Haberler

HDP Erzurum Milletvekili Meral Danış Beştaş, Siirt İl Başkanlığı Kongresi'ne katıldı

Güncelleme:

HDP'nin Siirt İl Başkanlığı 2. Olağanüstü Kongresi'ne katılan Meral Danış Beştaş, yeni partiyle örgütlenmeye ağırlık verdiklerini ve ekonomik sorunlara değindiğini belirtti.

HEDEP Grup Başkanvekili ve Erzurum Milletvekili Meral Danış Beştaş, partisinin Siirt İl Başkanlığı 2. Olağanüstü Kongresi'ne katıldı.

Beştaş, bir düğün salonunda düzenlenen kongrede seçim çalışmalarını anlattı.

Yeni partiyle örgütlenmeye ağırlık verildiğini dile getiren Beştaş, "Bu kongreyle yeni partimizi yeniden örgütlemek zorunda kalıyoruz." dedi.

Tek düşüncelerinin siyasetin gereklerini anlatmak olduğunu ifade eden Beştaş, ekonomik sorunlara değindi.

Kongrede tek liste ile girilen seçimde, Eşref Tekin yeniden il başkanı seçildi.

Kaynak: AA / Politika

Milletvekili Erzurum HEDEP Siirt Politika Ekonomi Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada çamaşır asmak, rüyada çamaşır asmak görmek, rüyada çamaşır asmak toplamak ne anlama gelir? Rüyada valiz görmek ne anlama gelir? Rüyada valiz hazırlamak, rüyada valiz toplamak, rüyada valiz kaybetmek, rüyada valiz taşımak ne demek? Rüyada tsunami görmek ne anlama gelir? Rüyada tsunami olduğunu görmek, rüyada tsunamiden kurtulmaya çalışmak ne demektir? Rüyada dalgalı tsunami... 22-23 Şubat hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Akaryakıt Fiyatları (GÜNCEL): 22-23 Şubat benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Güncel akaryakıt fiyatları! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Konya su kesintisi listesi! UEFA kura ne zaman, UEFA Avrupa Ligi kurası yarın mı? Galatasaray'ın UEFA Son 16 Turu'ndaki muhtemel rakipleri kimler? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Antalya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 Bursa su kesintisi listesi! CHP Edirne Belediye Başkan Adayı neden çekildi, hasta mı? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 22 Şubat 2024 İstanbul su kesintisi listesi! Survivor kim elendi? 22 Şubat Cuma Survivor'da kim elendi? Survivor kim kazandı? 22 Şubat Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title