Muammer Akkaş Haberleri

Muammer Akkaş haber, Muammer Akkaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Akkaş - 18.03.2016
Selam Tevhid'de Kumpas"Ta 54 Hakim ve Savcı Hakkında İddianame
İddianamede, şüpheli olarak Cihan Kansız, Hakan Karaali, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, Adnan Çimen, Adem Özcan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Ümit Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Ramazan Saban, Sadrettin Sarıkaya, Hikmet Usta, Ayhan Bedirhan, Durmuş Yiğit, Mehmet Ali Uysal, Davut Bedir, Gökmen Demircan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Ekinci, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Metin Özçelik, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşref Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar, Süleyman Karaçöl ve görevde olan hakim ve savcılar Abdullah Mirza Coşkun, Rasim Işıkaltın, Yakup Kaya, Murat İnam ile emekli olan Mustafa Çavuşoğlu yer aldı.
Muammer Akkaş - 16.02.2016
2016 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Yargıya güveni ve hukuk bağımsızlığını ayakta tutmak için başka yanlışlar yapanlara karşı da hep beraber durmak gerektiğini söyleyen Bozdağ, eski Cumhuriyet Savcısı Muammer Akkaş'ın "bildiri" dağıttığını hatırlattı.
Muammer Akkaş - 07.02.2016
Savcı Akkaş'ın Avukatından Orakoğlu'na Yalanlama: O Dönem Savcı Bile Değildi
25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu yöneten Savcı Muammer Akkaş’ın avukatı Lütfü Alacaoğlu müvekkili hakkında yapılan haberlere ilişkin açıklama yaptı.
Muammer Akkaş - 29.12.2015
Sona Yaklaşılan "Çarşı Davası"Nda Süreç Nasıl Gelişti?
ERGENEKON SAVCISI SORGULADI Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Çarşı gurubu üyeleri, dönemin savcısı Muammer Akkaş tarafından sorgulandı.
Muammer Akkaş - 22.12.2015
Türkiye'de 2015 Böyle Geçti (6)
Gerçeğe aykırı belgeler üzerinden TSK mensupları, akademisyenler, üst düzey emniyet mensupları ve gazeteci 92 kişiyi usulsüz dinledikleri iddiasıyla 26 emniyet personeli hakkındaki davanın ilk celsesi İzmir'de görüldü.  2010 KPSS'deki usulsüzlük iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, 23 kişi hakkında daha gözaltı kararı çıkarıldı.  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, seçim sonrasında yüzde 40'lık ve 60'lık bir denge oluştuğunu ve hükümet kurma görevinin yüzde 60'lık bloka düştüğünü söyledi.  Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 17-25 Aralık soruşturmalarını yürüten eski savcılar Celal Kara ile Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanma", eski Hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "görevi ihmal" suçlarından hazırlanan iddianamelerle ilgili "son soruşturmanın açılması"na hükmederek, dosyaların Yargıtay'a gönderilmesine karar verdi.
Muammer Akkaş - 25.11.2015
25 Aralık Soruşturmasını Yürüten Karaçöl ve Akkaş Yargılanıyor
Yargıtay 5. Ceza Dairesi, 25 Aralık soruşturmasında görev alan eski savcı Muammer Akkaş ve eski hakim Süleyman Karaçöl'ün "görevi kötüye kullanma ve ihmal" suçundan yargılandıkları davada, Akkaş hakkında "soruşturmanın gizliliğini ihlal" suçundan da yargılama yapılması ihtimali nedeniyle görevsizlik kararı vererek, dosyayı Yargıtay 16. Ceza Dairesi'ne gönderdi.
Muammer Akkaş - 25.11.2015
Aa Günün
(09.26) 10- 25 Aralık soruşturmasında görev alan eski savcı Muammer Akkaş ve eski hakim Süleyman Karaçöl'ün "görevi kötüye kullanma ve ihmal" suçundan yargılandıkları davanın ilk duruşmasına Yargıtayda başlandı.
