Mobee'den Babalara Kaçırılmayacak Jest

Mobee'den Babalara Kaçırılmayacak Jest

Mobee, teknoloji düşkünü babaların hayatını kolaylaştıracak bir kampanyaya imza attı. Babanızı, Mobee tabletle mutlu edin.

Mobee'den Babalara Kaçırılmayacak Jest

Android 4.1 Jelly Bean desteği, 8 GB'lık hafızası ve performansına göre uygun fiyatı ile dikkat çeken S900-S, üstün video performansı, kusursuz ekran geçişleri, uygulama hızı ile rakiplerinden ayrılıyor. Siyah rengi ile Mobee satış noktalarında son kullanıcı ile buluşacak ürünün fiyatı ise sadece 169 TL.

800 x 480 çözünürlükteki A+ kapasitif yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranı ile mükemmel dokunmatik deneyimi sunan cihaz, 6 saatlik kullanım süresi ile mobil bilgisayar kullanımını, zirveye taşıyor. Kaçırılmayacak kadar cazip olan bu kampanya, 1.000 adet stok ile sınırlı.

Cortex A9 işlemcisi ile yüksek performans

Kullanıcılarına kusursuz mobil iletişim olanağı yaratan S900-E, yeni nesil çift çekirdekli GPU ve Cortex A9 işlemcisi sayesinde çok hızlı bir deneyim sunuyor. Güç tüketimi birimi, 3D görüntü işletme özelliğine sahip grafik kartı, denge ve yer çekimi sensörü ile göz dolduran ürün, oyun severler için özel olarak üretildi.

Üstün video performansı, Mobee Nett 7" S900-S'i diğerlerinden ayıran başka bir özellik. 2160 piksel video oynatabilen Mobee Nett 7" S900, 3D video desteği ile birlikte 1080p yüksek çözünürlüklü video aktarımına olanak sağlıyor. HDMI çıkışı ile indirilen video ve filmleri televizyon ekranına, sunumlarına ve videoları da projektöre aktarabilmek mümkün.

50.000'den fazla Android uygulama seçeneği

Cihaza, hayatınıza renk katacak birçok uygulama indirmek ise çok kolay. Google Chrome tarayıcı, saat, takvim, RSS okuyucu, hesap makinesi ve Gmail uygulamaları cihazla birlikte kurulu gelirken, Application Market'ten birbirinden eğlenceli uygulamalar hızlı bir şekilde indirilebiliyor. Trafik yoğunluğunu görüntüleyebilmek için İBB trafik uygulaması, MSN, Facebook, PDF görüntüleme uygulaması, yarış, strateji gibi çeşitli oyunlar indirmek de olası.

Kaynak: Technomonde.com