Musa Aydın'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Musa Aydın'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

29.08.2020 19:51 | Son Güncelleme: 12.10.2020 21:08
Musa Aydın'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Aydın, "Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" ifadelerini kullandı.

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı şu şekilde:

"Türk milletinin tüm imkansızlıklara rağmen milli mücadelesini kazanarak bağımsızlığına sahip çıktığı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı 30 Ağustos Zaferi, tarih sayfasındaki yerini, inancın zafere dönüştüğü büyük bir kahramanlık örneği ve bağımsızlık mücadelesi olarak almıştır.

Vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 98. yıldönümünde, kanları ile bu toprakları vatan yapan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu duygularla aziz Türk milletinin ve kahraman Türk ordusunun tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum." - İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title