Hemen Döneriz Filmi

28.08.2019 16:54 | Son Güncelleme: 28.08.2019 16:54
Hemen Döneriz Filmi

Hemen Döneriz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Hemen Döneriz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Genç bir adam Özkan, bir süredir bir proje için saksıda bitki yetiştirmektedir. Özkan, eğer başarılı olursa üzerinde çalışma yaptığı çiçek sayesinde beyindeki stres hormonu salgılanmasını önleyebilecektir. Sonunda amacına ulaşan Özkan, bu başarısını kutlamak için bir parti yapmaya karar verir. En yakın arkadaşlarını çağırıp, büyük bir parti hazırlığına girişen Özkan, bu sırada korkunç bir durumla karşı karşıya kalır. Başının belası olan karga uzun süredir üzerinde çalışma yaptığı çiçeği yiyince Özkan’ın tüm çalışması boşa gider. Özkan zaman kaybetmeden başka bir çiçek bulmak için arkadaşları ile birlikte Keşan’a doğru yola koyulur. Yolculuk sırasında farkında olmadan mafya lideri Reco’nun şebekesini çökerten Özkan ve arkadaşları, kendilerini türlü maceraların içinde bulur.

Yönetmen: Haydar Işık

Senaryo: Salim İnan, Aytuğ Topaloğlu

Oyuncular: Kadir Polatçı, Burak Satıbol, Gökhan Mumcu, Ayhan Taş, Esin Civangil, Murat Genç, Buse İskenderoğlu, Kıvanç Baran Arslan, Halil İbrahim Ceylan, Ayberk Yılmaz, Fulya Şirin, Enver Akbaş, Hüseyin Elmalıpınar, Umur Yiğit Vanlı, Seda Alpat, Açelya Elmas, Ahmet Dursun, Enver Öztürk, İbrahim Aratman, Yavuz Ketenci, Salim İnan

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Hemen Döneriz

Yapımcı Firma: 11 K Film

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Dağıtıcı Firma: STL3

Vizyon Tarihi: 29.11.2019

Hemen Döneriz Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title