Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz"

Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz"

06.08.2019 12:58 | Son Güncelleme: 06.08.2019 13:00

- Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz" Yıldırım Demirören: "İnşallah tekrar basketbolun içinde olacağız"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Total ile yapılan sponsorluk anlaşmasından memnuniyet duyduklarını ve söz konusu anlaşma gereği güzel bir 3...

- Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz"

Yıldırım Demirören: "İnşallah tekrar basketbolun içinde olacağız"

İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Total ile yapılan sponsorluk anlaşmasından memnuniyet duyduklarını ve söz konusu anlaşma gereği güzel bir 3 yıl geçirmeyi umduklarını söyledi. Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ise uzun bir süre basketbolun içinde kalmak istediklerini belirtti.

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Total arasında 3 yıllık milli takımlar sponsorluk anlaşması imzalandı. Burada açıklamalarda bulunan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, güzel bir anlaşmaya imza attıklarını belirterek, "Bu tip değerli anlaşmaları basketbola kazandırdığımız için mutluyuz. Bugün de ülke anlamında bence her branşa değer katmış başta değerli büyüğümüz Erdoğan amcamızı rahmetle anmak istiyorum. Onun başlattığı desteği şu an çok sevdiğim başkanımın ve ailesinin yürütmesi Türk sporunun en büyük kazançlarından biridir. Bugün diğer değerli ortaklarımızın yanında böyle güçlü bir ortağı da bünyemizde bulundurduğumuz için başkana tüm federasyon adına teşekkür etmek istiyorum. İnşallah güzel bir iş birlikteliği yaparız ve iki tarafın da mutlu olacağı güzel bir 3 yıl geçiririz" ifadelerini kullandı.

Demirören: "Türk sporuna her branşta destek vermeye çalışıyoruz"

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören de Türk sporuna her branşta destek vermeye çalıştıklarının altını çizerek, "Bugün de çok değerli basketbol federasyonumuzla basketbol milli takımlarımız için bir sponsorluk imzaladık. Tabii burada en büyük katkı Hidayet başkanın. Basketbolumuzun çok daha ileriye gideceğine inancımız sonsuz olduğu için de bu anlaşmaya gönülden girdik. Hem kendisine hem federasyon çalışanlarına teşekkür ediyorum. 3 senelik güzel bir beraberliğe çıktık ama bu yeterli değil, bundan başka istediklerimiz de var. İnşallah tekrar basketbolun içinde olacağız" şeklinde konuştu.

Hidayet Türkoğlu: 'Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz'
Hidayet Türkoğlu: 'Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz'
Hidayet Türkoğlu: 'Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz'
Hidayet Türkoğlu: 'Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz'

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hidayet Türkoğlu: "Umarım güzel bir 3 yıl geçiririz" - Spor
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 19:28:09. #1.14#
title