HASAN HAMİ YILDIRIM HABERLERİ

Hasan Hami Yıldırım haber, Hasan Hami Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Hami Yıldırım - 13.05.2013
Şehit Annesine, Anneler Günü Sürprizi
Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Anneler Günü sebebiyle Polis Şehit Orhan Ayan'ın baba ocağını ziyaret etti. Vali Yılmaz'a ziyarette eşi Hatice Yılmaz, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, İl Genel Sekreteri İbrahim Şimşek, Burdur Jandarma Komutanı Jan.
Hasan Hami Yıldırım - 13.05.2013
Burdur'da "Yangın Söndürme Tankeri" Dağıtıldı
AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım da Burdur'da mevcut arazinin yüzde elliden fazlasının ormanlarla kaplı olduğunu hatırlattı.
Hasan Hami Yıldırım - 13.05.2013
Türk Dil Bayramı
Ak Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Türk Dil Kurumu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, Anadolu Ajansı, TRT'nin ve Türkçe gönüllülerinin yaptıkları değerli çalışmalarla, Türkçe'nin dünya ölçeğinde...
Hasan Hami Yıldırım - 10.05.2013
Milletvekilleri Özçelik ve Yıldırım, Anneler Günü'nü Kutladı
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Hasan Hami Yıldırım, Anneler Günü sebebiyle mesaj yayınladı.
Hasan Hami Yıldırım - 06.05.2013
Burdur'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yıl Dönümü
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Burdur halkının, içinde yaşadığı bütün olumsuz şartlara rağmen Türk Milli Mücadelesi'nin başarıya ulaşmasında önemli katkılarda bulunduğunu bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 03.05.2013
Burdur, Kuşaklar Buluşuyor Yarışmasında 1. Oldu
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Burdur'un "Kuşaklar Buluşuyor" yarışmasında birinci olduğunu bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 28.04.2013
Bucak Gençlik Merkezi İnşaatına Başlandı
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım ve Bucak Belediye Başkanı Ramazan Ayaz, Şehir Stadı'nın yanındaki inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Hasan Hami Yıldırım - 25.04.2013
Burdur'a "Adliye Binası Müjdesi"
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Burdur'a yapılması planlanan adliye binasının bütün projelerinin tamamlandığını, ihalenin 27 Mayıs 2013'de yapılacağını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 22.04.2013
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Ak Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Hami Yıldırım, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
Hasan Hami Yıldırım - 14.04.2013
"Türkiye Başkanlık Sistemini Konuşuyor" Konferansı
Konferansa AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Hasan Hami Yıldırım, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 05.04.2013
Dünya Sağlık Günü
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından birinin, sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesi olduğunu bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 02.04.2013
AK Parti Burdur Milletvekili Yıldırım Açıklaması
(YGS) en başarılı iller arasında dokuzuncu olmasının, kendisini çok mutlu ettiğini ve gurur verdiğini bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 16.03.2013
Bakan Eker: Et- Balık Kurumu, Et- Süte Dönüşüyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'de ilk kez hayvancılık yapan köylülerin sorunlarını aktarabilecekleri ve hayvanlarının 24 saat takip edilebildiği Alo Birlik Hattı'nın açılışı izin Burdur'a geldi. Valiliği ziyaretinde Bakan Eker'i Vali Nurettin Yılmaz, Ak Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Hasan Hami Yıldırım ile Burdur Belediye Başkanı AK Parti'li Sebahattin Akkaya karşıladı.
Hasan Hami Yıldırım - 13.03.2013
14 Mart Tıp Bayramı
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.
Hasan Hami Yıldırım - 09.03.2013
AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Genel Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Menderes Türel, AK Parti Burdur 2. İl Danışma Meclisi Toplantısına katıldı. Türel'i Burdur Nurcihan Velicangil Kültür Merkezi önünde AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici ve partililer karşıladı.
Hasan Hami Yıldırım - 09.03.2013
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Türel Açıklaması
Toplantıya, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Uşak Milletvekili Mehmet Altay, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ekici ve partililer katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 02.03.2013
Burdur Vergi Rekortmeni Oldu, Zeybek Oynayarak Kutladı
Kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenleri için Grand Özeren Otel'de tören düzenlendi. Törene, Vali Nurettin Yılmaz, 58'inci Piyade Alay Komutanı Kurmay Albay Ümit Saltaş, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Ramazan Kerim Özkan, Defterdar Ramazan Taşaltın, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve MAKÜ Rektörü Prof.
