Samsunspor, Trabzonsporlu Feridun ve Vestel Manisasporlu Sinan'ı Renklerine Bağladı

Samsunspor Yönetimi, Teknik Heyetin Raporu Doğrultusunda, Trabzonsporlu Feridun ve Vestel Manisasporlu Sinan'la Sözleşme İmzalayarak Renklerine Bağladı.

Samsunspor, Trabzonsporlu Feridun ve Vestel Manisasporlu Sinan'ı Renklerine Bağladı

Samsunspor yönetimi, teknik heyetin raporu doğrultusunda, Trabzonsporlu Feridun ve Vestel Manisasporlu Sinan'la sözleşme imzalayarak renklerine bağladı.

Daha önce Beşiktaş'tan Serdar Özkan, Galatasaray'dan Zafer, Erciyesspor'dan Ömer ve Burhan ve Altay'dan da Erol'u kadrosuna katan Samsunspor, bugün 2 futbolcu daha aldı. Samsunspor, Trabzonsporlu Feridun ve Vestel Manisasporlu Sinan'la 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Feridun ve Sinan, sözleşme yaptıktan sonra da Samsunspor'un antrenmanına katıldı.

Futbol Şube Sorumlusu Naci Pınar, uzun süredir kulüpleriyle görüşmeleri sürdürdükleri Sinan ve Feridun'un takıma katılmasıyla transferi noktaladıklarını belirterek, "Teknik heyet, her 2 oyuncunun da transferini ısrarla istiyordu. Kulübün menfaatleri doğrultusunda 2 genç oyuncuyu da kadromuza katmanın sevincini yaşıyoruz" dedi.

Diğer taraftan Orduspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını 19 Mayıs Stadı'nda yaptığı çift kale maçla sürdüren Samsunspor'da sol arka adelesinde ödem oluşan Zafer antrenmana çıkmadı. Zafer'in Orduspor karşılaşmasında forma giymesinin çok zor olduğu bildirildi.

MURAT SANDIKÇI