Muammer Akkaş - 25.11.2015
Savcı Akkaş ve Hakim Karaçöl'ün Dosyası Yargıtay 16. Ceza Dairesi'nde
25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında görev alan eski Savcı Muammer Akkaş ve eski Hâkim Süleyman Karaçöl hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
Muammer Akkaş - 25.11.2015
Savcı Akkaş ve Hakim Karaçöl'ün Dosyası Başka Daireye Gönderildi
25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında görev alan eski Savcı Muammer Akkaş ve eski Hâkim Süleyman Karaçöl hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
Muammer Akkaş - 25.11.2015
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kıbrıs müzakereleri çerçevesinde ara bölgede bir araya gelecek. (Lefkoşa-Ara Bölge ) - Fransa'nın başkenti Paris'te gerçekleştirilen silahlı saldırılarla ilgili gelişmeler takip ediliyor. (Paris) GÜNCEL - Suriye sınırındaki gelişmeler takip ediliyor. (Hatay) - HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü dolayısıyla Van'da yapılacak yürüyüşe katılacak. (12.00-Van) - Türkiye’de Yükseköğretim Kurumlarındaki İngilizce Eğitimi Raporu açıklanacak. İngiltere Büyükelçisi Richard Moore, YÖK Başkanı Prof Dr. Yekta Saraç da açılışta konuşacak. (10.00-Ankara) - TÜRKSAT Genel Müdürü Prof. Dr. Ensar Gül ile YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın katılımıyla; ‘Yükseköğretim Mezun Sorgulama / Doğrulama Sistemi’ hizmete açılacak. (15.45-Ankara) - 25 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturmasında görev alan eski savcı Muammer Akkaş ve eski hâkim Süleyman Karaçöl hakkındaki açılan davanın görülmesine Yargıtay’da başlanacak.
Muammer Akkaş - 03.11.2015
54 Hakim ve Savcıya Yurtdışına Çıkış Yasağı...
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili Ömer Faruk Aydıner'in talebi doğrultusunda, Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nin haklarında yurtdışı çıkış yasağı koyduğu hakim ve savcılar arasında, Ergenekon Davası hakimleri Sedat Sami Haşıloğlu ve Fatih Mehmet Uslu, Poyrazköy Davası hakimleri Mehmet Karababa ve Mehmet Erdoğan, Şike soruşturması savcısı Mehmet Berk, Şike Davası hakimleri Mehmet Ekinci, Hikmet Şen ve Seyfettin Mermerci, KCK ve Selam Tevhid soruşturması savcısı Adnan Çimen, KCK Davası Mahkeme Başkanı Kazım Kahyaoğlu, 25 Aralık soruşturması savcısı Muammer Akkaş, Hakan Fidan'ı ifadeye çağıran savcı Sadrettin Sarıkaya, Hrant Dink Davası'nın duruşma savcısı Hikmet Usta ile davanın Mahkeme Başkanı Rüstem Eryılmaz, Selam Tevhid soruşturması kapsamında dinleme kararı alan savcılar Cihan Kansız, Adnan Çimen, Adem Özcan ve Muammer Akkaş, 17 Aralık soruşturması savcısı Celal Kara, Balyoz soruşturması savcısı Hüseyin Ayar, Balyoz Davası hakimleri Murat Üründü, Gökmen Demircan ve Davut Bekir, Şike Davası duruşma savcısı Abdullah Mirza Coşkun, Balyoz Davası'nda yeniden yargılamayı reddeden heyetteki hakim Nalan Can, 25 Aralık soruşturması kapsamında dinleme ve gözaltı kararı veren tutuklu sulh ceza hakimi Süleyman Karaçöl, Hidayet Karaca ve 63 polisin reddi hakim ve tahliye taleplerini değerlendiren ve tutuklu bulunan hakimler Mustafa Başer ve Metin Özçelik bulunuyor.
Muammer Akkaş - 02.10.2015
25 Aralık Kumpas" Soruşturması İddianamesi (9)
İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili İsmail Uçar tarafından hazırlanan iddianamede, dönemin savcısı Muammer Akkaş'ın, emniyete, 17 Aralık 2013'te dinleme işlemlerinin sonlandırılmasına dair talimat verdiği kaydedildi.
Muammer Akkaş - 12.09.2015
Eski Hakim Süleyman Karaçöl, Adliyeye Getirildi
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında "örgüt kurma" iddiasıyla soruşturma yürütülen eski savcı Muammer Akkaş ile eski hakim Süleyman Karaçöl ile ilgili Bakırköy 2.
Muammer Akkaş - 12.09.2015
Açığa Alınan Hakim Uyar Hakkında Yurtdışına Çıkış Yasağı Getirildi
Bu arada, hakkında tutuklama amacıyla yakalama kararı çıkartılan eski savcı Muammer Akkaş ile ilgili emniyet güçlerinin aramalarının devam ettiği öğrenildi.
Muammer Akkaş - 12.09.2015
Aa Günün
(00.31) 5- Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında "örgüt kurma" iddiasıyla soruşturma yürütülen eski savcı Muammer Akkaş ile eski hakim Süleyman Karaçöl ile ilgili Bakırköy 2.
