Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu

Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Milli Takım'ın 2-0 kaybettiği Galler maçının ardından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. İmamoğlu, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum" dedi.

Türkiye A Milli Takımı, EURO 2020'in 2'nci maçında Galler'e 2-0 mağlup olarak tur şansını mucizelere bıraktı. Türkiye'nin mağlup olmasının ardından sosyal medyada milli takım futbolcuları ve Şenol Güneş'e yönelik çok sayıda eleştiriler paylaşım yapıldı.

İMAMOĞLU'NDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Galler maçının ardından paylaşım yapanlardan biri de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. İmamoğlu, milli takımın yenilgiye rağmen arkasında olduğunu belirterek, "Görüyorum ki, Milli Takım mağlup olunca bir sessizlik oluyor. A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyorum. Nokta" dedi.

İmamoğlu'nun paylaşımı, Milli Takımı EURO 2020'den önce ciddi oranda destekleyen ancak mağlubiyetlerin ardından destek paylaşımlarını bırakan kişilere eleştiri olarak yorumlandı.

Milli takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu
Milli Takım yenildi, Ekrem İmamoğlu ima dolu paylaşımda bulundu
 Gündem Editörü  -  Barış Yahya Çinçin
Haberler.com - Spor Haberleri
Haber Yorumları (20)
HASAN TUNAHAN: Başarılarda coşar seviniriz mağlubiyetten susar üzülürüz milli duygusu olan bilir NOKTA
AHMET USCOPUR: Milli takım senki eskiden çok başarılıydıda şimdimi boyle oldu zaten aynı
AHMET SAY: boşuna çırpınıyor seni başkan yapmayacağız
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title