Hasan Hami Yıldırım - 02.03.2013
Burdur ) Vergi Rekortmeni Oldu, Zeybek Oynayarak Kutladı Vergi Rekortmeni Oldu, Zeybek Oynayarak...
Kurumlar vergisi ve gelir vergisi rekortmenleri için Grand Özeren Otel'de tören düzenlendi. Törene, Vali Nurettin Yılmaz, 58'inci Piyade Alay Komutanı Kurmay Albay Ümit Saltaş, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım, Ramazan Kerim Özkan, Defterdar Ramazan Taşaltın, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve MAKÜ Rektörü Prof.
Hasan Hami Yıldırım - 02.03.2013
Burdur Vergi Rekortmenleri Belli Oldu
Burdur Defterdarlığı tarafından 24. Vergi Haftası sebebiyle düzenlenen törene Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, İlimiz Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım ve Ramazan Kerim Özkan, Burdur Garnizon Komutanı Kurmay Albay Ümit Saltaş, Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Nevzat Açıkgöz, Adalet Komisyonu Başkanı Arif Gümüşsoy, MAKÜ Rektörü Mustafa Saatçi, Vali Yardımcıları Bahir Altunkaya, Hamdullah Suphi Özgödek, Halil Karbuz,oda başkanları, daire müdürleri, iş adamları ve gazeteciler katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 02.03.2013
Burdur Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
Burdur'un kalkınmasına büyük katkı sağlayan vergi rekortmenleri Burdur milletvekillerinden büyük övgü aldı. Plaket takdimlerinin ardından konuşma yapan Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım ve Ramazan Kerim Özkan vergi mükelleflerine teşekkürlerini sundu.
Hasan Hami Yıldırım - 28.02.2013
Milletvekili Yıldırım, Bucak'taki Eğitim Yatırımlarını İnceledi
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Bucak'ta eğitim kurumlarını ve inşaatı devam eden okulları yerinde inceledi.
Hasan Hami Yıldırım - 25.02.2013
Burdur'da Öğrencilere Tablet Bilgisayar Dağıtıldı
Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, Burdur Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya, İl Genel Meclisi Başkanı ve AK Parti Burdur İl Başkanı İbrahim Ekici ile İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Burdur İmam Hatip Lisesi'nde tablet bilgisayar dağıtım törenine katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 25.02.2013
Bucak'ta Kitap Fuarı Açıldı
Ahmet-Kadriye Öztürk Öğretmen Evi'ndeki Kitap Fuarı'nı Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, öğrenciler ile birlikte açtı. Açılışa Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu, Ak Parti Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, Bucak Belediye Başkan Vekili Şaban Kutbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Ekici, resmi daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 13.02.2013
Bucak'a Yeni Endüstri Meslek Lisesi Yapılacak
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Bucak ilçesine yeni bir endüstri meslek lisesi kazandıracaklarını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 09.02.2013
Teke Yöresi Kültürü Amerika'da Tanıtıldı
2011 yılında Türkiye ve Amerika'nın Georgia Eyaleti arasında yapılan anlaşmayla Türkiye ve Georgia'nın "23. Üst Düzey Ticari Partner" olarak kabul edilmesi, bununla birlikte ticari ve kültürel ilişkilerin her geçen yıl artarak devam etmesi vesilesiyle 2010 yılından beri düzenli olarak geliştirilen ilişkiler kapsamında bu yıl 6-7 Şubat tarihlerinde Georgia Eyaleti'nin Başkenti Atlanta'da 4. Türk-Amerikan Dostluk Günü programı düzenlendi. Atlanta'da düzenlenen 4. Türk-Amerikan Dostluk Günü, Türkiye'den Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Istanbul Center Genel Müdürü Turan Kılıç ve Güneydoğu Eyaletleri Türk Federasyonu Başkanı Mustafa Gökhan Şahin ve işadamlarından oluşan heyet ile Georgia Eyaleti Valisi Nathan Deal, Eyalet Senatörleri ve Milletvekillerinin ev sahipliğinde yapıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 05.02.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım ise "Yerel yönetimlerle kadrolarımız milletimizin sevgisini, saygısını, gönlünü kazandı ve bugünkü AK Parti iktidarlarımıza ulaştık.
Hasan Hami Yıldırım - 03.02.2013
AK Parti Burdur Yerel Yönetimler Şura Toplantısı
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, "Bizim yerel yönetimlerle ilgili politikalarımızın temelinde insana millete hizmet var" dedi.
Hasan Hami Yıldırım - 02.02.2013
Türkoğlu: "Göktürk 2 Uydusu Gururumuzdur"
TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce, AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ve bazı komisyon üyeleri ile birlikte TÜRKSAT'ı ziyaret etti. Türksat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Dr. Özkan Dalbay'ın refakati ile Türksat'ı gezen komisyon üyeleri arasında; TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Dr. İdris Güllüce'nin yanı sıra, komisyon üyelerinden Hacı Bayram Türkoğlu, Oya Eronat, Hasan Hami Yıldırım ve Fatih Han Ünal da vardı.
Hasan Hami Yıldırım - 31.01.2013
Çamlık Beldesi Elektiriğe Kavuşuyor
AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, yıllardır elektriği olmayan Bucak'ın Çamlık Beldesi'nin elektriğe kavuşacağını söyledi.
Hasan Hami Yıldırım - 30.01.2013
Burdur'da Milli Eğitim Alanına Yapılan Yatırımlar
AK Parti Burdur Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Hami Yıldırım, 2013 yılında Burdur'a yapılacak eğitim yatırımları ve eğitim kurumlarına yapılacak yeni bina ve ek derslikler hakkında bilgi verdi.
Hasan Hami Yıldırım - 28.01.2013
AK Parti Burdur Milletvekili Yıldırım Açıklaması
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Bucak Adalet Sarayı'nın tam donanımlı olarak vatandaşın hizmetine sunulduğunu bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 23.01.2013
Mevlit Kandili
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Hami Yıldırım, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.
Hasan Hami Yıldırım - 20.01.2013
Burdur'daki Trafik Kazası
Vali Yılmaz, AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım ve Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu ile Öztürk'ün ailesini TOKİ konutlarında ziyaret etti.
Hasan Hami Yıldırım - 20.01.2013
Burdur Valisi Yılmaz Açıklaması
Gelen müracaatların değerlendirilerek hayata geçirilmesiyle önümüzdeki dönemde toplam 41 mermer firmasının Bucak'ta katma değer üreteceğini ifade eden Vali Yılmaz, şöyle devam etti: "Mermer sektörü dışında 7 adet kereste fabrikası, 5 makine fabrikası, 4 süt fabrikası, 2 plastik fabrikası, 1 kaplama, 1 geri dönüşüm plastik fabrikası, 1 adet doğal gaz çevirimli enerji santrali olmak üzere toplam 21 fabrika faaliyet gösteriyor. Organize Sanayi Bölgesi'nde küçük işletmelerle birlikte toplamda 100'ün üzerinde işletme Bucak ilçesine fayda sağlıyor." Toplantıya, AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu ve iş adamları katıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 19.01.2013
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Burdur'a Yatırımları
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Burdur'a sadece çevre ve altyapı çalışmaları için bir yılda 513 milyon lira yatırım yapıldığını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 18.01.2013
Yıldırım'dan Çiftçiye Müjde
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, sondajlara su saati takılmasına yönelik uygulama hakkında çiftçilerden gelen itiraz ve talepler doğrultusunda çiftçiyi mali yönden kurtaracak yasaya yönelik...
Hasan Hami Yıldırım - 18.01.2013
AK Parti Burdur Milletvekili Yıldırım Açıklaması
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, sondajlara su saati takılmasına yönelik uygulama hakkında çok önemli bir çalışma içerisinde olduklarını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 18.01.2013
"Yer Altı Suları Yasası, Büyük Külfet"
Özdemir, sondaj kuyularına su sayacı ve ruhsat yenileme taahhütnamesinde bulunacak üreticilerin 20 Ocak tarihine kadar beklemelerini söyledi. Özdemir yeni yasanın aksaklıkları ile ilgili Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Hasan Hami Yıldırım ile görüştüklerini belirterek, "Milletvekillerine yasanın olumsuzluklarını anlattık.
Hasan Hami Yıldırım - 08.01.2013
Burdur'a 4 Milyon 100 Bin Lira Ödenek
AK Parti Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım, Burdur'a 4 milyon 100 bin lira ödenek gönderildiğini söyledi.
Hasan Hami Yıldırım - 07.01.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (2)
Mesut MADAN/BURDUR,(DHA) Foto: Hasan Hami Yıldırım === Bucak'ta yılın ilk meclisi BUCAK Belediyesi'nin 2013 yılının ilk meclis toplantısı Belediye Başkanı Ramazan Ayaz başkanlığında yapıldı.
Hasan Hami Yıldırım - 05.01.2013
Yıldırım, "2013 Burdur İçin Yatırım Yılı Olacak "
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Hami Yıldırım, Burdur'a 4 milyon 100 bin TL ödenek gönderildiğini söyledi.
Hasan Hami Yıldırım - 31.12.2012
Kemer ve Söğüt Belediyelerine Çöp Toplama Aracı Alındı
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Kemer ve Söğüt belediyelerine birer çöp toplama aracı alındığını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 25.12.2012
Mehmet Akif Ersoy'un Ölümünün 76. Yıl Dönümü
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Türk milletinin Türk edebiyat ve düşünce tarihinin en önemli şahsiyetlerinden olan Mehmet Akif Ersoy'u unutmayacağını, daima sevgi ve saygıyla yad edeceğini...
Hasan Hami Yıldırım - 19.12.2012
AK Parti Burdur Milletvekili Yıldırım Açıklaması
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Burdur'u tarım ve hayvancılık alanında daha ileriye götürebilmek için yeni yatırım ve projeleri takip ettiklerini bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 14.12.2012
AK Parti Burdur Milletvekili Yıldırım Açıklaması
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, Karaçal Barajı ile 50 bin dekar arazinin sulanacağını bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 10.12.2012
Niğde'de Ulaşım Yatırımları Hız Kesmeyecek
Burdur Milletvekili Hasan Hami Yıldırım'ın da eşlik ettiği ziyarette, halihazırdaki yatırımlar ile yapılması planlanan yol projeleri görüşüldü.
Hasan Hami Yıldırım - 10.12.2012
10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, AK Parti iktidarının Türkiye'de yaşayan her ferdin sahip olduğu temel haklarını kullanması anlayışıyla hareket ettiğini bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 09.12.2012
9 Aralık Uluslararası Yolsuzlukla Mücadele Günü
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, yolsuzluğun, ülkelerin ekonomik kalkınması için ciddi bir engel olduğunu bildirdi.
Hasan Hami Yıldırım - 07.12.2012
Milli Eğitim Bakanı: 49 Bin Tablet Dağıtılacak
Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulunmak için Burdur'a geldi. İlk olarak Burdur Valiliği'ne geçen Bakan Dinçer'i, Burdur Valisi Nurettin Yılmaz, Burdur Belediye Başkanı AK Parti'li Sebahattin Akkaya, AK Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Hasan Hami Yıldırım ile daire müdürleri karşıladı.
Hasan Hami Yıldırım - 06.12.2012
Bucak 4 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Hizmete Başladı
AK Parti Burdur Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hasan Hami Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamada, Burdur İl Sağlık Müdürlüğü'nün acil sağlık hizmetlerinin daha etkin ve hızlı sunulması amacıyla istasyon sayılarının arttırılmasına yönelik yaptığı çalışmaların devam ettiğini kaydetti.
Hasan Hami Yıldırım - 16.11.2012
UDEP Projesi İmzalandı
. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile Projeyi Burdur adına Vali Nurettin Yılmaz ve Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya imzaladı. Ankara Dedeman Oteli'nde gerçekleştirilen imza töreninde Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Hasan Hami Yıldırım ve Ramazan Kerim Özkan'da hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Hami Yıldırım Haberleri | Hasan Hami Yıldırım Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Hami Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Hami Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Eroğlu, Burdur'a 33 Müjde Verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 01:57:55. #1.16#

title