Haberler » Spor » Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti - Spor

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in, "Sayın teknik direktörün 'fikir ayrılığı yaşıyoruz' sözü bizi çok yaraladı. Fikir ayrılığındaysak ayrı ayrı yollara gitmemiz gerekir." sözleri sonrası sarı-kırmızılı taraftarlar Twitter'dan yönetimi istifaya davet etti.

Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti

Başkanı , Abdurraahim Albayrak ve ile birlikte Türk Telekom Stadı'nda basın toplantısı düzenledi. Cengiz'in "Biz felsefe kulübü değiliz. Başkanı var, teknik direktörü var. Karar yönetenler tarafından alınır, onun tarafından da yürütülür. Sayın teknik direktörün 'fikir ayrılığı yaşıyoruz' sözü bizi çok yaraladı. Fikir ayrılığında isek ayrı ayrı yollara gitmemiz gerekir. Galatasaray teknik direktörü olsam bunları demem, hicap duyarım. Ben hocamın bu konuşmaları yapacağına ihtimal vermedim." sözleri gündeme bomba gibi düştü.

"SONUNA KADAR SENİNLEYİZ"

Galatasaraylı taraftarlar da 'dan Mustafa Cengiz ve yönetimi istifaya davet etti. Kısa süre içinde yönetim istifa hashtagi trend topic oldu.


Haber Videosu

: Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası taraftarlar yönetimi istifaya davet etti
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler