Haberi Paylaş
Hilmi Daşdemir kimdir? Hilmi Daşdemir kaç yaşında, mesleği ne? Hilmi Daşdemir hayatı ve biyografisi!

Hilmi Daşdemir kimdir? Hilmi Daşdemir kaç yaşında, mesleği ne? Hilmi Daşdemir hayatı ve biyografisi!

Gündem Haberleri

Adını sıklıkla duyduğumuz isimlerden biri olan Hilmi Daşdemir hakkında merak edilenler var. Son zamanlarda gündemde olan isimler arasında yer alan Hilmi Daşdemir'in kim olduğu ve hayatı merak ediliyor. Peki, Hilmi Daşdemir kimdir? Hilmi Daşdemir kaç yaşında, mesleği ne? Hilmi Daşdemir hayatı ve biyografisi!

Gündemde yer alan isimlerden biri olan Hilmi Daşdemir hakkında detaylar merak ediliyor. Vatandaşlar adıyla sıklıkla karşılaştığı isim olan Hilmi Daşdemir'in hayatını araştırıyor. Peki, Hilmi Daşdemir kimdir? Hilmi Daşdemir kaç yaşında, mesleği ne? Hilmi Daşdemir hayatı ve biyografisi! Detaylar haberimizde.

HİLMİ DAŞDEMİR KİMDİR?

Hilmi Daşdemir, 1977 Kayseri doğumlu araştırmacı yazardır.

Hilmi Daşdemir doğum tarihi : 1977

Hilmi Daşdemir kaç yaşında : 43 yaşında

Hilmi Daşdemir nereli : Kayseri doğumlu

Hilmi Daşdemir mesleği ne : Araştırmacı

Hilmi Daşdemir 1977 yılında dünyaya gelmiştir, hayatını ailesi ile birlikte Ankara şehrinde sürdürmektedir. Baba tarafından aslen Kayseri'lidir. Kayseri'nin Talas İlçesi ve Süleymanlı Mahallesi'ndendir. Hilmi Daşdemir, Dilek Koparan Daşdemir ile evlidir ve bir çocuğu bulunmaktadır.

Hilmi Daşdemir, Optimar Araştırma A.Ş'nin Yönetim Kurulu Başkanı'dır. Son yıllarda yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde şirketin başarısı yükselmiştir.

Hilmi Daşdemir bazı haber sitelerinde yazar olarak çalışmaktadır. Ek olarak bazı TV kanallarına konuk olarak katılıp burada analizlerini ve görüşlerini seyircilerle paylaşmaktadır.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Kayseri Gündem Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title