Sevgilisini Öldürüp Gömen Cani 1,5 Yıl Sonra Vicdan Azabı Duyunca Polisi Aradı

Sevgilisini Öldürüp Gömen Cani 1,5 Yıl Sonra Vicdan Azabı Duyunca Polisi Aradı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1,5 yıl önce kız arkadaşı E.A'yı öldürüp cesedini gömen S.S., vicdan azabı çektiğini söyleyerek teslim oldu. Zanlının gösterdiği yerde yapılan kazıda ceset bulundu.

1,5 yıl önce kız arkadaşını öldüren cani aşık, polisi arayarak kendisini ihbar etti.

155'İ ARADI VE "1,5 YIL ÖNCE KIZ ARKADAŞIMI ÖLDÜRDÜM" DEDİ

Cani aşık, polisi arayıp "1,5 yıl önce kız arkadaşımı öldürdüm" diyerek, vicdan azabı çektiğini söyledi. S.S.,verdiği adrese gelen polis tarafından teslim alındı. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından ifadesi alınan S.S., kız arkadaşı E.A.'yı gömdüğü yeri de tarif etti.

KAZI YAPILAN YERDE CESET BULUNDU

Bunun üzerine zanlı ile birlikte polis, jandarma ve itfaiye ekipleri, Gebze'nin Muallimköy mevkiindeki çalılık alanda kazı yaptı. Yapılan kazı çalışmasında bulunan ve E.A.'ya ait olduğu sanılan ceset çıkarılarak otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olay yeri inceleme ekibi de bölgede inceleme yaptı.

"TABANCA İLE BAŞINDAN VURDUM, VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM"

Yeniden Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen S.S.'nin verdiği ilk ifadesinde kız arkadaşı E.A.'yı yaşanan tartışmanın ardından tabanca ile başından vurduktan sonra cesedini gömdüğünü ve uzun süredir vicdanen yaşadığı rahatsızlık nedeniyle teslim olduğunu söylediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.