Obradovic: "Maçı Kazanmak İçin Savaştık"

- Obradovic: "Maçı kazanmak için savaştık"İSTANBUL - Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, Zalgiris Kaunas karşısında alınan mağlubiyetten memnun olmadığını dile getirerek, "Tabii ki sonuçtan memnun değiliz ama bu bir basketbol maçı.

- Obradovic: "Maçı kazanmak için savaştık"

İSTANBUL - Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, Zalgiris Kaunas karşısında alınan mağlubiyetten memnun olmadığını dile getirerek, "Tabii ki sonuçtan memnun değiliz ama bu bir basketbol maçı. İstatistiklere bakarsak savaştığımızı görmek mümkün" dedi.
Fenerbahçe Doğuş, THY Euroleague'in 12. haftasında sahasında Zalgiris Kaunas'a 90-89 mağlup oldu. Mücadele sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, "Çok güzel bir maçtı. Tabii ki sonuçtan memnun değiliz ama bu bir basketbol maçı. İstatistiklere bakarsak savaştığımızı görmek mümkün. 8 top çaldık, onlara 4 top kaybı yaptırdık. Atış olarak da bizde 65, onlarda 52 atış var. 13 atış basketbol için büyük bir sayı. Maçı kötü ikilik atışlardan dolayı kaybettiğimiz görmek çok kolay. Bugüne kadar bu kadar kötü atmamıştık. Bunu incelememiz gerekiyor. Bir kere daha oyuncuları savaştıkları için tebrik ediyorum Zalgiris'i de kutluyorum. Aynı zaman da taraftarlara da çok teşekkürler. Takıma büyük katkıda bulundular" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA