MasterChef'in Bursa çekimleri sırasında yumruk yumruğa kavga! O anlar kamerada

MasterChef'in Bursa çekimleri sırasında yumruk yumruğa kavga! O anlar kamerada

15.11.2020 10:40 | Son Güncelleme: 15.11.2020 10:56

MasterChef'in önümüzdeki haftalarda yayınlanacak dış çekimlerinden biri Bursa'da gerçekleşti. Program çekimi esnasında bölgedeki esnaf içeriye alınmayınca kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgaya polis müdahale etti.

Türkiye'nin en beğenilen yarışmalarından biri olan MasterChef'in önümüzdeki haftalarda yayınlanacak bölümü için tüm ekip Bursa'ya gitti.

ESNAF SETE GİRMEK İSTEYİNCE KAVGA ÇIKTI

Çekim için MasterChef ekibi, Bursa'nın timsallerinden Tophane Meydanı'nı tercih etti. Prodüksiyon ekibi çekim için sıkı tedbirler alırken, çekim alanında çalıştığını öne süren bir esnafın içeri girmesine izin verilmeyince gerginlik yaşandı. Gerginlik büyüyünce kavga çıktı. Yumrukların konuştuğu kavgayı polis ayırdı.

Öte yandan, MasterChef yarışmacılarının programda Bursa'ya has yemekler yaptığı öğrenildi.

MasterChef'in Bursa çekimleri öncesi yumruk yumruğa kavga yaşandı
MasterChef'in Bursa çekimleri sırasında yumruk yumruğa kavga! O anlar kamerada
Haber Yorumları (100)
ONUR: Adamlar bir yere gitmeden önce gerekli yerlerden gerekli görüşmeleri yapıp izinlerini alıp öyle gidiyor. Kafalarına göre kimseyi bilgilendirmeden biz burada çekim yapcaz diyerek kafalarına göre iş yapıyor. Esnafın terbiyesizliği başka birşey değil.
EMİNE: Neden esnafı içeriye almadığını bilmiyoruz mastırchef ekibinin bir açıklama yapması gerekiyor
HAS BURSALI: Bursa’ya yakışır bir davranış olmamış.Kimse esnafın ekmeğine mani olmaz.Sete çekim esnasında girdiği için mücadele edilmiş.Kaldı ki Bursa’mızın en güzel bölgesinde böylesi güzel şeylerin yapılması gurur verici.Biraz saygılı birazda hoşgörülü olmak lazım.Sonuçta oraya ebedi kalmaya gelmediler.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title