Haberi Paylaş
Benim Adım Melek neden yok, bitti mi, saat kaçta başlıyor? Benim Adım Melek neden yayında yok, ne zaman başlayacak?

Benim Adım Melek neden yok, bitti mi, saat kaçta başlıyor? Benim Adım Melek neden yayında yok, ne zaman başlayacak?

Gündem Haberleri

Ekranların sevilen dizisi Benim Adım Melek bugün TRT 1'de başlayacak. Fakat tam saatinde başlamayan dizinin ne zaman başlayacağı merak edildi. Bugün Miraç Kandili özel programı olduğu için Benim Adım Melek dizisi biraz geç başlayacak. Peki Benim Adım Melek ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda başlıyor?

Miraç Kandiliniz mübarek olsun! Bugün Miraç Kandili özel programı olduğu için Benim Adım Melek dizisi biraz geç başlayacak. Peki Benim Adım Melek ne zaman başlayacak? TRT 1 Benim Adım Melek bugün var mı, yayınlanmayacak mı?

Benim Adım Melek her hafta Çarşamba günü saat 20:00 'da TRT 1'de başlıyor. Fakat bugün TRT 1'de Miraç Kandili özel programı olacağı için dizi biraz geç başlayacaktır. 10 Mart Çarşamba Benim Adım Melek dizisi saat 21:00 'da başlayacak. Dizi final yapmadı ve bitmemiştir. Dediğimiz gibi kandil özel programından dolayı geç başlayacak.

Benim Adım Melek neden yok, saat kaçta başlıyor? Benim Adım Melek bitti mi, neden yayında yok, ne zaman başlayacak?

17:30 - Seksenler

19:00 - Ana Haber

19:30 - Miraç Kandili Özel

21:00 - Benim Adım Melek

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek'in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan'ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne'nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem'in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Nehir Erdoğan : Melek

Kutsi : Halil

Kaan Çakır : Alpay

Şerif Sezer : Nefise

Mustafa Mert Koç : Ömer

Rabia Soytürk : Defne

Ulvi Kahyaoğlu : Kerem

Ece Özdikici : Funda

Hande Kaptan : Kadriy

Muharrem Türkseven : Mahmut

Poyraz Ar : Seyit Ali

Mehmet Çevik : Seyit Ali Karadağ

İsmail Açıl : Adnan

Haberler.com - Gündem

Benim Adım Melek Trt 1 Dizi Gündem Güncel Haberler

title