Muammer Akkaş - 12.09.2015
Akkaş ve Karaçöl Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı
Bakırköy 2’inci Ağır Ceza Mahkemesi, "örgüt kurma" iddiasıyla haklarında soruşturma yürütülen eski savcı Muammer Akkaş ile eski hakim Süleyman Karaçöl ile ilgili tutuklama amaçlı yakalama kararı çıkardı.
Muammer Akkaş - 11.09.2015
Çarşı'ya Darbe ve Örgüt Suçlarından Beraat İstendi
Savcı, sanıklar Erol Özdil ve İbrahim Halilullah Turan’dan ele geçirilen gaz fişeklerinin patlayıcı ve patlayıcı ateşlemesinde kullanılan materyaller içerdiğine dair rapor verildiğini kaydetti. Bu nedenle sanıkların 3 yıldan 8 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi. Mütalaada, 35 sanıktan 31’ine sadece izinsiz gösteriden 1 yıl 6 aydan 3 yıla kadar hapis istendi. Sanık Kaan Kabaş’a ise izinsiz gösteri ve silah kanununa muhalefetten toplamda 2 yıldan 4 yıla kadar, Numan Bülent Ergenç’e izinsiz gösteri ve silah kanununa muhalefetten toplamda 2 yıl 6 aydan 6 yıla kadar, Erol Özdil ile İbrahim Halilullah Turan’a da izinsiz gösteri ve patlayıcı madde bulundurmaktan toplam 4 yıl 6 aydan 11 yıla kadar hapis talep edilmiş oldu. İddianamede darbe suçu yanı sıra Çarşı grubu lideri olduğu belirtilen Erol Özdil, Cem Yakışkan ve Numan Bülent Ergenç ‘silahlı suç örgüt kurmak’ ile de suçlandı. Diğer şüphelilere de darbe suçu yanı sıra ‘silahlı örgüt üyesi olmak’, ‘kamu görevlisine dirmek’, ‘kanuna aykırı toplantı ve gösteri düzenleme’, ‘ruhsatsız silah bulundurmak’ gibi suçlardan ceza istenmişti. Şüphelilere darbe suçundan birer kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenirken diğer suçlamalardan da 2 yıldan 50 yıla kadar ceza talep edilmişti. İDDİANAME Gezi olayları nedeniyle daha önce İstanbul’da 80’in üzerinde iddianame hazırlanmıştı. Bu iddianamelerde eylemcilere izinsiz gösteri yapmak, polise direnmek, kamu malına zarar vermek, molotof kokteyli atmak, örgüt üyesi olmak gibi suçlamalar yöneltilmişti. Gezi Parkı olaylarına ilişkin terör kapsamında da davalar açılmıştı. Dönemin TMK savcısı Muammer Akkaş, terör kapsamında açılan ilk davada şüphelilere terör örgütüne üye olma, kanuna aykırı eylem yapma, molotofkokteyli atma, kamu malına zarar verme suçlarından 58 yıla kadar hapis istemişti.
Muammer Akkaş - 18.06.2015
Ergenekon Sanığına İftira Atan Hamurcu'ya Ceza
  Kamu görevlilerinin ismini verdi   Esas hakkındaki son savunmasını yapan sanık Hamurcu, Nisan 2011'de Cumhuriyet savcıları Muammer Akkaş ile Cihan Kansız'a yazılı olarak ifade verdiğini belirterek, "Sonra tutuklandığımda cezaevine polis gönderip kamerayla ifademi aldılar.
Muammer Akkaş - 18.06.2015
Hacı Ali Hamurcu'ya Ergenekon Sanıklarına İftira Atmaktan 3 Yıl 4 Ay Hapis Cezası
"MUAMMER AKKAŞ VE CİHAN KANSIZ'A DOĞRULARI SÖYLEDİM, AMA GEREĞİNİ YAPMADILAR" Esas hakkında savunma yapan sanık Hacı Ali Hamurcu, 2011 yılının 4'üncü ayında Cumhuriyet Savcıları Muammer Akkaş ve Cihan Kansız'a yazılı olarak ifade verdiğini belirtti.
Muammer Akkaş - 15.06.2015
17-25 Aralık Hakim ve Savcıları Yargıtay'da Yargılanacak
17-25 Aralık soruşturmalarını yürüten savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş hakkında ’’görevi kötüye kullanma’’, hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise ’’görevi ihmal’’ suçundan hazırlanan iddianameler Bakırköy 16’ıncı Ağır Ceza Mahkemesi tarafından onaylandı.
