Pes Artık! Türkiye'deki Evli Erkekler İçin Eş Bulma Sitesi Açıldı

Pes Artık! Türkiye'deki Evli Erkekler İçin Eş Bulma Sitesi Açıldı

Türkiye'de kurulan bir internet sitesi erkeklere; ikinci, üçüncü ve dördüncü eş bulmaları için hizmet veriyor. Site, bu durumun ülkemizin kültürüne uygun olduğunu iddia ediyor.

Türkiye'de ikinci, üçüncü, dördüncü eş arayanlar için internet sitesi açıldı. Türkiye'de açılan site İngiltere ve Endonezya'dan sonra bu konuda açılan dünyadaki üçüncü site konumunda.

"ÜLKEMİZ KÜLTÜRÜNE UYGUN"

Sitenin "Hakkımızda" bölümünde Nisa suresinden de alıntı yapılarak şu ifadeler kullanılıyor:

"Türkiye'nin ilk dünyanın üçüncü (İngiltere ve Endonezya'dan sonra), ikinci eş bulma sitesine hoşgeldiniz... Tüm semavi dinlerin izin verdiği ve ülkemiz kültürüne uygun ikinci eş kurumu bazı sorunların çözümüdür; yoksulluk, yalnızlık ve fuhuş gibi... Amacımız insanımızın bu konuda en doğru tercihi yapmasına yardımcı olmaktır."

"KİMLER BURADA?"

Sitede "Kimler burada" sorusuna ise şu yanıt veriliyor:

-Eşiyle tüm münasebeti bitmesine rağmen çeşitli sebeplerle ayrılamayan beyler.

-Evlenmek istemeyen (çesitli sebeplerle) aynı zamanda günah işlemek de istemeyen hanımefendiler.

-Evlenecek biriyle karşılaşamamış hanımefendiler.

FİKİR, BİR ARKADAŞINI GÖRÜNCE ORTAYA ÇIKMIŞ

İkinci eş bulma sitesinin kurucusu, site fikrinin nereden çıktığını şöyle anlattı:

"Kendi çevremden kırk beş yaşında ve hiç evlenmemiş bir bayan arkadaş hala bakire olduğunu söylediğinde bu fikir aklıma geldi. Kendisi, ikinci eş olmanın kendisi için bir çözüm olabileceğini ama doğru birini bulmanın çok zor olduğunu söyledi. Biz de durumları uyan erkek ve kadınları bir araya getiren siteyi kurduk. Amacımız insanımızın en doğru tercihi yapmasına olanak sağlamaktır."

Kaynak: Odatv

YORUMLAR (16)

 • SELİM:
  Din sadece erkeklere aralarinda adil olma sartiyla 2.3 4 esle evlilige cevaz verir. Bos bos yorum atanlar kerhanelere ses cikarmazlar sanki oradakiler uzayli.onlarda birilerinin anasi bacisi.hem bu ulkede zina bile suc degil yeni kanunlara gore arastirin.
 • XXXXXB:
  ÖYLE SİTELERİ KURANLAR ÖNCE KENDİ KARISINI KIZINI KOYSUN SİTEYE .belki biri 4. Eşi yapmak ister. Ulkemizin ahlakını bozmaya calısan yobazlar. Din tuccarları.
  HAKAN KUTLU: çok güzel bir yorum ellerine sağlık
 • ARİF:
  Şuan toplumda okadar çok bayan arkadaş var ki evlenemiyor neden özgürüz diyolar. Eh hem özgür bıraksın hem erkek adam olsun. Bulursanız bende varayım hahaha
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.