Ordu: Samsun'daki Trafik Kazası

Ordu: Samsun'daki Trafik Kazası

Arife Günü İstanbul'dan Fatsa İlçesi'ne Annelerinin Cenazesine Gelirken Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde Geçirdikleri ve 1 Kişinin Öldüğü ve 10 Kişinin Yaralandığı Kazada Ağır Yaralanan Kardeşlerden 13 Yaşındaki Çocuk da Hayatını Kaybetti.

Ordu: Samsun'daki Trafik Kazası

Arife günü İstanbul'dan Fatsa İlçesi'ne annelerinin cenazesine gelirken Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde geçirdikleri ve 1 kişinin öldüğü ve 10 kişinin yaralandığı kazada ağır yaralanan kardeşlerden 13 yaşındaki çocuk da hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, 5 gündür Samsun OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi gören ve dün gece hayatını kaybeden 13 yaşındaki Yetkin Orhan, doğum yeri olan Fatsa İlçesi'ne bağlı Yavaş Köyü'nde toprağa verildi. İstanbul Okmeydanı'nda ilköğretim okulu 8. sınıfta okuyan Yetkin Orhan'ın cenazesinde hüzünlü anlar yaşanırken, baba Dursun Orhan baygınlık geçirdi. Orhan ailesinin Tekirdağ'da oturan kız kardeşlerinin maddi imkansızlıklar nedeniyle kardeşlerinin cenazesine katılamadığı ve köyde aileye maddi yardım toplanacağı öğrenildi.