Muammer Akkaş - 15.06.2015
Aa Günün
"Koalisyon görüşmelerini yapacak kişi Sayın Cumhurbaşkanının yetki vereceği kişidir. Bizimle ne görüşülecek, niçin koalisyon yapmıyorsunuz mu diyecek? Koalisyon görüşmelerinin de gizli kapaklı ortamlarda olması da çok şık değildir."  "Arka kapı diplomasisine evet ama gizli kapaklı birbirlerimizi ikna edelim hayır, bunlara bizim kapımız kapalı. Açık ve net, şeffaf düşüncelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız." (11.21/11.43/12.42/14.02) (Fotoğraflı-Görüntülü)   4- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız gazetecilerin sorularını yanıtladı: "Biz koalisyonla alakalı bütün hukuki süreçlerin gerçek manada ve samimi bir şekilde tamamlanmasından yanayız." "Tabii ki her partide olduğu gibi AK Parti'nin de 7 Haziran seçimlerinden çıkartacağı sonuçlar ve alacağı mesajlar vardır ama bu Türkiye'nin hala yüzde 41 civarında oy alan ve birinci partisi olduğu gerçeğini değiştirmemektedir." "(Sever'in iddiaları) 11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül ve 12. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan arasında bir ayrılık oluştuğu intibasını vermektedir bazı cümleler. Ben buna katılmıyorum. Tarihi gerçeklerin bir danışman ve kitapla aktarılıyor olması, şu anda böyle bir üslubun çok daha gerisinde kalmıştır." (12.18/13.00) (Fotoğraflı-Görüntülü)   5- Çavuşoğlu AKPM üyeleriyle bir araya geldi  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gaziantep ve Kilis'te sığınmacıların konakladığı kamplarda incelemelerde bulunacak Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) Başkanı Anne Brasseur ve AKPM üyeleriyle İstanbul'da yemekte bir araya geldi.  Bakan Çavuşoğlu, yaptığı konuşmada Türkiye'deki sığınmacı sayısının 2 milyona ulaştığını belirterek, şunları kaydetti: "Bu insanların asıl istediği, geri dönebilmek ama dönebilecekleri bir evleri yok. Ürdün, Mısır, Suudi Arabistan, Lübnan gibi ülkelerde de 2 milyon civarında mülteci var ve onların koşulları Türkiye'dekiler kadar iyi de değil."  "Ekonomimiz güçlüydü, bu insanlara bakabildik. Ancak omzumuzdaki yük de büyüyor. Sığınmacılar için bugüne kadar 6 milyar dolardan fazla harcadık. Uluslararası toplumdan alabildiğimiz ise 300 milyon dolar. Bu hiçbir şey değil. Bu yük paylaşılmalı." "Şu günlerde de DAEŞ, PYD-PKK'nın saldırısı altındaki bazı şehirlerden yeni bir kitlesel göçle karşı karşıyayız. Bunları kim durduracak?" (01.10) (Fotoğraflı-Görüntülü)   6- Eski savcılar Kara ve Akkaş ile eski hakim Karaçöl hakkındaki iddianame Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 17-25 Aralık soruşturmalarını yürüten eski savcılar Celal Kara ile Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanma", eski hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "görevi ihmal" suçlarından hazırlanan iddianamelerle ilgili olarak "son soruşturmanın açılması"na hükmederek, dosyaların Yargıtay'a gönderilmesine karar verdi.
Muammer Akkaş - 15.06.2015
17-25 Aralık Hakim ve Savcıları Yargıtay'da Yargılanacak
Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi, HSYK'nın talebi üzerine Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından eski savcılar Celal Kara ve Muammer Akkaş ile eski hakim Süleyman Karaçöl hakkında hazırlanan iddianamelerle ilgili olarak 'son soruşturmanın açılmasına' karar verdi.
Muammer Akkaş - 31.05.2015
Dink Cinayetinde "Paralel" İzi
Soruşturma hiç kapanmadı  Hrant Dink cinayeti soruşturması, cinayetin işlendiği günden bu yana, 8 yıl 4 aydır hiç kapanmadı. Bu sürede soruşturmaya sırasıyla Selim Berna Altay, Fikret Seçen ve Cihan Kansız, Muammer Akkaş, Yusuf Hakkı Doğan ve Gökalp Kökçü baktı.
