Pakistan, İran petrol gemisine el koydu - Haberler
Haberi Paylaş

Pakistan, İran petrol gemisine el koydu

Pakistan, İran petrol gemisine el koydu
İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Pakistan Senatosu İçişleri Komitesi Genel Sekreteri Rahman Malik, ABD'nin isteği doğrultusunda İran'a ait petrol taşıyan bir gemiye el konulduğunu açıkladı.

Pakistan Senatosu İçişleri Komitesi Genel Sekreteri Rahman Malik, ABD'nin isteği doğrultusunda İran'a ait petrol taşıyan bir gemiye el konulduğunu açıkladı.

İran medyasında yer alan habere göre, Pakistan İran'a ait bir petrol gemisine el koydu. Pakistan Senatosu İçişleri Komitesi Genel Sekreteri Rahman Malik, Karaçi limanını kullanan İran'a ait bir petrol gemisine el konulduğunu duyurdu. Konunun Pakistan açısından önemli olduğunu kaydeden Malik, "Bu uluslararası bir konu ve Pakistan zor durumda kalabilir" dedi.

İran'a ait petrol gemisine el konulduğunu belirten Pakistan Senato yetkilisi Malik, İran'a yönelik yaptırımlar ve ABD'nin isteği doğrultusunda geminin durdurulduğunu belirtti. - TAHRAN

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Rahman Malik, Pakistan, Petrol, İran, 3. Sayfa, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (2)
234:görüyorsu değilmi müslüman ülkeleri birbirine kötü düşman ettirmek için abd kalleşi dünyanın her toprağı denizi kendisininmiş gibi nasıl alçakça iranla pakistan komşu müslüman ülkelerken nasıl birbirine düşman ettiriyor amacı bölgede ve dünyada savaş çıkartıp abd üstünlüğünü tekrar 2. dünya savaşındaki gibi kanıtlamak istiyor abdnin fazlasıyla hakkında gelecek tek bir ülke var oda yecüc mecüc kıyamet ordusu rusyadır allah rusyanın eksikliğini vermesin kafir abdye karşı yıkılsın yakılsın abd Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Ss:Rusyadan dünyayı kurtaracağını dair medet umuyorsan vay haline al birini vur ötekine 0 0 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title