı getiren unsurları ise, etkin koordinasyon, güçlü istihbarat, yeni teknolojilere entegrasyon ve 15 Temmuz sonrası sil baştan değiştirilen güvenlik konsepti olarak sıraladı.
Sil Baştan - 04.09.2019
Gazişehir Gaziantep sil baştan
Süper Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep, yaz transfer döneminde renklerine 17 futbolcu katarak, adeta sil baştan kadro kurdu.
Sil Baştan - 03.09.2019
Futbol kulüpleri yerli ve yabancı oyuncularla kadrolarını güçlendirdi
Haziran ayında başlayan 2019-20 Süper Lig yaz transfer dönemi, dün itibarıyla son buldu.
Sil Baştan - 22.08.2019
Bizi birbirimize bağlayan derin bağlar
Fadime Uslu, Ay Eskir Gün Işırken'de hafiflik ve ağırlık, yaşam ve ölüm, geçmiş ve bugün, yabani doğa ve kent yaşantısı gibi karşıtlıklarla ördüğü öyküleriyle zamanın müziğini yakalama uğraşında.
Sil Baştan - 27.07.2019
Bakan Selçuk, eğitimdeki yol haritasını anlattı
'ÖĞRETMENLERİN EĞİTİM İHTİYACI' Toplantının açılışında konuşan ESİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mehmet Ali Kasalı ise, eğitimin ülkelerin toplumsal ve ekonomik gelişiminin temel taşı olduğunu söyleyerek 2003 yılından bu yana eğitim sistemini iyileştirmeye yönelik farklı çalışmalar yapıldığını dile getirdi. Eğitimde çağın gereklerine göre uyarlamaların yapılmasının her ülke için zorunlu bir olgu olduğunu kaydeden Kasalı, eğitim programlarının sürekli sil baştan yapılmasının istikrar açısından sorgulamaları da beraberinde getirdiğini ifade etti.
Sil Baştan - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-13
'ÖĞRETMENLERİN EĞİTİM İHTİYACI' Toplantının açılışında konuşan ESİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mehmet Ali Kasalı, eğitimin ülkelerin toplumsal ve ekonomik gelişiminin temel taşı olduğunu söylerek 2003 yılından bu yana eğitim sistemini iyileştirmeye yönelik farklı çalışmalar yapıldığını dile getirdi. Eğitimde çağın gereklerine göre uyarlamaların yapılmasının her ülke için zorunlu bir olgu olduğunu kaydeden Kasalı, eğitim programlarının sürekli sil baştan yapılmasının istikrar açısından sorgulamaları da beraberinde getirdiğini ifade etti.
Sil Baştan - 11.07.2019
Feray'ın Şahin davasında polis meslekten ihraç edildi
POLİS MEMURU İHRAÇ EDİLDİ Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Disiplin Kurulu, 29 Mayıs tarihinde tahliye edilen polis memuru Fatih Burak Aykul'u meslekten ihraç etti. Fatih Burak Aykul'nun meslekten alınmasının az da olsa vicdanlarını rahatlattığını söyleyen acılı baba Bekir Şahin, şöyle konuştu: "Kızım, hiçbir suçu yokken, savunmasız durumdayken acımasızca katledildi. Sanık polis hakkında yürütülen idari bir soruşturma vardı ve O soruşturma sonuçlandı. Polisin tekrar göreve gelmesini istemiyoruz demiştik. Emniyet Genel Müdürlüğü bizim haklı isyanımızı yerinde görerek gereğini yaptı. Teşkilata yakışmayan o şahsı meslekten ihraç etti. Kısmen de olsa vicdanımız rahatladı. Asıl vicdanımızın rahatlaması için Yargıtay'dan davanın sil baştan görülmesi vereceği karardır.
Sil Baştan - 11.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
POLİS MEMURU İHRAÇ EDİLDİ Emniyet Genel Müdürlüğü Yüksek Disiplin Kurulu, 29 Mayıs tarihinde tahliye edilen polis memuru Fatih Burak Aykul'u meslekten ihraç etti.  Fatih Burak Aykul'nun meslekten alınmasının az da olsa vicdanlarını rahatlattığını söyleyen acılı baba Bekir Şahin, şöyle konuştu: "Kızım, hiçbir suçu yokken, savunmasız durumdayken acımasızca katledildi. Sanık polis hakkında yürütülen idari bir soruşturma vardı ve O soruşturma sonuçlandı. Polisin tekrar göreve gelmesini istemiyoruz demiştik. Emniyet Genel Müdürlüğü bizim haklı isyanımızı yerinde görerek gereğini yaptı. Teşkilata yakışmayan o şahsı meslekten ihraç etti. Kısmen de olsa vicdanımız rahatladı. Asıl vicdanımızın rahatlaması için Yargıtay'dan davanın sil baştan görülmesi vereceği karardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sil Baştan Haberleri | Sil Baştan Haber - Haberler - Sayfa 7 - Sil Baştan haberleri, son dakika sil baştan haber ve gelişmeleri burada. TÜRSAB: Önümüzdeki senenin konaklama fiyatları bu yıl gibi radikal olmaz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 16:30:51. #1.16#

title