Muammer Akkaş - 29.05.2015
Muammer Akkaş: "Bilal Erdoğan'ın Şüpheli Sıfatıyla İfadeye Çağrılma Kağıdını Basına Ben Sızdırmadım"
25 Aralık soruşturmasını yürütürken "Görevi kötüye kullanma" suçunu işlediği gerekçesiyle hakkında 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan eski savcı Muammer Akkaş, mahkemeye soruşturmanın genişletilmesi talepli 16 sayfalık dilekçe sundu.
Muammer Akkaş - 12.05.2015
Savcı Akkaş: Pişman Değilim, Yine Olsa Yine Aynı Soruşturmayı Yaparım
HSYK'nın meslekten ihraç ettiği yolsuzluğu soruşturan savcılardan Muammer Akkaş, vicdanının rahat olduğunu söyledi.
Muammer Akkaş - 12.05.2015
HSYK 4 Savcı ve 1 Hakimi İhraç Etti
HSYK 2. Dairesi, savcılar Zekariya Öz, Celal Kara, Muammer Akkaş ve Mehmet Yüzgeç ile hakim Süleyman Karaçöl'ün meslekten ihracına karar verdi.
Muammer Akkaş - 29.04.2015
Savcılar Kara ve Akkaş ile Hakim Karaçöl Hakkındaki İddianame
Bakırköy 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 17 ve 25 Aralık soruşturmalarını yürüten savcılar Celal Kara ile Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanma", hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "görevi ihmal" suçlarından hazırlanan iddianamelerin kabulüne karar verdi.
Muammer Akkaş - 16.04.2015
Yolsuzluğu Soruşturan Savcının 3 Yıl Hapsi İstendi
17 ve 25 Aralık yolsuzluk soruşturmalarını yürüten savcılar hakkında iddianame düzenleniyor. Bilal Erdoğan'ın da şüphelileri arasında yer aldığı 25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının savcısı Muammer Akkaş ile Sulh Ceza Hakimi Süleyman Karaçöl'den sonra 17 Aralık yolsuzluk soruşturmasının savcısı Celal Kara hakkında da 'görevi kötüye kollandığı' iddiasıyla iddianame hazırlandı.
Muammer Akkaş - 16.04.2015
17 Aralık Savcısı Hakkında İddianame Hazırlandı
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, önceki gün de 25 Aralık soruşturmasının savcısı Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanma", hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "görevi ihmal" suçlamasıyla iddianame hazırlamıştı.
Muammer Akkaş - 16.04.2015
Savcı Celal Kara Hakkında İddianame
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 2. Dairesi, 3 Mart'ta, savcılar Celal Kara, Muammer Akkaş ve hakim Süleyman Karaçöl hakkında yargılama izni verdi.
Muammer Akkaş - 14.04.2015
Savcı Akkaş Hakkında Görevi Kötüye Kullanmaktan İddianame Hazırlandı
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 17-25 Aralık soruşturmalarını yürüten savcı Muammer Akkaş hakkında ’’görevi kötüye kullanma’’, hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise ’’görevi ihmal’’ suçlarından iddianame hazırlandı.
Muammer Akkaş - 14.04.2015
Savcı Akkaş ile Hakim Karaçöl Hakkında İddianame
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, 26 Aralık soruşturmasını yürüten savcı Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanma", gözaltı, yakalama, el koyma ve arama kararlarını veren hakim Süleyman Karaçöl hakkında ise "görevi ihmal" suçlarından iddianame hazırlandı.
Muammer Akkaş - 14.04.2015
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Savcı Muammer Akkaş Hakkında "Görevi Kötüye Kullanmak" Suçundan...
IHAAW173633-ASA/14-04-2015 - Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, savcı Muammer Akkaş hakkında "görevi kötüye kullanmak" suçundan iddianame hazırladı.
Muammer Akkaş - 14.04.2015
Hsyk, 17-25 Aralık Operasyonu Yapan Savcıların Dosyasını Bakırköy Başsavcılığı'na Gönderdi
HSYK 2. Dairesi, 17-25 Aralık operasyonlarının soruşturmalarını yürüten savcılar Celal Kara, Muammer Akkaş ve Mehmet Yüzgeç hakkında iddianame hazırlanması için dosyalarını Bakırköy Başsavcılığı'na gönderdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Akkaş Haberleri | Muammer Akkaş Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Muammer Akkaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Akkaş kimdir, hayatı ve biyografisi. 'Haramzade ve Başçalan'ın Arkasından FETÖ'nün Hakimleri ve Savcıları Çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 13:22:57. #1.14#

title