Murat Aydın Ardahanlı Hemşehrilerle Halay Çekti
Haberler » Yerel » Murat Aydın Ardahanlı Hemşehrilerle Halay Çekti - Haberler

Murat Aydın Ardahanlı Hemşehrilerle Halay Çekti

Murat Aydın Ardahanlı hemşehrilerle halay çekti Aydın: "Hemşehrilerimizin daha mutlu ve huzurlu olmasını hedefliyoruz" Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Ardahanlı Hemşehri Buluşması'na katıldı Folklor gösterilerini izleyen Aydın, vatandaşlarla halay çektiİSTANBUL - Rüzgarlıbahçe'de...

Ardahanlı hemşehrilerle halay çekti

Aydın: "Hemşehrilerimizin daha mutlu ve huzurlu olmasını hedefliyoruz"

Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Ardahanlı Hemşehri Buluşması'na katıldı

Folklor gösterilerini izleyen Aydın, vatandaşlarla halay çekti


İSTANBUL - Rüzgarlıbahçe'de bir salonda Ardahanlı Hemşehri buluşmasına katılan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın burada yaptığı konuşmada, "Beykoz'da yaşayan hemşehrilerimizin daha mutlu ve huzurlu olmasını hedefliyoruz. Bütün projelerimizin nihai amacı mutluluğunuza hizmet etmektir" dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala hemşehri buluşmalarına ağırlık veren AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Rüzgarlıbahçe'deki bir salonda Ardahanlılarla buluştu. Programa, Başkan adayı Aydın'ın yanı sıra MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, İstanbul Milletvekili Müşerref Pervin Tuba Durgut, ilçe yöneticiler, partililer ve vatandaşlar katıldı. Yaklaşık bin kişinin katılım gösterdiği programda Ardahanlıların geleneksel folklor gösterisinin ardından Aydın bir konuşma gerçekleştirdi.

"Bütün projelerimizin nihai amacı mutluluğunuza hizmet etmektir"

Başkan adayı Murat Aydın, "Burayı güzellik katan sizlersiniz, rabbim eksikliğinizi göstermesin. Evlerimiz ailelerimizle, sokaklarımız hemşehrilerimizle, Beykoz ise 247 bin kişiyle güzel. Bu güzelliği sağlayan aile bireylerimiz 83 milyonun tamamıdır. Güzelliğin asli unsuru olan komşularımıza hep beraber gönlümüzü açmalıyız. Bu olduğu zaman birlik, dirlik, barış ve huzur olacak. Gönüller birbirine açıldığı zaman bu ülke adeta cennet gibidir. Beykoz'da yaşayan hemşehrilerimizin daha mutlu ve huzurlu olmasını hedefliyoruz. Bütün projelerimizin nihai amacı mutluluğunuza hizmet etmektir. Ay yıldız bu ülkede varsa huzur ve barış vardır. Bu anlamda katkılarınız için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Murat Aydın vatandaşlarla halay çekti

Konuşmasının ardından Aydın'a sembolik olarak minik bir saz hediye edildi. Daha sonra da gençler tarafından çalınan müziği duyan Aydın, salonda onlarla beraber halay çekti. Başkan adayının çektiği halay renkli görüntüler oluşturdu. Salona girişte sıcak bir şekilde karşılanan Aydın'ın samimi tavırları ise vatandaşların gönlünü kazandı.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Murat Aydın Ardahanlı Hemşehrilerle Halay Çekti

Manşet

Haberler