Haberler

Polatlı Belediyesi Yatırımları Toplu Açılış Töreniyle Hizmete Alındı

Güncelleme:

Polatlı Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar, toplu açılış töreniyle hizmete alındı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Türk milletinin istikrarı için Cumhur İttifakı'na güvendiğini belirtti. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ise Gordion'un UNESCO Dünya Mirası Asıl Listesine gireceği müjdesini paylaştı.

Polatlı Belediyesi tarafından hizmete alınan yatırımlar, toplu açılış töreniyle hizmete alındı.

Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen toplu açılış törenine katılarak bir konuşma yapan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, seçimlerde Türk milletinin yeniden istikrar diyerek geleceğini Cumhur İttifakı'na emanet ettiğini belirtti.

Şimdi sırada başta büyükşehir belediyeleri olmak üzere yerel yönetimleri Cumhur İttifakı'nın hizmet odaklı siyasi anlayışıyla buluşturmanın bulunduğunu aktaran Durmaz, Polatlı'nın MHP'nin üretken belediyecilik anlayışının en güzel örneklerini sunduğunu kaydetti.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya da 15 Eylül'de Riyad'da gerçekleştirilecek toplantı sonrasında Gordion'un UNESCO Dünya Mirası Asıl Listesine gireceği müjdesini paylaşacaklarını söyledi.

Yıldızkaya, "Ülkemizin 20'nci, Ankara'nın ilk dünya mirası olacak Gordion ile Polatlı'mız kültür turizminde, tarih turizminde önemli bir eşiği aşmış olacak. Şimdiden Polatlı'mıza ve Türkiye'mize hayırlı olsun." diye konuştu.

Konuşmalar sonrası Alparslan Türkeş Bilim Merkezi ve Uluğ Bey Gökevi, Fırat Yılmaz Çakıroğlu Gençlik Merkezi, yeni belediye binası, çok katlı asansörlü otopark, yeni düğün salonları, aydınlatma ve cephe iyileştirme projeleri, yeşil alanlar, yeni spor kompleksleri, mahalle konakları, aile sağlığı merkezleri, kapalı pazar yerleri ve sanat sokağının toplu açılışları gerçekleştirildi.

Kaynak: AA / Politika

Polatlı Belediyesi Mürsel Yıldızkaya Sadir Durmaz Polatlı Unesco Dünya MHP İnşaat Turizm Eğitim Sağlık Politika Spor Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

Yazılım kaynaklı sorun nedeniyle ATM'ye giden vatandaşlar eli boş döndü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title